Zbiórka Uratuj nasze życie! - zdjęcie główne

Uratuj nasze życie!

50 zł  z 115 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Uratuj nasze życie!


Szanowni Państwo,

zwracamy się do Was z ogromną prośbą wsparcia nas. Z pomocą Fundacji Sedeka szukamy środków, które pomogą nam odzyskać utracone mieszkanie.

Wszystko zaczęło się do choroby mojego taty, który zachorował na złośliwy nowotwór z przerzutami. Razem z mamą stawaliśmy na głowie, aby móc zapewnić tacie najlepszą opiekę. Z miesiąca na miesiąc choroba bardzo się rozwijała. Próbowaliśmy wszystkich możliwych sposobów, aby zwalczyć nowotwór. Po pewnym czasie sprowadzaliśmy bardzo drogie leki z dalekiej Australii, które bardzo nadszarpnęły nasz domowy budżet. Momentami nie starczało już środków do życia, aby tylko móc pomóc tacie. Kwoty, które pożyczaliśmy od bliskich, znajomych okazały się już niewystarczające. Pisaliśmy wiele próśb do osób zamożnych, aby pomogły nam, lecz niestety odzewu żadnego nie było. Stan taty się pogarszał.

Potrzebowaliśmy szybko pieniędzy i pewnego dnia, wierząc w uczciwość ludzką, podpisaliśmy umowę pożyczki od osoby prywatnej, która, jak się później okazało, wykorzystała naszą sytuację i pożyczyła nam pieniądze nie z chęci pomocy, tylko z chęci przewłaszczenia naszego mieszkania… Niestety tata zmarł, a my zostaliśmy bez niczego, bez dachu nad głową. Sprawę zgłaszaliśmy w prokuraturze. Toczyła się sprawa sądowa, ale to nic nie dało.

Jedyną szansą jest teraz zebranie potrzebnej sumy w kwocie 115 000 zł.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to ogromna suma, ale może znajdą się ludzie, którzy zdecydują się nas wspomóc. Za każdą kwotę z całego serca dziękujemy. Wierzę, że cuda się zdarzają. Co prawda w chorobie taty widocznie było to niemożliwe, ale może akurat ze szczerą pomocą ludzką taki cud nastąpi…

Pomóżcie uratować nam nasze życie!


Informacje o rodzinie: http://sedeka.pl/opp/pomoc-dla-rodziny-bezdomnej

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 115 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

AB77 - awatar
AB77
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij