Zbiórka Pomagamy Natalii - zdjęcie główne

Pomagamy Natalii

612 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Półtorak - awatar

Justyna Półtorak

Organizator zbiórki

Pomagała innym, teraz sama potrzebuje Pomocy!

Natalia Skorupka ma 28 lat i pochodzi z Jarosławia. Jest Wspaniałą mama 10 letniej Dziewczynki. To młoda dziewczyna, która w lutym 2018 r. zachorowała-dostała niedowładu prawostronnego,który wtedy skazał ją na wózek. Niestety do dnia dzisiejszego trwa cała diagnostyka. Stan zdrowia zaczął się pogarszać. Wystąpił niedosłuch oraz zaburzenia widzenia.  Konsultacje trwają w Krakowie, następna wizyta po Nowym Roku.Potrzebne są środki na dalsze leczenie i szerszą diagnostykę oraz sprzęt rehabilitacyjny. Rodzina nie jest w stanie sama sobie z tym poradzić.

AKTUALIZACJA:

Na dzień dzisiejszy Natalia leczy się w Krakowie. Lekarze specjaliści podejrzewają zespół Cogana bardzo rzadka choroba autoimmunologiczna której jedynie można zapobiegać. Atakuje słuch , wzrok , a w nielicznych przypadkach tworzy niedowłady. Organizm sam siebie wyniszcza.Już we wrześniu kolejne badania na oddziale reumatologii. Wtedy też będzie można zacząć kolejne leczenie sterydowe.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Półtorak - awatar

  Justyna Półtorak

  30.12.2018
  30.12.2018

  Dziekujemy za wsparcie :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.2018
  29.12.2018

  Zdrówka Natalio 😚

612 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Półtorak - awatar

Justyna Półtorak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anna Biela - awatar
Anna Biela
20
Remigiusz Pertkiewicz - awatar
Remigiusz Pertkiewicz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Regina - awatar
Regina
20
Andrzej Kis - awatar
Andrzej Kis
20
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij