Zbiórka Pomagamy Poli - zdjęcie główne

Pomagamy Poli

5 866 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Dariusz Darek - awatar

Dariusz Darek

Organizator zbiórki


Pola jest śliczną dziewczynką która urodziła się z bardzo ciężką wadą serca Tetralogia Fallota (skrajny przypadek). Niedawno skończyła swój pierwszy roczek życia w którym zarówno ona jak i jej rodzina przeszli bardzo ciężkie chwile. Chorobę dziewczynki zdiagnozowano jeszcze gdy była w brzuszku mamy. Pola jest już po pierwszej operacji, która odbyła się rok temu, a wkrótce czeka ją następne już drugie cewnikowanie. Całkowita korekta wady serduszka jeszcze przed nią. Chcę abyśmy okazali serce i wsparli  rodzinę Polii, ponieważ leczenie i rehabilitacja dziewczynki jest bardzo kosztowna. 

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i wsparcie. Rodzina Dziewczynki jest poinformowana o zbiórce i wyraziła na nią zgodę.

Proszę o udostępnienie postu i  wsparcie dla Poli oraz jej rodziny pamiętajmy, że DOBRO wraca.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Dariusz Darek - awatar

    Dariusz Darek

    25.11.19
    25.11.19

    Dawno się nie odzywałem a więc troszeczkę aktualizacji. Pola całkiem niedawno przeszła bardzo poważną operację na szczęście czuje się bardzo dobrze teraz walczy o każdy nowy dzień mając zdecydowanie więcej energii. Wasze wsparcie pomoże w pokryciu kosztów leczenia oraz rehabilitacji naszej małej wojowniczki. Dziękuję za okazałe serce. Pamiętajmy DOBRO wraca:) zatem opłaca się pomagać :)

Komentarze


  • SP Mrukowa - awatar

    SP Mrukowa

    03.07.20
    03.07.20

    Pola dużo zdrówka.

  • Patrycja Piwowarska/Graczyk - awatar

    Patrycja Piwowarska/Graczyk

    30.06.20
    30.06.20

    Dużo zdrówka życzymy! I pozdrawiamy serdecznie! Patrycja, Jacek i Kubus!

  • Κατερίνα - awatar

    Κατερίνα

    29.05.19
    29.05.19

    ;)

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    05.02.19
    05.02.19

    M

  • Wojtek - awatar

    Wojtek

    04.02.19
    04.02.19

5 866 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Dariusz Darek - awatar

Dariusz Darek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

SP + Przedszkole w Osieku Jasielskim - awatar
SP + Przedszkole w Osieku Jasielskim
240
SP Mrukowa - awatar
SP Mrukowa
120
Dzieci pierwszokomunijne z Osieka Jasielskiego. - awatar
Dzieci pierwszokomunijne z Osieka Jasielskiego.
445
Justyna Pałka - awatar
Justyna Pałka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Rada Parafialna w Osieku Jasielskim. - awatar
Rada Parafialna w Osieku Jasielskim.
200
Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej - awatar
Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej
200
GOPS Osiek Jasielski - awatar
GOPS Osiek Jasielski
100
Patrycja Piwowarska/Graczyk - awatar
Patrycja Piwowarska/Graczyk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij