Zbiórka Ubogie dzieci marzą o.... - miniaturka zdjęcia

Ubogie dzieci marzą o....

Pomagamy Mikołajowi - awatar

Pomagamy Mikołajowi

Organizator zbiórki

Wyobraź sobie… 

"Wyobraź sobie… że jesteś ojcem. Albo matką. Właśnie podejmujesz decyzję że nie kupisz dziecku prezentu na Gwiazdkę. Trzeba przecież oddać sąsiadowi pieniądze co pożyczyłeś je jesienią na węgiel. Liczysz w głowie resztkę drobnych co została w bieliźniarce… 

Wyobraź sobie, że jesteś dzieckiem. I z góry wiesz, że nie dostaniesz prezentu. Nie masz żalu do rodziców. No bo za co mieli je kupić?Dzieci w biedzie szybciej dojrzewają. Mają tylko namiastkę dzieciństwa… 

Wyobraź sobie, że takie odczucia dorosłych i dzieci to nie są wymyślone historie. Wokół nas, na wyciągnięcie ręki, są rodziny, które–nie ze swojej winy – żyją za grosze. Bo nie ma w nich obojga rodziców. Bo są schorowani i jedno albo oboje nie może pracować.Albo chcą pracować, tylko że od wielu lat pracy jest mniej niż ludzi, którzy chcieliby ją podjąć. "

Od dziewięciu lat, spełniamy marzenia dzieci z Kurpi, które z różnych, niezależnych od nich względów, nie mogą liczyć na prezenty, organizując akcję Pomagamy Mikołajowi.

W 2017 r. planujemy rozwinąć pomaganie młodym Kurpiom. Po niemal dekadzie działania znamy potrzeby dzieciaków. Powstała Fundacja Pomagamy Mikołajowi, która prócz corocznej świątecznej akcji wspiera ubogie dzieci i młodzież w rozwijaniu ich pasji i talentów. Chcemy pomagać przez cały rok, nie tylko od święta.

Jeśli chcecie wesprzeć działania Fundacji Pomagamy Mikołajowi prosimy o wpłacanie pieniędzy na naszą zbiórkę. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na organizację nowych projektów. 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Pomagamy Mikołajowi - awatar

Pomagamy Mikołajowi

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Amelia i Balba - awatar
10
Amelia i Balba
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Zuzia Radosna - awatar
20
Zuzia Radosna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij