Zbiórka Uratuj nasze życie! - zdjęcie główne

Uratuj nasze życie!

50 zł  z 115 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Uratuj nasze życie!


Szanowni Państwo,

zwracamy się do Was z ogromną prośbą wsparcia nas. Z pomocą Fundacji Sedeka szukamy środków, które pomogą nam odzyskać utracone mieszkanie.

Wszystko zaczęło się do choroby mojego taty, który zachorował na złośliwy nowotwór z przerzutami. Razem z mamą stawaliśmy na głowie, aby móc zapewnić tacie najlepszą opiekę. Z miesiąca na miesiąc choroba bardzo się rozwijała. Próbowaliśmy wszystkich możliwych sposobów, aby zwalczyć nowotwór. Po pewnym czasie sprowadzaliśmy bardzo drogie leki z dalekiej Australii, które bardzo nadszarpnęły nasz domowy budżet. Momentami nie starczało już środków do życia, aby tylko móc pomóc tacie. Kwoty, które pożyczaliśmy od bliskich, znajomych okazały się już niewystarczające. Pisaliśmy wiele próśb do osób zamożnych, aby pomogły nam, lecz niestety odzewu żadnego nie było. Stan taty się pogarszał.

Potrzebowaliśmy szybko pieniędzy i pewnego dnia, wierząc w uczciwość ludzką, podpisaliśmy umowę pożyczki od osoby prywatnej, która, jak się później okazało, wykorzystała naszą sytuację i pożyczyła nam pieniądze nie z chęci pomocy, tylko z chęci przewłaszczenia naszego mieszkania… Niestety tata zmarł, a my zostaliśmy bez niczego, bez dachu nad głową. Sprawę zgłaszaliśmy w prokuraturze. Toczyła się sprawa sądowa, ale to nic nie dało.

Jedyną szansą jest teraz zebranie potrzebnej sumy w kwocie 115 000 zł.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to ogromna suma, ale może znajdą się ludzie, którzy zdecydują się nas wspomóc. Za każdą kwotę z całego serca dziękujemy. Wierzę, że cuda się zdarzają. Co prawda w chorobie taty widocznie było to niemożliwe, ale może akurat ze szczerą pomocą ludzką taki cud nastąpi…

Pomóżcie uratować nam nasze życie!


Informacje o rodzinie: http://sedeka.pl/opp/pomoc-dla-rodziny-bezdomnej

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 115 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Wpłaty: 1

AB77 - awatar
AB77
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij