Zbiórka Weronika walczy z Białaczką - miniaturka zdjęcia

Weronika walczy z Białaczką Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Weronika walczy z Białaczką - zdjęcie główne

Weronika walczy z Białaczką

52 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Siwirska - awatar

Ewa Siwirska

Organizator zbiórki

Weronika urodziła się 27.04.2001r w Szczecinku. Była złotą medalistką w lekkoatletyce. 17 marca 2016roku wykryto u niej Białaczkę Limfoblastyczną. Ta choroba jaka ją spotkała spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Koszty związane z leczeniem są bardzo duży, ponieważ córka leży na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie, a co tydzień mogę ją zabrać do domu na 2 dni pod warunkiem, że będzie mnie stać na opłacenie kierowcy z samochodem, gdyż córka nie może korzystać z publicznego transportu. Po diagnozie okazało się, że potrzebuje też oddzielnego, sterylnego pomieszczenia dla siebie z czym też wiążą się wysokie koszty stworzenia tego, ponieważ Weronika ma jeszcze trójkę młodszego rodzeństwa, a także potrzebne są środki dezynfekujące, maski , fartuchy , specjalne balsamy, szampony oraz leki dla niej, które są strasznie kosztowne. Problemem jest też zakup specjalnego sprzętu do beztłuszczowego gotowania i smażenia potraw. Następnym wydatkiem jest Mój pobyt z Weroniką w szpitalu, gdyż muszę korzystać z hotelu, który sama opłacam. 

 W walce z choroba przeszła zapalenie płuc wodę w płucach i sercu oraz sepsę gdy stan Weroniki zaczął się poprawiać i być stabilny okazało się że wdał się grzyb na wątrobie. Chemioterapia została przerwana gdyż wyniki były bardzo słabe ale mimo wszystko Weronika dała rade i zaczęłyśmy wychodzić z tego kryzysu. Na dzień dzisiejszy zakończyłyśmy intensywną chemioterapie i więcej czasu spędza w domu. Pomimo tego że wyniki nie zawsze są super i nie może chodzić do szkoły to jest bardzo silna i walczy o leprze życie i z nadzieją spogląda w przyszłość. 

Przed nami jeszcze bardzo długa droga dlatego zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w pokryciu kosztów związanych z leczeniem naszej córki.

Wszystkim dziękujemy za pomoc !!!
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
52 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Siwirska - awatar

Ewa Siwirska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Anita - awatar
Anita
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij