Zbiórka Uratuj pół kotki - zdjęcie główne

Uratuj pół kotki

9 911 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

To moja druga wiosna. W tamtym roku urodziłam 11 kociąt.   Z najstarszych żyje jeszcze Munio – jest moją radością.  Z młodszych została mi Mysia i Pysia.  Z urodzonych wiosną dwa chorowały i się nie obudziły, dwa zagryzł wielki pies. Z letnich wszystkie były takie słabiutkie, takie głodne. Tuliły się do mnie, a ja nie mogłam ich nakarmić. Ich śmierć złamała mi serce. Teraz znowu jestem w ciąży. Mysia i Pysia  będą za chwilę..
 Błagamy pomóżcie nam. Nie chcemy tkwić w tym koszmarze.

Los jest okrutny dla niechcianych kociąt.  Okrutny jest dla ich sponiewieranych matek. Głodne, chore błąkają się marząc o odrobinie ciepła.  Widzą chorobę i śmierć swoich dzieci.

Dożywają zawrotnego wieku 2-3 lat umierając z wycieńczenia – ich organizmy wyczerpane kolejnymi porodami poddają się każdej zarazie.

Wiemy że opłata za sterylkę może przekraczać możliwości.
Ale może chociaż pół kotki?
To symboliczne 50 zł

Jest Was tak dużo – gdyby każdy objął patronatem choć „pół kotki” udałoby się uratować ich setki.

Błagamy o pomoc w ich imieniu.
🥺 Można skorzystać ze zbiórki

🥺 Wpłacić na konto:

🥺 Przekazać 1,5 % podatku KRS 0000345319

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Wiola Lisowska - awatar

    Wiola Lisowska

    12.06.2024
    12.06.2024

    Trzymajcie się kitulki❤️

9 911 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 154

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta Maciukiewicz - awatar
Edyta Maciukiewicz
100
Emilia - awatar
Emilia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wiola Lisowska - awatar
Wiola Lisowska
50
Joanna - awatar
Joanna
50
Hania - awatar
Hania
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij