Zbiórka Promocja polskości na Tajwanie - miniaturka zdjęcia

Promocja polskości na Tajwanie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Promocja polskości na Tajwanie - zdjęcie główne

Promocja polskości na Tajwanie

123 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
木蘭 馬 - awatar

木蘭 馬

Organizator zbiórki

Cześć! Nazywam się Marta, jestem obecnie studentką trzeciego roku sinologii (filologii chińskiej) na Uniwersytecie Warszawskim. 

Mój wymarzony zawód był mi samej znany już w czasach nauki w gimnazjum - to właśnie wtedy podjęłam najważniejszą decyzję w swoim życiu. Wyznaczyłam swój cel, ustaliłam dokładny plan na przyszłość, do którego realizacji nieustannie dążę od tamtego pamiętnego dnia. Chcę nauczać języka polskiego na Tajwanie, a dokładniej znaleźć się na liście szczęśliwców nauczycieli renomowanego centrum językowego ECOVISTA (福爾摩莎外語中心) zlokalizowanego w Taizhong w zachodniej części wyspy (link do ich strony: https://www.ecovista-fflc.com/about-us/our-centers).

Jak zamierzam to osiągnąć? Za rok skończę studia sinologiczne, po których zamierzam podjąć drugi kierunek - polonistyki, który ostatecznie otworzy mi furtkę do możliwości nauczania języka polskiego jako obcego. W międzyczasie planuję podjąć szereg kursów, które umożliwią mi poszerzenie swojej wiedzy w zakresie języka chińskiego, by z czasem móc zdać egzamin certyfikacyjny, świadczący o znajomości przeze mnie języka na poziomie co najmniej C1 (biegłym). 

Jaka jest moja motywacja? Rok temu będąc na miesięcznym kursie doszkalającym z języka chińskiego na Uniwersytecie Sun Yat-sena (國立中山大學) w Kaohsiungu i spotykając się z tamtejszą lokalną ludnością, często pytałam ich co im się kojarzy z Polską, z czystej ciekawości. Niestety, bardzo duża część nie potrafiła skojarzyć z polskością nic więcej poza piciem wódki i bycia w sąsiedztwie rosyjskich granic. Było to dla mnie przykre, dlatego tym bardziej uznałam, że należy to zmienić i chcę być jedną z osób, która się do tego w swoim życiu przyczyni, robiąc jednocześnie to, co kocham - nauczać o języku, naszej kulturze oraz historii.

Ograniczenia? Tylko albo aż finansowe. W innym przypadku mój wpis w ogóle by się nie znalazł na tej stronie. Jestem studentką studiów wieczorowych (płatnych), których rok nauki kosztuje blisko 7500 zł. Z uwagi na to wzięłam kredyt na opłacenie swoich studiów. Oprócz nauki pracuję również weekendowo, by móc opłacać stopniowo raty oraz by móc się utrzymać. Jednak poza funduszami na szybszą spłatę kredytu, potrzebuję pieniędzy na kursy i swój dalszy rozwój. Widmo zadłużenia niestety w pewnym stopniu podcina mi skrzydła, lecz moja determinacja jest ogromna i dzięki niej pozostaję nieugięta cały czas walcząc o swoje marzenia.
Liczę na Waszą pomoc przy możliwości ich realizacji. Wpłacając każdą, nawet najmniejszą kwotę sprawiacie, że robię mały krok do przodu, by móc kształcić się i w przyszłości móc promować na Wschodnie to, co my, jako Polacy, mamy najlepszego do zaoferowania - siebie i naszą ojczyznę. Nasz język, kultura i historia - nasza polskość. 

Z góry serdecznie dziękuję za każdą wpłaconą kwotę!! 感謝大家 (ganxie dajia)!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
123 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
木蘭 馬 - awatar

木蘭 馬

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucyna Szczykutowicz - awatar
Lucyna Szczykutowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Karolina Olechowska - awatar
Karolina Olechowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Izabela - awatar
Izabela
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij