Zbiórka Uratuj nasze życie! - miniaturka zdjęcia

Uratuj nasze życie!

Zbiórka Uratuj nasze życie! - zdjęcie główne

Uratuj nasze życie!

50 zł z 115 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Uratuj nasze życie!


Szanowni Państwo,

zwracamy się do Was z ogromną prośbą wsparcia nas. Z pomocą Fundacji Sedeka szukamy środków, które pomogą nam odzyskać utracone mieszkanie.

Wszystko zaczęło się do choroby mojego taty, który zachorował na złośliwy nowotwór z przerzutami. Razem z mamą stawaliśmy na głowie, aby móc zapewnić tacie najlepszą opiekę. Z miesiąca na miesiąc choroba bardzo się rozwijała. Próbowaliśmy wszystkich możliwych sposobów, aby zwalczyć nowotwór. Po pewnym czasie sprowadzaliśmy bardzo drogie leki z dalekiej Australii, które bardzo nadszarpnęły nasz domowy budżet. Momentami nie starczało już środków do życia, aby tylko móc pomóc tacie. Kwoty, które pożyczaliśmy od bliskich, znajomych okazały się już niewystarczające. Pisaliśmy wiele próśb do osób zamożnych, aby pomogły nam, lecz niestety odzewu żadnego nie było. Stan taty się pogarszał.

Potrzebowaliśmy szybko pieniędzy i pewnego dnia, wierząc w uczciwość ludzką, podpisaliśmy umowę pożyczki od osoby prywatnej, która, jak się później okazało, wykorzystała naszą sytuację i pożyczyła nam pieniądze nie z chęci pomocy, tylko z chęci przewłaszczenia naszego mieszkania… Niestety tata zmarł, a my zostaliśmy bez niczego, bez dachu nad głową. Sprawę zgłaszaliśmy w prokuraturze. Toczyła się sprawa sądowa, ale to nic nie dało.

Jedyną szansą jest teraz zebranie potrzebnej sumy w kwocie 115 000 zł.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to ogromna suma, ale może znajdą się ludzie, którzy zdecydują się nas wspomóc. Za każdą kwotę z całego serca dziękujemy. Wierzę, że cuda się zdarzają. Co prawda w chorobie taty widocznie było to niemożliwe, ale może akurat ze szczerą pomocą ludzką taki cud nastąpi…

Pomóżcie uratować nam nasze życie!


Informacje o rodzinie: http://sedeka.pl/opp/pomoc-dla-rodziny-bezdomnej

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł z 115 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

AB77 - awatar
AB77
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij