Zbiórka Wymarzona podróż rowerowa! - zdjęcie główne

Wymarzona podróż rowerowa!

261 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Kubas - awatar

Patryk Kubas

Organizator zbiórki

Cześć i czołem! Nazywam się Kubas Patryk obecna sytuacja zmusiła mnie do szukania pomocy pośród ludzi o dobrym sercu.
 Mam 23 lata i jestem studentem z niewielkiej miejscowości, który do tej pory walczył z różnymi przeciwnościami losu, ale finalnie osiągał ustalone cele. W tym roku niestety jest inaczej...
 Dotychczas godziłem studia dzienne, i pracę na weekendy. Teraz jednak straciłem pracę w najmniej oczekiwanym momencie ( i wszystkie bonusy jakie w niej miałem otrzymać) a sam muszę pogodzić studia i naukę, praktyki, opiekę nad chorą babcią*, i zajmowanie się domem. Czasu nie mam praktycznie w ogóle przez co i nie mam jak znaleźć stałej pracy do wakacji.

W tamtym roku udało mi się przejechać rowerem Polskę od gór po morze i od morza po góry, do tego Karkonosze po stronie Czech i Saksonię Szwajcarską.

Moim obecnym marzeniem jest przejechać rowerem 1700 km i dotrzeć do Chorwacji!! Trasa wiodłaby przez Polskę (od Nysy), Czechy (Brno), Austrię (Wiedeń), Słowację (Bratysława), Wiedeń (Budapeszt i Balaton), Chorwację (Zagrzeb i Rijeka).
 To jest z pozoru egoistyczny cel, po co więc go sponsorować? Jak jest wyżej napisane - to jest dystans 1700 km chciałbym znaleźć też sponsorów tak aby za każdy przejechany przeze mnie km oni wpłacili pieniądze na cele charytatywne. Tak bym ja mógł spełnić zarówno swoje marzenia jak i choć trochę wesprzeć dzięki temu innych!

 Niestety by tego dokonać sam potrzebuję przygotować sprzęt, muszę kupić nowe sakwy, wymienić łańcuch i przedni napęd w rowerze. Do tego jak się łatwo można domyśleć będą koszty po drodze - jedzenie, picie, i miejsce na polu namiotowym tak bym mógł podłączyć telefon pod prąd i wykąpać się i bezpiecznie wyspać.

 Zebrałem 4000 zł sam pracą własnych mięśni, potrzebuję jeszcze około 2000 zł tak by podróż się udała w pełni i bym mógł zrealizować marzenie. Przy ekonomicznym zagospodarowaniu środków być może dojechałbym z powrotem do Polski na rowerze o własnych siłach, co pozwoliłoby zebrać od potencjalnych sponsorów więcej pieniędzy!!

 * Opiekuję się babcią, ale jest to osoba o ciężkim charakterze... Wyjeżdżając chcę odpocząć psychicznie i zostawić ją pod czujną opieką bliskich.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
261 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Kubas - awatar

Patryk Kubas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Marcin Śliż - awatar
Marcin Śliż
10
Weronika K podrózniczka - awatar
Weronika K podrózniczka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij