Zbiórka Pomóżmy Kubusiowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Kubusiowi

1 290 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochane Serduszka...

Nasza Fundacja zwraca się do Was o pomoc w leczeniu i rehabilitacji Kubusia, który boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Kubuś razem z mamą mieszkają we Wrocławiu, z powodu choroby jego mama nie może podjąć żadnej pracy ponieważ jej cały czas skupia się wokół codziennej opieki nad młodym. Kubuś jest wesołym i żywym 9-letnim chłopcem, jednak schorzenia, które go dotknęły powodują, że życie nie zawsze jest uśmiechem.

Zwracamy się do Was o pomoc ponieważ leczenie i rehabilitacja Kubusia przerastają możliwości jego mamy, która wychowuje go samotnie. Na tę chwilę nie mamy jednoznacznej diagnozy lekarzy (nie wiadomo czy jest to porażenie mózgowe, czy jakaś inna choroba genetyczna, nikt nie chce podjąć się postawienia ostatecznej diagnozy i wskazać konkretnego leczenia), konieczne jest wykonanie specjalistycznych badań genetycznych a te nie są refundowane przez NFZ. Nasza Fundacja jest już w kontakcie z wysokiej klasy specjalistami w zakresie leczenia dzieci jednak są to kliniki w Grecji czy Wielkiej Brytanii. 

Niezależnie wraz z wiekiem Kubuś wymaga bardzo specjalistycznej opieki medycznej a także wysoko wyspecjalizowanej rehabilitacji. Jesteśmy w kontakcie z kliniką zajmującą się neurorehabilitacją w Polsce jednak aby rozpocząć skuteczną opiekę w tym zakresie potrzebne są pieniążki.  Koszty, jakie zostały wyliczone na ten rok jeśli chodzi o wykonanie badań, leczenia i rehabilitacji to ok. 120.000 pln.

Młody, bo tak na niego mówimy w Fundacji jest bardzo wymęczony pobytami w szpitalach, badaniami, operacjami czy zabiegami. Lekarze podejmują próby jednakże na tym etapie jest to tylko szukanie przyczyny, gaszenie pożarów bez konkretnej diagnozy.

Aby pomóc tej wspaniałej rodzince i co znamienne bardzo wesołej pomimo przeciwności losu, pomóżmy im i wesprzyjmy w tej nierównej codziennej walce. W imieniu Kubusia i Mamy serdecznie dziękujemy za pomoc!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonim - awatar

    Anonim

    24.01.2018
    24.01.2018

    Zdrówka chłopaku!!! za miesiąc kolejna wpłata :)

1 290 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daniel Rynkiewicz - awatar
Daniel Rynkiewicz
100
Monika Witkowska - awatar
Monika Witkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
MDKa - awatar
MDKa
50
Sebastian - awatar
Sebastian
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij