Zbiórka Pomagamy Natalii - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Natalii

Zbiórka Pomagamy Natalii - zdjęcie główne

Pomagamy Natalii

612 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Półtorak - awatar

Justyna Półtorak

Organizator zbiórki

Pomagała innym, teraz sama potrzebuje Pomocy!

Natalia Skorupka ma 28 lat i pochodzi z Jarosławia. Jest Wspaniałą mama 10 letniej Dziewczynki. To młoda dziewczyna, która w lutym 2018 r. zachorowała-dostała niedowładu prawostronnego,który wtedy skazał ją na wózek. Niestety do dnia dzisiejszego trwa cała diagnostyka. Stan zdrowia zaczął się pogarszać. Wystąpił niedosłuch oraz zaburzenia widzenia.  Konsultacje trwają w Krakowie, następna wizyta po Nowym Roku.Potrzebne są środki na dalsze leczenie i szerszą diagnostykę oraz sprzęt rehabilitacyjny. Rodzina nie jest w stanie sama sobie z tym poradzić.

AKTUALIZACJA:

Na dzień dzisiejszy Natalia leczy się w Krakowie. Lekarze specjaliści podejrzewają zespół Cogana bardzo rzadka choroba autoimmunologiczna której jedynie można zapobiegać. Atakuje słuch , wzrok , a w nielicznych przypadkach tworzy niedowłady. Organizm sam siebie wyniszcza.Już we wrześniu kolejne badania na oddziale reumatologii. Wtedy też będzie można zacząć kolejne leczenie sterydowe.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Półtorak - awatar

  Justyna Półtorak

  30.12.18
  30.12.18

  Dziekujemy za wsparcie :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.18
  29.12.18

  Zdrówka Natalio 😚

612 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Półtorak - awatar

Justyna Półtorak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anna Biela - awatar
Anna Biela
20
Remigiusz Pertkiewicz - awatar
Remigiusz Pertkiewicz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Regina - awatar
Regina
20
Andrzej Kis - awatar
Andrzej Kis
20
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij