Zbiórka Półkolonie dla dzieci Chełm - miniaturka zdjęcia

Półkolonie dla dzieci Chełm Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Półkolonie dla dzieci Chełm - zdjęcie główne

Półkolonie dla dzieci Chełm

1 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Dawid Maksymiuk - awatar

Dawid Maksymiuk

Organizator zbiórki

Jesteśmy Kościołem Chrześcijan Baptystów w Chełmie i od wielu lat wywieramy pozytywny wpływ na mieszkańców Chełma. Inicjujemy wiele wydarzeń miejskich takich jak: wypoczynki letnie dla dzieci i młodzieży, koncerty, spektakle oraz akcje charytatywne. Po raz kolejny naszym pragnieniem jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci z naszego miasta. Chcemy aby nasze półkolonie, były darmowe i żeby pieniądze nie były przeszkodą w uczestniczeniu dla któregokolwiek dziecka. Wszystkie pieniądze które uzbieramy przez tą zbiórkę i przez inne, zostaną przeznaczone wyłącznie na materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć oraz na wyżywienie uczestników. 

Przez półkolonie chcemy stworzyć miejsce i szansę by opowiedzieć dzieciom o tym co Jezus Chrystus uczynił dla każdego człowieka. Ponadto chcemy zachęcić i zainspirować dzieci do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu wolnego. Niektóre dzieci nie stać na to żeby wyjechać na wakacje a nasze półkolonie byłby czasem który mogłyby wspominać przez długi czas po zakończeniu wakacji. Podczas naszego wypoczynku mamy zaplanowane zajęcia sportowe, robótki ręczne, zajęcia z dramy i lekcję biblijną. 

Wierzymy w to, że przez wsparcie finansowe usuniemy przeszkodę dla wielu osób, którym będziemy mogli głosić ewangelię.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, dzięki której lepiej zorganizujemy nasze półkolonie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Dawid Maksymiuk - awatar

Dawid Maksymiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij