Zbiórka Przynieś Oli radość i nadzieję - miniaturka zdjęcia

Przynieś Oli radość i nadzieję Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przynieś Oli radość i nadzieję - zdjęcie główne

Przynieś Oli radość i nadzieję

435 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olena Shchyrska - awatar

Olena Shchyrska

Organizator zbiórki

Ola ma marzenie szczególnie ważne i wielkie. Możesz przynieść Oli radość i nadzieję na powrót do zdrowia.

  Olcia – miła, uczynna, lubiana przez koleżanki i kolegów dziewczynka. Ola od urodzenia cierpi na ciężką chorobę o podłożu genetycznym: achondroplazję. Objawia się ona zaburzeniami rozwoju układu kostnego, czego efektami są niewielki wzrost dziecka, zbyt mała długość zarówno rąk jak i nóg. Dla Oli ciężkim wyzwaniem są tak proste czynności jak wchodzenia po schodach czy zawiązanie butów.

 Jedyną szansą na normalne życie dla Oli jest przeprowadzenie szeregu operacji polegających na wydłużeniu kości kończyn. Jest to dość długi i skomplikowany, i co tu dużo mówić kosztowny proces, przeprowadzany w 6 etapach. Ola przeszła już 2 takie zabiegi – obecnie należy dokonać kolejnej operacji: wydłużenia kości udowych o 9 cm.

 Pomóż Oli! Wpłać dowolną kwotę i dołąć się do zbiórki.

Każda złotówka się liczy.

Ola jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

www.dzieciom.pl/podopieczni/36274


----------------------------------------------------------------------------------

У Оли есть желание и мечта особенно большая и важная.  Можешь принести Оле радость и надежду.

 Олечка - милая, отзывчивая девочка, любимая своими друзьями. Оля страдает от серьезного врожденного генетического заболевания: ахондроплазия. Это проявляется в нарушениях развития скелета, что приводит к небольшому росту ребенка, слишком короткой длине рук и ног. Для Оли такие простые действия, как подъем по лестнице или обувание, являются трудной задачей.

Единственный шанс Оли для нормальной жизни - выполнить серию операций, связанных с удлинением конечностей. Это довольно длительный и сложный и, что можно сказать, дорогой процесс, проводимый в шесть этапов. Оля уже перенесла две такие процедуры - теперь нужно сделать еще одну операцию: удлинение бедренной кости на 9 см.

 Твое чувствительное сердце может помочь Оле. 

 Каждый злотый очень важен.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.2019
  06.12.2019

  Żadna prośba nie jest zbyt śmiała. Żadna potrzeba nie jest zbyt wielka. A nadzieja na cud nigdy nie jest absurdalna.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.2019
  03.12.2019

  Trzymam kciuki.Powodzenia!

435 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olena Shchyrska - awatar

Olena Shchyrska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Українські дівчата в Сважендзу - awatar
Українські дівчата в Сважендзу
95
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga Kruglova - awatar
Olga Kruglova
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij