Zbiórka pomoc dla kotów fundacji - miniaturka zdjęcia

pomoc dla kotów fundacji

Zbiórka pomoc dla kotów fundacji - zdjęcie główne

pomoc dla kotów fundacji

50 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Fundacja Nasze Bezdomniaki zajmuje się pmocą potrzebującym zwierzetom. W ostatnim czasie trafiło pod naszą opiekę kilka kotów. Są to kotki złapane w klatki- łapki na smietniku osiedlowym, kotki które rodziły kilka razy w ciągu roku i nikogo nie interesowało co dzieje się z kociakami. Nikogo nie interesowało co jedzą te karmiące kocice a potem dorastając kociaki- te które przeżyły- nie rozjechane przez auto, zagryzione przez psy czy zamarznięte... ale te które przeżyy- tylko po co? żeby znów tworzyć bezdomność?? Dzięki pomcy dobrych ludzi udało się te kotki odlowić, ale teraz czeka je sterylizacja i trzeba im zapewnić utrzymanie. 

Podobnie sprawawyglada z działkowcami- letnikami. Ci którzy mają trochę empatii pomogli złapać kocicę na terenie działek- zostala już wysterylizowana :) ale okazało się, że na jej poszukiwania ruszyla dziarsko grupa 4 kotków- jej dzieci. dopóki letnicy byli dokarmiali koty suchą karmą, a z nasza pomocą udało się je odrobaczyć. Ale niestety sezon letni się definitywnie skończył i kolejne koty trafiły pod naszą opiekę. Oczywiście szukamy im domków ale póki co musimy zakupić karmę, ponownie je odrobaczyć i zaszczepić. 

Dlatego apelujemy o pomoc. Nawet drobna wplata ma znaczenie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Katarzyna Michalska - awatar

    Katarzyna Michalska

    29.11.18
    29.11.18

    Pod opiekę fundacji trafiają kolejne koty, porzucone przez dzialkowiczów. Potrzebujemy środków na odrobaczenie, karmy i zwirku. Bez Waszej pomocy nie damy rady im pomóc. .. dlatego bardzo prosimy o wsparcie.

50 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Andrzej - awatar
Andrzej
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij