Zbiórka Polanka edukacyjna dla psiaków - miniaturka zdjęcia

Polanka edukacyjna dla psiaków

Zbiórka Polanka edukacyjna dla psiaków - zdjęcie główne

Polanka edukacyjna dla psiaków

2 760 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Kucia - awatar

Patrycja Kucia

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Polanka edukacyjna dla psiaków

Kim jesteśmy i co robimy ?

Fundacja DO SERCA PRZYTUL PSA rok temu podjęła ścisłą współpracę ze Schroniskiem w zakresie opieki nad zwierzętami. Obecnie w schronisku przebywa ponad 120 zwierzaków. Wraz z grupą 50 wolontariuszy wkładamy mnóstwo pracy w przygotowanie ich do adopcji. Spacery, nauka chodzenia na smyczy, resocjalizacja psów skrzywdzonych oraz z innymi problemami behawioralnymi jest u nas na porządku dziennym. Nasi wolontariusze robią co mogą by psiaki miały odrobinę ruchu i kontaktu z człowiekiem. Rocznie pracujemy nad około 600 psami, które trafiają do Schroniska dla bezdomnych Zwierząt w Zawierciu. Zwierzęta, które przyjeżdżają do nas pochodzą z rożnych miejsc i są w różnych stanach fizycznych i psychicznych. W niektórych przypadkach mija dużo czasu zanim znowu zaufają człowiekowi i zobaczą, że nie każda ręka bije, że są też ręce które pogłaszczą, przytulą. W roku 2015 udało nam się znaleźć nowe kochające domy dla 470 psiaków głównie dzięki cierpliwości i wyrozumiałości oraz regularnej i ciężkiej pracy.

Zdjęcie opisu zbiórki Polanka edukacyjna dla psiaków

Podarujmy namiastkę wolności psiakom ze Schroniska dla Zwierząt w Zawierciu

Naszym marzeniem jest stworzenie wybiegu / polany edukacyjnej dla psiaków, gdzie w spokoju będziemy mogli z nimi pracować, zapewnić im odrobinę swobody i odkrywać ich predyspozycje (skupienie, posłuszeństwo, agility, aportowanie). To pomoże nam działać jeszcze sprawniej i efektywniej.

Duża część naszych psiaków dogaduje się ze sobą bez problemu i mogłyby swobodnie bawić się grupowo, co na co dzień jest niestety nie możliwe. Zabawy z psiakami do tej pory odbywały się w kojcach lub na spacerach, ale jak można zadowolić zwierzaka w klatce lub na smyczy. Bardzo ważne jest dla nas ogłaszanie zwierząt do adopcji, a wybieg ułatwiłby robienie im zdjęć. Chcielibyśmy, aby na ich pyszczkach jak najczęściej gościł uśmiech, a codzienna Schroniskowa nuda poszła w zapomnienie.

Niestety fundacja utrzymuje się tylko i wyłącznie z darowizn i nie posiada środków na sfinansowanie budowy polanki edukacyjnej. Jesteśmy w stanie zorganizować się i własnymi rękami zrobić większość prac przy budowie polanki. Miejsce do zagospodarowania to powierzchnia o wymiarach 30x 30 m. Chcielibyśmy, aby pojawił się tam mini tor do agility, baseniki do kąpieli w upalne dni (część naszych psiaków uwielbia kąpiele). Potrzebujemy funduszy tylko i wyłącznie na materiały do ogrodzenia terenu i zakup materiałów do zrobienia toru przeszkód dla psów. :) 

Na co dzień schronisko prosperuje bardzo dobrze psiaki mają pełne brzuchy(karmione są mięsem oraz karmą Sabą 52% mięsa), ponadto są objęte dobrą profilaktyką - odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia, chipowanie, zabiegi sterylizacji, zabiegi w klinikach ortopedycznych, okulistycznych, badania krwi, leczenie psów przewlekle chorych. Schronisko sukcesywnie jest rozbudowywane, powstają nowe kojce dla psów, woliera dla kotów, ale nie na wszystko, co byśmy chcieli, wystarcza środków.

Jeśli spodobał Ci się nasz pomysł na stworzenie namiastki Domu dla zwierzaków przebywających schronisku, prosimy wpłać choć 1, 5, 10 zł i pomóż nam uwierzyć, że wspólnymi siłami możemy wszystko.

My mamy coś niesamowitego, coś takiego jak potencjał w Ludziach - WOLONTARIUSZACH, którym trzeba pomóc, by wykorzystali na 100% predyspozycje naszych kochanych psiaków! Wierząc, że nam się uda, już dziś rozpoczynamy prace porządkowe i przygotowawcze do postawienia wybiegu. BO RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!

Zdjęcie opisu zbiórki Polanka edukacyjna dla psiakówZdjęcie opisu zbiórki Polanka edukacyjna dla psiakówZdjęcie opisu zbiórki Polanka edukacyjna dla psiaków

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Basia - awatar

  Basia

  26.07.16
  26.07.16

  Dziekujemy za kota Jambo :) Mam nadzieje ze pieski tez trafia w dobre ręce :)

 • Obywatel - awatar

  Obywatel

  02.07.16
  02.07.16

  Mam nadzieję, że akcja posunie się do przodu ... :)

 • Viva! - awatar

  Viva!

  27.06.16
  27.06.16

  Super pomysł:) powodzenia:)

 • Porębianka - awatar

  Porębianka

  26.06.16
  26.06.16

  Szczytny cel.....Pomagajmy,wspólnie damy radę.

  • Patrycja Kucia - awatar

   Patrycja Kucia - Organizator zbiórki

   27.06.16
   27.06.16

   Dziękujemy :*

 • Rodzina - awatar

  Rodzina

  25.06.16
  25.06.16

  Pomagam <3

  • Patrycja Kucia - awatar

   Patrycja Kucia - Organizator zbiórki

   27.06.16
   27.06.16

   <3

2 760 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Kucia - awatar

Patrycja Kucia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Adrian Wyleciał - awatar
Adrian Wyleciał
5
Basia - awatar
Basia
100
Patrycjs - awatar
Patrycjs
100
Kamila - awatar
Kamila
20
Michał - awatar
Michał
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
120
Dariusz - awatar
Dariusz
50
małgorzata - awatar
małgorzata
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij