Zbiórka Pomagamy Zuzi!! - zdjęcie główne

Pomagamy Zuzi!!

450 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Wartalski - awatar

Mateusz Wartalski

Organizator zbiórki

Zuzia jest pogodną, ciągle uśmiechniętą, grzeczną dziewczynką, która miała niełatwy start w życiu. Urodziła się 18 października 2005 roku w 25 tygodniu ciąży, ważyła 700 gram, mierzyła 35 cm.


Zuzia przez długi czas leżała w inkubatorze, dopiero w 43 dobie zaczęła oddychać samodzielnie, bez pomocy respiratora.

Niedługo po urodzeniu Zuzia miała swój pierwszy zabieg, zamknięcie przetrwałego przewodu Botalla, był to zabieg kardiologiczny. Miała też krwawienia śródczaszkowe IV stopnia, które ustąpiły po antybiotykoterapii, jednak pozostawiły po sobie pewne spustoszenia w mózgu oraz wodogłowie. Aby zbyt duże ciśnienie płynów nie uszkodziło bardziej mózgu, została wstawiona zastawka, która ma za zadanie odprowadzanie nadmiaru płynu z czaszki.


Dodatkowym przykrym doświadczeniem małej Zuzi była retinopatia wcześniacza i aby bardziej nie postępowała potrzebny był kolejny zabieg, była to laseroterapia. Dzięki niemu Zuzia widzi, jednak jej wzrok jest bardzo słaby i ciągle się pogarsza. Ponadto ma zeza i oczopląs.

W wyniku tego wszystkiego Zuzia ma wzmożone napięcie mięśniowe prawej strony i rozwija się wolniej od rówieśników. Zaczęła chodzić po skończeniu trzeciego roku życia i niedługo potem zaczęła wymawiać pierwsze słowa.Pomimo tych wszystkich przeciwności losu Zuzia jest pogodną dziewczynką, która tylko czasem pokazuje swoje malutkie różki. Robi bardzo duże postępy w rehabilitacji. Wszyscy, którzy pracują z Zuzią chwalą i podziwiają, że tak świetnie sobie radzi i mimo początkowo niezbyt optymistycznych rokowań rozwija się bardzo dobrze jak na swoje możliwości.

Przy wychowywaniu takiego dziecka jakim jest Zuzia, potrzeba dużo więcej cierpliwości, która jednak procentuje i każdy, nawet najmniejszy postęp, najdrobniejsza nowa umiejętność cieszy podwójnie.


Zuzi możemy pomóc nie tylko za pomocą tej zbiórki, ale jeśli jeszcze nie zdążyłeś rozliczyć podatku to jest to doskonałą okazją do pomocy!


Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38).

Należy wpisać:

KRS: 0000037904

oraz koniecznie w kolejnej rubryce: 8019 Brzuziewska Zuzanna, w przeciwnym razie Twoja pomoc nie trafi do Zuzi.


Możemy również pomóc dokonując wpłaty na konto fundacji 

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.
numer do przelewu podany jest na stronie : http://dlazuzi.vayaart.com/fundacja/
koniecznie!!!! z dopiskiem w tytule przelewu: 8019 Brzuziewska Zuzanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Zachęcamy wszystkich do pomocy, nawet samo udostępnienie tej zbiórki dużo znaczy!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
450 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Wartalski - awatar

Mateusz Wartalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aukcja z FB - awatar
Aukcja z FB
300
Michał K. - awatar
Michał K.
50
Piotr Piątek(mvf) - awatar
Piotr Piątek(mvf)
30
Skit - awatar
Skit
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij