Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Poli - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja Poli

41 460 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 460 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ew Noe - awatar

Ew Noe

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami rocznej Poli Noak chorej na mukowiscydozę. Choroba została zdiagnozowana w 3 tygodniu życia, jednak córka miała objawy od urodzenia. Nasze życie zostało wywrócone do góry nogami. Jej długość życia zależy m.in. od naszych możliwości finansowych. Leczenie to żmudna, codzienna rehabilitacja oraz mnóstwo leków. Ich ilość jest regularnie zwiększana. Oboje z mężem pracujemy, jednak nasze możliwości są ograniczone. Zbiórka przeznaczona jest na roczną rehabilitację oraz zakup leków. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Zbigniew Pilecki - awatar

  Zbigniew Pilecki

  17.08.21
  17.08.21

  Licytacja 299

 • Piotr Cyruliczek - awatar

  Piotr Cyruliczek

  13.08.21
  13.08.21

  Dużo zdrowia 🤗😎

 • Kamil Twardecki - awatar

  Kamil Twardecki

  10.08.21
  10.08.21

  Licytacja 279

 • Ania - awatar

  Ania

  05.08.21
  05.08.21

  Licytacja 272

 • Ania P-a - awatar

  Ania P-a

  29.07.21
  29.07.21

  Dużo zdrowia Malutka ❤

41 460 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 460 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ew Noe - awatar

Ew Noe

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 460

Licytacja nr 316 - awatar
Licytacja nr 316
50
Aga Stasia - awatar
Aga Stasia
50
Ania Przybył (licytacja 313) - awatar
Ania Przybył (licytacja 313)
70
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Małgorzata Graczyk licytacja 310 - awatar
Małgorzata Graczyk licytacja 310
80
Małgorzata Graczyk licytacja 309 - awatar
Małgorzata Graczyk licytacja 309
150
Natalia - awatar
Natalia
20
Anna Sommerfeld licytacja 307 - awatar
Anna Sommerfeld licytacja 307
120
Rowerowe Rogoźno - awatar
Rowerowe Rogoźno
75
Piotr Dreczka - awatar
Piotr Dreczka
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij