Zbiórka Pomagamy Poli - zdjęcie główne

Pomagamy Poli

6 686 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Dariusz Darek - awatar

Dariusz Darek

Organizator zbiórki


Pola jest śliczną dziewczynką która urodziła się z bardzo ciężką wadą serca Tetralogia Fallota (skrajny przypadek). Niedawno skończyła swój pierwszy roczek życia w którym zarówno ona jak i jej rodzina przeszli bardzo ciężkie chwile. Chorobę dziewczynki zdiagnozowano jeszcze gdy była w brzuszku mamy. Pola jest już po pierwszej operacji, która odbyła się rok temu, a wkrótce czeka ją następne już drugie cewnikowanie. Całkowita korekta wady serduszka jeszcze przed nią. Chcę abyśmy okazali serce i wsparli  rodzinę Polii, ponieważ leczenie i rehabilitacja dziewczynki jest bardzo kosztowna. 

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i wsparcie. Rodzina Dziewczynki jest poinformowana o zbiórce i wyraziła na nią zgodę.

Proszę o udostępnienie postu i  wsparcie dla Poli oraz jej rodziny pamiętajmy, że DOBRO wraca.


Rodzice Poli- Paulina i Marcin  składają podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca. Cytuję...

"Jeden z najgłębszych sekretów życie polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych jest tym, co naprawdę warto robić. " 

Pragniemy z całego serca podziękowania wszystkimi darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem finansowym sprawili, że nasza zbiórka odniosła sukces i pomoże naszej córce Poli w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Dziękujemy za to, że są ludzie którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.  Ogromne podziękowania dla założyciela zbiórki Darka, który całym sercem pomaga nam w tej walce o lepsze życie dla naszej kochanej córki.                                        

 Z wyrazami szacunku Paulina i Marcin Sidorowie.

Kochani jesteście wielcy duchem i sercem ❤😘😍


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Darek - awatar

  Dariusz Darek

  25.11.19
  25.11.19

  Dawno się nie odzywałem a więc troszeczkę aktualizacji. Pola całkiem niedawno przeszła bardzo poważną operację na szczęście czuje się bardzo dobrze teraz walczy o każdy nowy dzień mając zdecydowanie więcej energii. Wasze wsparcie pomoże w pokryciu kosztów leczenia oraz rehabilitacji naszej małej wojowniczki. Dziękuję za okazałe serce. Pamiętajmy DOBRO wraca:) zatem opłaca się pomagać :)

Komentarze


 • J. J. Wojdacz - awatar

  J. J. Wojdacz

  07.07.20
  07.07.20

  Dużo zdrówka i powodzenia!

 • SP Mrukowa - awatar

  SP Mrukowa

  03.07.20
  03.07.20

  Pola dużo zdrówka.

 • Patrycja Piwowarska/Graczyk - awatar

  Patrycja Piwowarska/Graczyk

  30.06.20
  30.06.20

  Dużo zdrówka życzymy! I pozdrawiamy serdecznie! Patrycja, Jacek i Kubus!

 • Κατερίνα - awatar

  Κατερίνα

  29.05.19
  29.05.19

  ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.19
  05.02.19

  M

6 686 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Dariusz Darek - awatar

Dariusz Darek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy - awatar
Anonimowy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Podkul - awatar
Mateusz Podkul
100
KGW Zarzecze - awatar
KGW Zarzecze
220
Kgw czekaj - awatar
Kgw czekaj
50
J. J. Wojdacz - awatar
J. J. Wojdacz
150
Rada Szkoły Samoklęski - awatar
Rada Szkoły Samoklęski
160
SP + Przedszkole w Osieku Jasielskim - awatar
SP + Przedszkole w Osieku Jasielskim
240
SP Mrukowa - awatar
SP Mrukowa
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij