Zbiórka Polskie Schroniska - Koronawirus - miniaturka zdjęcia

Polskie Schroniska - Koronawirus Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Polskie Schroniska - Koronawirus - zdjęcie główne

Polskie Schroniska - Koronawirus

4 135 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Polskie Schroniska - awatar

Polskie Schroniska

Organizator zbiórki

Nie tylko my cierpimy podczas pandemii koronawirusa. 

Sytuacja zwierząt w polskich schroniskach jest bardzo trudna, w wielu miejscach brakuje personelu, wolontariusze nie mogą nieść pomocy a darczyńców, ze względu na brak możliwości odwiedzin jest coraz mniej.

W Polsce funkcjonuje ok. 200 schronisk, chcemy dotrzeć z pomocą do wszystkich, które tej pomocy najbardziej potrzebują. Aby to zrealizować dotarliśmy już do ponad 100 z nich i wiemy jakie są ich potrzeby...

Niestety brakuje wszystkiego, od leków po jedzenie, nie starcza również na rachunki. Schroniska, już wcześniej przepełnione, w dobie koronawirusa przeżywają bardzo trudny okres - adopcji praktycznie nie ma, pojawiły się za to liczne przypadki oddawania psów i kotów ze względu na... brak środków na ich utrzymanie.

Zwierzęta, które udomowiliśmy są całkowicie zależne od nas - bez naszej pomocy nie mają szans na przeżycie. Zmieniliśmy ich środowisko naturalne, przystosowaliśmy do życia z nami - musimy wziąć za nie odpowiedzialność.

Mamy nadzieję, wspólnymi siłami wygrać walkę z pandemią o życie zwierząt w polskich schroniskach. 

Dorzuć chociaż złotówkę 🙏🏻

#WspieramPolskieSchroniska


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Polskie Schroniska - awatar

  Polskie Schroniska

  28.06.2020
  28.06.2020

  Kochani! Potrzebne są koce, ręczniki i pościele bez puchu 🙏🏻 Jeśli ktoś ma i może przesłać prosimy o kontakt: [email protected]

  Zdjęcie aktualizacji 51 732

Komentarze


 • Gocul - awatar

  Gocul

  28.07.2020
  28.07.2020

  Glaskania i przutulakow.. i zdrowych mocnych lap... Whoow whooqw...

 • Monika J-o - awatar

  Monika J-o

  23.06.2020
  23.06.2020

  Pomóżmy Im pomagac naszym braciom mniejszym

4 135 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Polskie Schroniska - awatar

Polskie Schroniska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kacper Dymitruk - awatar
Kacper Dymitruk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Klaudia Grebelska - awatar
Klaudia Grebelska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiktor Ustowski - awatar
Wiktor Ustowski
20
Gocul - awatar
Gocul
1 000
Anna W - awatar
Anna W
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij