Zbiórka Półkolonie dla dzieci Chełm - miniaturka zdjęcia

Półkolonie dla dzieci Chełm Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Półkolonie dla dzieci Chełm - zdjęcie główne

Półkolonie dla dzieci Chełm

1 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Maksymiuk - awatar

Dawid Maksymiuk

Organizator zbiórki

Jesteśmy Kościołem Chrześcijan Baptystów w Chełmie i od wielu lat wywieramy pozytywny wpływ na mieszkańców Chełma. Inicjujemy wiele wydarzeń miejskich takich jak: wypoczynki letnie dla dzieci i młodzieży, koncerty, spektakle oraz akcje charytatywne. Po raz kolejny naszym pragnieniem jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci z naszego miasta. Chcemy aby nasze półkolonie, były darmowe i żeby pieniądze nie były przeszkodą w uczestniczeniu dla któregokolwiek dziecka. Wszystkie pieniądze które uzbieramy przez tą zbiórkę i przez inne, zostaną przeznaczone wyłącznie na materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć oraz na wyżywienie uczestników. 

Przez półkolonie chcemy stworzyć miejsce i szansę by opowiedzieć dzieciom o tym co Jezus Chrystus uczynił dla każdego człowieka. Ponadto chcemy zachęcić i zainspirować dzieci do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu wolnego. Niektóre dzieci nie stać na to żeby wyjechać na wakacje a nasze półkolonie byłby czasem który mogłyby wspominać przez długi czas po zakończeniu wakacji. Podczas naszego wypoczynku mamy zaplanowane zajęcia sportowe, robótki ręczne, zajęcia z dramy i lekcję biblijną. 

Wierzymy w to, że przez wsparcie finansowe usuniemy przeszkodę dla wielu osób, którym będziemy mogli głosić ewangelię.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, dzięki której lepiej zorganizujemy nasze półkolonie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Maksymiuk - awatar

Dawid Maksymiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij