Zbiórka By dalej ratować... - miniaturka zdjęcia

By dalej ratować...

Zbiórka By dalej ratować... - zdjęcie główne

By dalej ratować...

365 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Proszę poświęć chwilę i zobacz jak wiele robimy dla zwierząt w potrzebie. Tych niechcianych, zapomnianych, niczyich i skrzywdzonych. Nazywamy się Animalis- bardzo potrzebujemy Twojej pomocy, by móc pomagać dalej. Bez ustanku każdego dnia ratujemy naszych braci mniejszych. Prosimy o nawet najdrobniejsze wpłaty. 

Uratowaliśmy tylko w tym roku dziesiątki zwierząt. Zoperowaliśmy złamaną żuchwę Rudzi, uratowaliśmy dwie łapy Brusia od kalectwa, wykastrowaliśmy i wykastrowaliśmy większość naszych podopiecznych, wyposażyliśmy każdy dom tymczasowy w wyprawkę, którą każdy z naszych podopiecznych zabrał ze sobą do domu adopcyjnego. Każdy z naszych podopiecznych jest odrobaczany, chipowany, szczepiony i zostaje także poddany morfologii i biochemii. Wszystkich zabezpieczamy od kleszczy i karmimy pełnowartościowym pożywieniem. Z naszymi psami po przejściach pracuje też behawiorysta. 


Faktury zaczynają nas przygniatać! A perspektywa kolejnych wydatków przeraża... Kończy nam się praktycznie wszystko. A w piątek czeka nas kolejna wizyta w klinice weterynaryjnej, przed nami kolejna kastracja i sterylizacja i masa innych wydatków...


Na dniach pojawią się kolejni podopieczni.... Bez płynności finansowej zmuszeni będziemy odmawiać... A wciąż tyle zwierząt potrzebuje pomocy.

Szanowni Państwo! 

Nazywam się Karolina, jestem założycielką ruchu wolontariuszy Animalis pod Fundacją Mikropsy, najszczęśliwszą posiadaczką 3 adoptowanych psiaków i wierzę, że możemy uczynić ten świat odrobinę lepszym. Za okazaną pomoc dziękuję Ci kimkolwiek jesteś Dobry Człowieku!  Dziękuję Ci w imieniu zwierząt ! #RazemMożemyWięcej

Więcej o nas: https://www.facebook.com/Fundacja.Animalis/

"Nasze życie warte jest tyle, ile dobrego zrobiliśmy dla innych. Warte jest tyle, ile dostało uśmiechów, okrzyków szczęścia, zamerdań ogonem, wymruczanych piosenek i uratowanych nawet malutkich, tycich żyć" Dorota Sumińska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
365 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eliza Herbich - awatar
Eliza Herbich
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna - awatar
Justyna
100
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Regi - awatar
Regi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij