Zbiórka Weronika walczy z Białaczką - miniaturka zdjęcia

Weronika walczy z Białaczką

Ewa Siwirska - awatar

Ewa Siwirska

Organizator zbiórki

Weronika urodziła się 27.04.2001r w Szczecinku. Była złotą medalistką w lekkoatletyce. 17 marca 2016roku wykryto u niej Białaczkę Limfoblastyczną. Ta choroba jaka ją spotkała spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Koszty związane z leczeniem są bardzo duży, ponieważ córka leży na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie, a co tydzień mogę ją zabrać do domu na 2 dni pod warunkiem, że będzie mnie stać na opłacenie kierowcy z samochodem, gdyż córka nie może korzystać z publicznego transportu. Po diagnozie okazało się, że potrzebuje też oddzielnego, sterylnego pomieszczenia dla siebie z czym też wiążą się wysokie koszty stworzenia tego, ponieważ Weronika ma jeszcze trójkę młodszego rodzeństwa, a także potrzebne są środki dezynfekujące, maski , fartuchy , specjalne balsamy, szampony oraz leki dla niej, które są strasznie kosztowne. Problemem jest też zakup specjalnego sprzętu do beztłuszczowego gotowania i smażenia potraw. Następnym wydatkiem jest Mój pobyt z Weroniką w szpitalu, gdyż muszę korzystać z hotelu, który sama opłacam. 

 W walce z choroba przeszła zapalenie płuc wodę w płucach i sercu oraz sepsę gdy stan Weroniki zaczął się poprawiać i być stabilny okazało się że wdał się grzyb na wątrobie. Chemioterapia została przerwana gdyż wyniki były bardzo słabe ale mimo wszystko Weronika dała rade i zaczęłyśmy wychodzić z tego kryzysu. Na dzień dzisiejszy zakończyłyśmy intensywną chemioterapie i więcej czasu spędza w domu. Pomimo tego że wyniki nie zawsze są super i nie może chodzić do szkoły to jest bardzo silna i walczy o leprze życie i z nadzieją spogląda w przyszłość. 

Przed nami jeszcze bardzo długa droga dlatego zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w pokryciu kosztów związanych z leczeniem naszej córki.

Wszystkim dziękujemy za pomoc !!!
Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Ewa Siwirska - awatar

Ewa Siwirska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anita - awatar
20
Anita

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij