Zbiórka Pomóżmy Kubusiowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Kubusiowi

1 290 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochane Serduszka...

Nasza Fundacja zwraca się do Was o pomoc w leczeniu i rehabilitacji Kubusia, który boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Kubuś razem z mamą mieszkają we Wrocławiu, z powodu choroby jego mama nie może podjąć żadnej pracy ponieważ jej cały czas skupia się wokół codziennej opieki nad młodym. Kubuś jest wesołym i żywym 9-letnim chłopcem, jednak schorzenia, które go dotknęły powodują, że życie nie zawsze jest uśmiechem.

Zwracamy się do Was o pomoc ponieważ leczenie i rehabilitacja Kubusia przerastają możliwości jego mamy, która wychowuje go samotnie. Na tę chwilę nie mamy jednoznacznej diagnozy lekarzy (nie wiadomo czy jest to porażenie mózgowe, czy jakaś inna choroba genetyczna, nikt nie chce podjąć się postawienia ostatecznej diagnozy i wskazać konkretnego leczenia), konieczne jest wykonanie specjalistycznych badań genetycznych a te nie są refundowane przez NFZ. Nasza Fundacja jest już w kontakcie z wysokiej klasy specjalistami w zakresie leczenia dzieci jednak są to kliniki w Grecji czy Wielkiej Brytanii. 

Niezależnie wraz z wiekiem Kubuś wymaga bardzo specjalistycznej opieki medycznej a także wysoko wyspecjalizowanej rehabilitacji. Jesteśmy w kontakcie z kliniką zajmującą się neurorehabilitacją w Polsce jednak aby rozpocząć skuteczną opiekę w tym zakresie potrzebne są pieniążki.  Koszty, jakie zostały wyliczone na ten rok jeśli chodzi o wykonanie badań, leczenia i rehabilitacji to ok. 120.000 pln.

Młody, bo tak na niego mówimy w Fundacji jest bardzo wymęczony pobytami w szpitalach, badaniami, operacjami czy zabiegami. Lekarze podejmują próby jednakże na tym etapie jest to tylko szukanie przyczyny, gaszenie pożarów bez konkretnej diagnozy.

Aby pomóc tej wspaniałej rodzince i co znamienne bardzo wesołej pomimo przeciwności losu, pomóżmy im i wesprzyjmy w tej nierównej codziennej walce. W imieniu Kubusia i Mamy serdecznie dziękujemy za pomoc!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonim - awatar

    Anonim

    24.01.2018
    24.01.2018

    Zdrówka chłopaku!!! za miesiąc kolejna wpłata :)

1 290 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daniel Rynkiewicz - awatar
Daniel Rynkiewicz
100
Monika Witkowska - awatar
Monika Witkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
MDKa - awatar
MDKa
50
Sebastian - awatar
Sebastian
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij