Zbiórka Pomóżmy Ewie oddychać! - zdjęcie główne

Pomóżmy Ewie oddychać!

3 031 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Oziabło - awatar

Natalia Oziabło

Organizator zbiórki

Witam. Bardzo proszę wszystkich znajomych i nieznajomych oraz przyjaciół Ewy byśmy wspólnymi siłami pomogli jej w walce z chorobą nowotworową.Ewcia potrzebuje koncentrator tlenu który pomaga jej oddychać.  Niestety jest to bardzo drogie urządzenie które Ewcia musiała kupić by normalnie funkcjonować. Dlatego moja prośba do wszystkich którzy wspierają ją serduszkami pod postami ..pomóżmy jej również namacalnie  by była z nami jak najdłużej i cieszyła się życiem.  Chcemy pomóc jej jak tylko możemy dlatego prosimy o to też was. Chcemy pokryć chociaż polowe kosztów za koncentrator. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc. 


EWUNIU JESTEŚMY Z TOBĄ NA DOBRE  I  ZŁE ❤❤❤


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Oziabło - awatar

  Natalia Oziabło

  01.08.19
  01.08.19

  Cel został osiągnięty nawet w nadmiarze. Udało nam się pokryć 100% kosztów. Wszystkim bardzo dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 35 120

Komentarze


 • Gośka Bartnik - awatar

  Gośka Bartnik

  30.07.19
  30.07.19

  Ewuniu jesteśmy z Tobą ❤❤❤

  • Natalia Oziabło - awatar

   Natalia Oziabło - Organizator zbiórki

   30.07.19
   30.07.19

   ❤️❤️❤️❤️

3 031 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Oziabło - awatar

Natalia Oziabło

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Beata kolatorska - awatar
Beata kolatorska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
T.Kacperska - awatar
T.Kacperska
100
Magda Lipa - awatar
Magda Lipa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona Tatarka - awatar
Ilona Tatarka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gośka Bartnik - awatar
Gośka Bartnik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij