Kochane Serduszka...

Nasza Fundacja zwraca się do Was o pomoc w leczeniu i rehabilitacji Kubusia, który boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Kubuś razem z mamą mieszkają we Wrocławiu, z powodu choroby jego mama nie może podjąć żadnej pracy ponieważ jej cały czas skupia się wokół codziennej opieki nad młodym. Kubuś jest wesołym i żywym 9-letnim chłopcem, jednak schorzenia, które go dotknęły powodują, że życie nie zawsze jest uśmiechem.

Zwracamy się do Was o pomoc ponieważ leczenie i rehabilitacja Kubusia przerastają możliwości jego mamy, która wychowuje go samotnie. Na tę chwilę nie mamy jednoznacznej diagnozy lekarzy (nie wiadomo czy jest to porażenie mózgowe, czy jakaś inna choroba genetyczna, nikt nie chce podjąć się postawienia ostatecznej diagnozy i wskazać konkretnego leczenia), konieczne jest wykonanie specjalistycznych badań genetycznych a te nie są refundowane przez NFZ. Nasza Fundacja jest już w kontakcie z wysokiej klasy specjalistami w zakresie leczenia dzieci jednak są to kliniki w Grecji czy Wielkiej Brytanii. 

Niezależnie wraz z wiekiem Kubuś wymaga bardzo specjalistycznej opieki medycznej a także wysoko wyspecjalizowanej rehabilitacji. Jesteśmy w kontakcie z kliniką zajmującą się neurorehabilitacją w Polsce jednak aby rozpocząć skuteczną opiekę w tym zakresie potrzebne są pieniążki.  Koszty, jakie zostały wyliczone na ten rok jeśli chodzi o wykonanie badań, leczenia i rehabilitacji to ok. 120.000 pln.

Młody, bo tak na niego mówimy w Fundacji jest bardzo wymęczony pobytami w szpitalach, badaniami, operacjami czy zabiegami. Lekarze podejmują próby jednakże na tym etapie jest to tylko szukanie przyczyny, gaszenie pożarów bez konkretnej diagnozy.

Aby pomóc tej wspaniałej rodzince i co znamienne bardzo wesołej pomimo przeciwności losu, pomóżmy im i wesprzyjmy w tej nierównej codziennej walce. W imieniu Kubusia i Mamy serdecznie dziękujemy za pomoc!!!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Anonim - awatar

    Anonim

    24.01.18
    24.01.18

    Zdrówka chłopaku!!! za miesiąc kolejna wpłata :)

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Daniel Rynkiewicz - awatar
100
Daniel Rynkiewicz
Monika Witkowska - awatar
100
Monika Witkowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
MDKa - awatar
50
MDKa
Sebastian - awatar
100
Sebastian
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij