Zbiórka Promocja polskości na Tajwanie - miniaturka zdjęcia

Promocja polskości na Tajwanie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Promocja polskości na Tajwanie - zdjęcie główne

Promocja polskości na Tajwanie

123 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
木蘭 馬 - awatar

木蘭 馬

Organizator zbiórki

Cześć! Nazywam się Marta, jestem obecnie studentką trzeciego roku sinologii (filologii chińskiej) na Uniwersytecie Warszawskim. 

Mój wymarzony zawód był mi samej znany już w czasach nauki w gimnazjum - to właśnie wtedy podjęłam najważniejszą decyzję w swoim życiu. Wyznaczyłam swój cel, ustaliłam dokładny plan na przyszłość, do którego realizacji nieustannie dążę od tamtego pamiętnego dnia. Chcę nauczać języka polskiego na Tajwanie, a dokładniej znaleźć się na liście szczęśliwców nauczycieli renomowanego centrum językowego ECOVISTA (福爾摩莎外語中心) zlokalizowanego w Taizhong w zachodniej części wyspy (link do ich strony: https://www.ecovista-fflc.com/about-us/our-centers).

Jak zamierzam to osiągnąć? Za rok skończę studia sinologiczne, po których zamierzam podjąć drugi kierunek - polonistyki, który ostatecznie otworzy mi furtkę do możliwości nauczania języka polskiego jako obcego. W międzyczasie planuję podjąć szereg kursów, które umożliwią mi poszerzenie swojej wiedzy w zakresie języka chińskiego, by z czasem móc zdać egzamin certyfikacyjny, świadczący o znajomości przeze mnie języka na poziomie co najmniej C1 (biegłym). 

Jaka jest moja motywacja? Rok temu będąc na miesięcznym kursie doszkalającym z języka chińskiego na Uniwersytecie Sun Yat-sena (國立中山大學) w Kaohsiungu i spotykając się z tamtejszą lokalną ludnością, często pytałam ich co im się kojarzy z Polską, z czystej ciekawości. Niestety, bardzo duża część nie potrafiła skojarzyć z polskością nic więcej poza piciem wódki i bycia w sąsiedztwie rosyjskich granic. Było to dla mnie przykre, dlatego tym bardziej uznałam, że należy to zmienić i chcę być jedną z osób, która się do tego w swoim życiu przyczyni, robiąc jednocześnie to, co kocham - nauczać o języku, naszej kulturze oraz historii.

Ograniczenia? Tylko albo aż finansowe. W innym przypadku mój wpis w ogóle by się nie znalazł na tej stronie. Jestem studentką studiów wieczorowych (płatnych), których rok nauki kosztuje blisko 7500 zł. Z uwagi na to wzięłam kredyt na opłacenie swoich studiów. Oprócz nauki pracuję również weekendowo, by móc opłacać stopniowo raty oraz by móc się utrzymać. Jednak poza funduszami na szybszą spłatę kredytu, potrzebuję pieniędzy na kursy i swój dalszy rozwój. Widmo zadłużenia niestety w pewnym stopniu podcina mi skrzydła, lecz moja determinacja jest ogromna i dzięki niej pozostaję nieugięta cały czas walcząc o swoje marzenia.
Liczę na Waszą pomoc przy możliwości ich realizacji. Wpłacając każdą, nawet najmniejszą kwotę sprawiacie, że robię mały krok do przodu, by móc kształcić się i w przyszłości móc promować na Wschodnie to, co my, jako Polacy, mamy najlepszego do zaoferowania - siebie i naszą ojczyznę. Nasz język, kultura i historia - nasza polskość. 

Z góry serdecznie dziękuję za każdą wpłaconą kwotę!! 感謝大家 (ganxie dajia)!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
123 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
木蘭 馬 - awatar

木蘭 馬

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucyna Szczykutowicz - awatar
Lucyna Szczykutowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Karolina Olechowska - awatar
Karolina Olechowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Izabela - awatar
Izabela
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij