Ukraina - pomoc pilna

25 004 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Gruszka - awatar

Sebastian Gruszka

Organizator zbiórki

ENGLIS BELOW / Українська версія нижче

Wiem, że podobnych zbiórek jest sporo. Naprawdę nie ma znaczenia, którą wybierzesz. Najważniejsza jest pomoc ludziom, którzy cierpią... ludziom, którzy bronią swoich domów i dzieci. 

Wiemy czego potrzeba 

Dlaczego robimy tę zbiórkę skoro jest wiele innych. Przede wszystkim Anastasiia, którą możecie posłuchać na filmie pochodzi z Chersonia i ma bezpośredni kontakt z ludźmi z okupowanych miast. Dzięki temu na bieżąco otrzymujemy informacje o najbardziej potrzebnych produktach - jej aktualną wersję znajdziesz tutaj: http://ukraina.g-w.eu/.

Jak działamy

Po pierwsze zbieramy pieniądze, za które kupujemy produkty z listy najbardziej potrzebnych. Następnie transportujemy wszystko do Rzeszowa skąd trafiają w ręce konkretnych osób.

Brzmi łatwo, ale w cale nie jest. Pozyskanie dzisiaj np. wielu medycznych produktów nie jest proste. Dlatego na bieżąco poszukujemy firm, które nie tylko będą w stanie nam dostarczyć wymagane produkty, ale także zrobią to na preferencyjnych warunkach. W ten sposób Twoja pomoc będzie działać jeszcze bardziej efektywnie.


Kontakt

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dzwoń śmiało. A jeśli jesteś firmą, która może dostarczyć wymagane produkty na preferencyjnych warunkach także bez obaw dzwoń.

Sebastian Gruszka: 696-865-133, [email protected]

Anastasiia Zielinska: 737-509-853


➡️ENGLIS VERSION

I know that there are a lot of similar fundraisers. It really doesn't matter which one you choose. The most important thing is to help people who suffer... people who defend their homes and children.

We know what it takes

Why are we doing this crowdfunding campaign if there are many others. First of all, Anastasiia, who you can hear in the film, comes from Chersonia and has direct contact with people from the occupied cities. Thanks to this, we receive information about the most needed products on an ongoing basis.

How are we doing

First, we collect money and buy products from the most needed list. Then we transport everything to Rzeszów from where it goes into the hands of most needed people.

It sounds easy, but it isn't. Acquiring, for example, many medical products today is not easy. Therefore, we are constantly looking for companies that will not only be able to provide us with the required products, but also do it on preferential terms. This way, your help will be even more effective.


Contact

If you have any questions or concerns, feel free to call us. And if you are a company that can provide the required products on preferential terms, call us without fear.

Sebastian Gruszka: + 48 696-865-133, [email protected]
Anastasiia Zielinska: +48 737-509-853


➡️Українська версія

Знаю, що подібних зборів коштів дуже багато. Насправді не має значення, який ви виберете. Найголовніше – допомогти людям, які страждають... людям, які захищають свої домівки та дітей.

Ми знаємо, що для цього потрібно

Навіщо ми робимо цю колекцію, якщо є багато інших. Перш за все, Анастасія, яку ви можете почути у фільмі, Родом з Херсону і має безпосередній контакт з людьми з окупованих міст. Завдяки цьому ми постійно отримуємо інформацію про найнеобхідніші продукти.

Як у нас справи

Спочатку збираємо гроші і купуємо продукти з найнеобхіднішого списку. Потім ми перевозимо все в Жешув, звідки воно потрапляє в руки конкретних людей.

Звучить легко, але це не так. Придбати, наприклад, багато медичних товарів сьогодні непросто. Тому ми постійно шукаємо компанії, які зможуть не тільки надати нам необхідну продукцію, а й робити це на пільгових умовах. Таким чином ваша допомога буде ще ефективнішою.контакт

Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, не соромтеся зателефонувати нам. А якщо ви компанія, яка може надати необхідну продукцію на пільгових умовах, телефонуйте нам без побоювань.

Анастасія Зєлінська: + 48 737-509-853

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2022
  08.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2022
  26.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.03.2022
  04.03.2022

  Za sprawę waszą i naszą !!!

 • Tomek - awatar

  Tomek

  03.03.2022
  03.03.2022

  💪 💙💛

25 004 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Gruszka - awatar

Sebastian Gruszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 188

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł - awatar
Paweł
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej Wolff - awatar
Andrzej Wolff
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij