Zbiórka Weronika walczy z Białaczką - miniaturka zdjęcia

Weronika walczy z Białaczką

Zbiórka Weronika walczy z Białaczką - zdjęcie główne

Weronika walczy z Białaczką

20 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Ewa Siwirska - awatar

Ewa Siwirska

Organizator zbiórki

Weronika urodziła się 27.04.2001r w Szczecinku. Była złotą medalistką w lekkoatletyce. 17 marca 2016roku wykryto u niej Białaczkę Limfoblastyczną. Ta choroba jaka ją spotkała spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Koszty związane z leczeniem są bardzo duży, ponieważ córka leży na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie, a co tydzień mogę ją zabrać do domu na 2 dni pod warunkiem, że będzie mnie stać na opłacenie kierowcy z samochodem, gdyż córka nie może korzystać z publicznego transportu. Po diagnozie okazało się, że potrzebuje też oddzielnego, sterylnego pomieszczenia dla siebie z czym też wiążą się wysokie koszty stworzenia tego, ponieważ Weronika ma jeszcze trójkę młodszego rodzeństwa, a także potrzebne są środki dezynfekujące, maski , fartuchy , specjalne balsamy, szampony oraz leki dla niej, które są strasznie kosztowne. Problemem jest też zakup specjalnego sprzętu do beztłuszczowego gotowania i smażenia potraw. Następnym wydatkiem jest Mój pobyt z Weroniką w szpitalu, gdyż muszę korzystać z hotelu, który sama opłacam. 

 W walce z choroba przeszła zapalenie płuc wodę w płucach i sercu oraz sepsę gdy stan Weroniki zaczął się poprawiać i być stabilny okazało się że wdał się grzyb na wątrobie. Chemioterapia została przerwana gdyż wyniki były bardzo słabe ale mimo wszystko Weronika dała rade i zaczęłyśmy wychodzić z tego kryzysu. Na dzień dzisiejszy zakończyłyśmy intensywną chemioterapie i więcej czasu spędza w domu. Pomimo tego że wyniki nie zawsze są super i nie może chodzić do szkoły to jest bardzo silna i walczy o leprze życie i z nadzieją spogląda w przyszłość. 

Przed nami jeszcze bardzo długa droga dlatego zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w pokryciu kosztów związanych z leczeniem naszej córki.

Wszystkim dziękujemy za pomoc !!!
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Ewa Siwirska - awatar

Ewa Siwirska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anita - awatar
Anita
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij