Zbiórka Wsparcie działań statutowych. - miniaturka zdjęcia

Wsparcie działań statutowych. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie działań statutowych. - zdjęcie główne

Wsparcie działań statutowych.

1 053 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wesprzyj codzienne działania statutowe Fundacji Polskie VETO na rok 2024. Obliczyliśmy, że miesięcznie wystarczy nam tylko 5000zł środków, abyśmy mogli swobodnie funkcjonować i pomagać Wam w walce o Wolność i Godność.

Fundacja powstała z początkiem 2021 roku i dała się poznać akcją #OtwieraMY, gdzie pomagaliśmy przedsiębiorcom normalnie funkcjonować w oparach pandemicznych absurdów. Inicjatorem akcji #OtwieraMY było Góralskie VETO z Sebastianem Pitoniem na czele. Dzięki tej akcji firmy, głownie gastronomicznych, mogło normalnie funkcjonować pomimo bezprawnego zakazu. Dzięki naszej pomocy oraz współpracy z prawnikami Kongresu Polskiego Biznesu WYGRALIŚMY ponad 300 spraw do 0 z sanepidami - sprawy oczywiście dotyczyły nielegalnie nakładanych kar i bezprawnych kontroli.

Fundacja Polskie VETO powstała, aby poprzez zorganizowane działanie, skutecznie reagować na bezprawne ograniczanie swobód obywatelskich pod fałszywymi pretekstami zapewnienia bezpieczeństwa.

Nasza działalność dąży do zrzeszenia uświadomionej w tej kwestii społeczności oraz wspierania wszystkich organizacji mających podobne założenia, aby jak najszybciej powrócić do respektowania praw każdego człowieka w Polsce.

Skupiamy się na udzielaniu pomocy poszkodowanym, rozliczeniu krzywd i propagowaniu poszanowania wolności indywidualnej, godności, prywatności, swobody przedsiębiorczości i wszelkich form aktywności ludzkiej.

We wrześniu 2021 Fundacji, a konkretnie jej prezesowi Adamowi Kani, zostało zaproponowane koordynowanie nowo powstającego projektu Norymberga 2.0, w którym to podmiotem logistycznym i organizacyjnym jest właśnie Fundacja Polskie VETO.


Nasze działania możesz śledzić pod adresami:

 • www.facebook.com/PolskieVeto
 • www.polskieveto.com


Projekty, które realizuje Fundacja:

 • Norymberga 2.0: www.facebook.com/Norymberga2, www.Norymberga2.pl.
 • Wiedza i Nauka: www.WiedzaiNauka.pl.
 • Polskie Zasoby Naturalne: www.PolskieZasobyNaturalne.pl.


"Dzięki Państwa wsparciu fundacja może podejmować walkę o normalność w naszym kraju. Biało-Czerwonej Cześć!" - Adam Kania, prezes zarządu Fundacji Polskie VETO.

Naszym mottem, a zarazem przesłaniem jest:
„Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” - Edmund Burke.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Piotr Kcynia - awatar

  Piotr Kcynia

  19.06.2024
  19.06.2024

  Przykre . Obłęd sadowy . Pytanie ludzie gdzie jesteście , wasze wsparcie . Polskie Veto Panie Adamie pozdrawiam .

1 053 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Aga1 - awatar
Aga1
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maria Gawęcka - awatar
Maria Gawęcka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Piotr Kcynia - awatar
Piotr Kcynia
33
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij