Zbiórka Pomóż mi stanąć na nogi - Łukasz - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi stanąć na nogi - Łukasz Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi stanąć na nogi - Łukasz - zdjęcie główne

Pomóż mi stanąć na nogi - Łukasz

71 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Świątek Brzeziński - awatar

Michał Świątek Brzeziński

Organizator zbiórki

Witaj, poznaj moją historię. Mam na imię Łukasz i mam zaledwie 21 lat, prowadziłem normalnie życie. Jak każdy nastolatek chodziłem do szkoły i spotykałem się ze znajomymi, lecz 20 września 2016 roku uległem poważnemu wypadkowi. Byłem pasażerem, parę sekund wystarczyło, aby moje życie całkowicie się odmieniło.  Akcja ratunkowa była skomplikowana. Kilkadziesiąt minut straż pożarna próbowała wyciągnąć mnie z wraku samochodu używając w tym celu specjalistycznego sprzętu do wycinania. To były najgorsze minuty w moim życiu. Każda sekunda była na wagę życia.

Kolejne godziny to była walka lekarzy o moje życie.  Miałem małe szanse na przeżycie. Doznałem licznych obrażeń, miałem zmiażdżone nogi, obrzęk w mózgu oraz uszkodzone płuca.  Byłem w śpiączce farmakologicznej ciągle podłączony do respiratora, przeszedłem kilka poważnych operacji, abym mógł zacząć samodzielnie oddychać. Potrzebowałem bardzo dużo krwi.

Jestem zdany na pomoc innych. Abym mógł poruszać się o własnych siłach i jak najszybciej odzyskać sprawność fizyczną potrzebna jest ciągła i kosztowna rehabilitacja. Bez niej nigdy nie stanę na nogi o własnych siłach. Bardzo mi tego brakuje. Dziękuje za każdą złotówkę.

Wszelka pomoc finansowa zostanie w całości przeznaczona na pokrycie kosztów rehabilitacji.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • xHeLLoS ;] - awatar

    xHeLLoS ;]

    04.03.2018
    04.03.2018

    Trzymaj się!

71 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Świątek Brzeziński - awatar

Michał Świątek Brzeziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
xHeLLoS ;] - awatar
xHeLLoS ;]
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij