Zbiórka Przynieś Oli radość i nadzieję - miniaturka zdjęcia

Przynieś Oli radość i nadzieję Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przynieś Oli radość i nadzieję - zdjęcie główne

Przynieś Oli radość i nadzieję

435 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olena Shchyrska - awatar

Olena Shchyrska

Organizator zbiórki

Ola ma marzenie szczególnie ważne i wielkie. Możesz przynieść Oli radość i nadzieję na powrót do zdrowia.

  Olcia – miła, uczynna, lubiana przez koleżanki i kolegów dziewczynka. Ola od urodzenia cierpi na ciężką chorobę o podłożu genetycznym: achondroplazję. Objawia się ona zaburzeniami rozwoju układu kostnego, czego efektami są niewielki wzrost dziecka, zbyt mała długość zarówno rąk jak i nóg. Dla Oli ciężkim wyzwaniem są tak proste czynności jak wchodzenia po schodach czy zawiązanie butów.

 Jedyną szansą na normalne życie dla Oli jest przeprowadzenie szeregu operacji polegających na wydłużeniu kości kończyn. Jest to dość długi i skomplikowany, i co tu dużo mówić kosztowny proces, przeprowadzany w 6 etapach. Ola przeszła już 2 takie zabiegi – obecnie należy dokonać kolejnej operacji: wydłużenia kości udowych o 9 cm.

 Pomóż Oli! Wpłać dowolną kwotę i dołąć się do zbiórki.

Każda złotówka się liczy.

Ola jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

www.dzieciom.pl/podopieczni/36274


----------------------------------------------------------------------------------

У Оли есть желание и мечта особенно большая и важная.  Можешь принести Оле радость и надежду.

 Олечка - милая, отзывчивая девочка, любимая своими друзьями. Оля страдает от серьезного врожденного генетического заболевания: ахондроплазия. Это проявляется в нарушениях развития скелета, что приводит к небольшому росту ребенка, слишком короткой длине рук и ног. Для Оли такие простые действия, как подъем по лестнице или обувание, являются трудной задачей.

Единственный шанс Оли для нормальной жизни - выполнить серию операций, связанных с удлинением конечностей. Это довольно длительный и сложный и, что можно сказать, дорогой процесс, проводимый в шесть этапов. Оля уже перенесла две такие процедуры - теперь нужно сделать еще одну операцию: удлинение бедренной кости на 9 см.

 Твое чувствительное сердце может помочь Оле. 

 Каждый злотый очень важен.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.2019
  06.12.2019

  Żadna prośba nie jest zbyt śmiała. Żadna potrzeba nie jest zbyt wielka. A nadzieja na cud nigdy nie jest absurdalna.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.2019
  03.12.2019

  Trzymam kciuki.Powodzenia!

435 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olena Shchyrska - awatar

Olena Shchyrska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Українські дівчата в Сважендзу - awatar
Українські дівчата в Сважендзу
95
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga Kruglova - awatar
Olga Kruglova
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij