Zbiórka ...niczyje też muszą jeść... - miniaturka zdjęcia

...niczyje też muszą jeść... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka ...niczyje też muszą jeść... - zdjęcie główne

...niczyje też muszą jeść...

181 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Grochowska - awatar

Kasia Grochowska

Organizator zbiórki

hmm..Od czego tu zacząć? Może tak:

Na Kasię natrafiłam przypadkiem kiedy wśród wielu apeli o pomoc w znalezieniu domów dla kotów zobaczyłam to zdjęcie:

Przyznam szczerze, że staram się pomagać jak mogę (i wiele smutnych twarzyczek widziałam), ale te oczy mną wstrząsnęły...Nawiązałyśmy z Kasią kontakt. Nie będę tu przytaczać z jakim podejściem ze strony sąsiadów czy ogólnie "mieszkańców tej wsi" ta dzielna dziewczyna się spotyka - teraz nie czas na rozprawy o zacofaniu umysłowym i emocjonalnym części naszego społeczeństwa...Rzecz w tym, że Kasia nie godzi się na to, aby Koteły, które mają tzw właścicieli ( tzn od czasu do czasu dają im chleb rozmoczony w wodzie do jedzenia lub trzymają w zamkniętych szopach a przede wszystkim NIE STERYLIZUJĄ co kończy się niezliczonymi narodzinami maluchów, z którymi strach myśleć co się dzieje w XXI wieku..) -aby te Zwierzątka były skazane na taki los. Ile może - tyle sterylizuje, tyle dokarmia, tyle leczy...(często przy wrogości owego "społeczeństwa")..Ale sama tego nie udźwignie-tyle można się domyślić..Zwłaszcza , że zaangażowana jest również w inną akcję - tej w znacznej części dotyczy ta zbiórka - dokarmiania wolno-żyjących (nie czarujmy sie - niczyich) kotów poznańskich. Szczegóły odnajdziecie tutaj https://www.facebook.com/karmadlabezdomniaka/  KAŻDA pomoc się przyda !!! ( na marginesie -gdyby ktoś z Was Kochane Człowieki zamiast grosika na tę zbórkę chciał przekazać karmę lub chciał adoptować jakaś bidulke-skontaktujcie się z Kasią przez podaną wyżej stronę.)  Więc na jaki cel ta zbórka? Na jedzonko dla poznańskich i podpoznańskich bezdomniaków, na sterylizacje bidul, którymi nikt się nie zajmuje, na środki do ich utrzymania podczas rekonwalescencji aż do znalezienia domu tymczasowego lub stałego..Potrzeby są ogromne, ale należy mieć nadzieję, że Kasia uzyska od nas pomoc i poczucie , że nie jest sama...

A oto kilka słów od samej Kasi : "

Jestem osobą prywatną i staram się pomagać kotom wolno żyjącym.
Od 1,5 roku opiękuję się dwoma stadami kotów bytujących na poznańskim Grunwaldzie i Jeżycach. Stada te liczą po 3 i 7 kotów.
Poza tymi kotami, dokarmiam również dwa koty wolno żyjące w Mosinie i mam pod opieką koty odebrane interwencyjnie z podmosińskiej wsi. Na ową wieś dostarczam również karmę dla trzech kotów, czekając na miejsce dla nich w DT/DS.  Żeby móc wykarmić te stadka organizuję na portalu społecznościowym zbiórki karmy, jak również środków przeciw kleszczom, środków na odrobaczenie i wszystkiego co w danej chwili jest potrzebne. Zbiórka ta idzie raz lepiej, raz gorzej, a potrzebne są około 4 kilogramy karmy dziennie, żeby wszystkie te koty dostały jeść. Dodatkowo mój dom stał się również miejscem rekonwalescencji po zabiegach strerylizacji i tych wymagających leczenia (na tą chwilę są to trzy koty), co pochłania ogromne zapasy karmy, żwirku i podkładów. Koty zabierane z ulicy w kiepskim stanie, często mają rewolucje w jelitach, żwirek zmieniać trzeba nawet do trzech razy dziennie… Ja jestem tylko od „czarnej roboty” to dzięki pomocy rodziny, znajomych i obcych ludzi pomoc może trafić do tylu kotów dziennie. Nie wszyscy mogą jednak pomagać „na stałe”. Stąd prośba o pomoc w finansowaniu zabiegów, pomocy w zakupie karmy, leków, suplementów dla kotów żyjących wolno jak i tych przebywających u mnie po zabiegach. Za każdą pomoc ( finansową jak i rzeczową w postaci karmy) w imieniu kotów, również tych bezimiennych i niczyich – dziękuję."

Kasia wyraziła zgodę na utworzenie tej zbórki i z góry (wraz ze mną i wieeeeloma Kotami) dziękuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Grochowska - awatar

  Kasia Grochowska

  06.08.2018
  06.08.2018

  Niedożywiony, zrudziały, niczyj...O tym zaniedbanym kocurku pisałam i ja, i opiekująca się niczyimi bidami Kasia oraz Fundacja Koci Pazur..A teraz już jest..Bezpieczny, nabierający sił, "ugniatający"...Cudowny... Kasia już szuka domku dla Salema. Narazie potrzeba oczywiście pieniążków...Jak przeczytacie w poscie Fundacji -to Oni zapewniają koszty weterynaryjne ( też potrzebują wsparcia zresztą) , ale resztą zajmuje się Kasia. Proszę - wspomóżmy ją grosikiem na jedzonko, podkłady, żwirek itd...

  Zdjęcie aktualizacji 18 257

181 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Grochowska - awatar

Kasia Grochowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AlaM - awatar
AlaM
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Kasia G - awatar
Kasia G
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij