Zbiórka pomoc dla kotów fundacji - zdjęcie główne

pomoc dla kotów fundacji

50 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Fundacja Nasze Bezdomniaki zajmuje się pmocą potrzebującym zwierzetom. W ostatnim czasie trafiło pod naszą opiekę kilka kotów. Są to kotki złapane w klatki- łapki na smietniku osiedlowym, kotki które rodziły kilka razy w ciągu roku i nikogo nie interesowało co dzieje się z kociakami. Nikogo nie interesowało co jedzą te karmiące kocice a potem dorastając kociaki- te które przeżyły- nie rozjechane przez auto, zagryzione przez psy czy zamarznięte... ale te które przeżyy- tylko po co? żeby znów tworzyć bezdomność?? Dzięki pomcy dobrych ludzi udało się te kotki odlowić, ale teraz czeka je sterylizacja i trzeba im zapewnić utrzymanie. 

Podobnie sprawawyglada z działkowcami- letnikami. Ci którzy mają trochę empatii pomogli złapać kocicę na terenie działek- zostala już wysterylizowana :) ale okazało się, że na jej poszukiwania ruszyla dziarsko grupa 4 kotków- jej dzieci. dopóki letnicy byli dokarmiali koty suchą karmą, a z nasza pomocą udało się je odrobaczyć. Ale niestety sezon letni się definitywnie skończył i kolejne koty trafiły pod naszą opiekę. Oczywiście szukamy im domków ale póki co musimy zakupić karmę, ponownie je odrobaczyć i zaszczepić. 

Dlatego apelujemy o pomoc. Nawet drobna wplata ma znaczenie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Katarzyna Michalska - awatar

    Katarzyna Michalska

    29.11.2018
    29.11.2018

    Pod opiekę fundacji trafiają kolejne koty, porzucone przez dzialkowiczów. Potrzebujemy środków na odrobaczenie, karmy i zwirku. Bez Waszej pomocy nie damy rady im pomóc. .. dlatego bardzo prosimy o wsparcie.

50 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Andrzej - awatar
Andrzej
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij