Zbiórka Wymarzona podróż rowerowa! - miniaturka zdjęcia

Wymarzona podróż rowerowa!

Patryk Kubas - awatar

Patryk Kubas

Organizator zbiórki

Cześć i czołem! Nazywam się Kubas Patryk obecna sytuacja zmusiła mnie do szukania pomocy pośród ludzi o dobrym sercu.
 Mam 23 lata i jestem studentem z niewielkiej miejscowości, który do tej pory walczył z różnymi przeciwnościami losu, ale finalnie osiągał ustalone cele. W tym roku niestety jest inaczej...
 Dotychczas godziłem studia dzienne, i pracę na weekendy. Teraz jednak straciłem pracę w najmniej oczekiwanym momencie ( i wszystkie bonusy jakie w niej miałem otrzymać) a sam muszę pogodzić studia i naukę, praktyki, opiekę nad chorą babcią*, i zajmowanie się domem. Czasu nie mam praktycznie w ogóle przez co i nie mam jak znaleźć stałej pracy do wakacji.

W tamtym roku udało mi się przejechać rowerem Polskę od gór po morze i od morza po góry, do tego Karkonosze po stronie Czech i Saksonię Szwajcarską.

Moim obecnym marzeniem jest przejechać rowerem 1700 km i dotrzeć do Chorwacji!! Trasa wiodłaby przez Polskę (od Nysy), Czechy (Brno), Austrię (Wiedeń), Słowację (Bratysława), Wiedeń (Budapeszt i Balaton), Chorwację (Zagrzeb i Rijeka).
 To jest z pozoru egoistyczny cel, po co więc go sponsorować? Jak jest wyżej napisane - to jest dystans 1700 km chciałbym znaleźć też sponsorów tak aby za każdy przejechany przeze mnie km oni wpłacili pieniądze na cele charytatywne. Tak bym ja mógł spełnić zarówno swoje marzenia jak i choć trochę wesprzeć dzięki temu innych!

 Niestety by tego dokonać sam potrzebuję przygotować sprzęt, muszę kupić nowe sakwy, wymienić łańcuch i przedni napęd w rowerze. Do tego jak się łatwo można domyśleć będą koszty po drodze - jedzenie, picie, i miejsce na polu namiotowym tak bym mógł podłączyć telefon pod prąd i wykąpać się i bezpiecznie wyspać.

 Zebrałem 4000 zł sam pracą własnych mięśni, potrzebuję jeszcze około 2000 zł tak by podróż się udała w pełni i bym mógł zrealizować marzenie. Przy ekonomicznym zagospodarowaniu środków być może dojechałbym z powrotem do Polski na rowerze o własnych siłach, co pozwoliłoby zebrać od potencjalnych sponsorów więcej pieniędzy!!

 * Opiekuję się babcią, ale jest to osoba o ciężkim charakterze... Wyjeżdżając chcę odpocząć psychicznie i zostawić ją pod czujną opieką bliskich.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Patryk Kubas - awatar

Patryk Kubas

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Marcin Śliż - awatar
10
Marcin Śliż
Weronika K podrózniczka - awatar
30
Weronika K podrózniczka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij