Ewa Beata Anklewicz
Witam
Ponowna akcja skopiowany tekst z poprzedniej💓
Kto nas zna wie, że mamy potężnie trudną sytuację życiową- strata mieszkania przez pożar, ciężko chorujemy, musimy wynajmować mieszkanie ciągle na wszystko brakuje w tym żywność itp. To jest zbiórka na dziś do 23 godz do jutra 25.06 do godz 13 niestety innaczej wpisac sie nie dalo jeżeli się uda będę mogła jutro zlecić wypłatę by móc zdążyć jutro bo środki owe muszą dojsc zakupy w sklepie Frisco żywność dla mnie I uszaków oraz środki chigieniczne. Może się uda? Czas start🥰 Daje zdj Uszakow by przyciągnęły dobre serca❤️
Link do akcji powyżej
https://buycoffee.to/ewaanklewicz/eaanklewicz
Zaś niestety akcja skarbonka mieszkanie nadal stoi.
Serdecznie pozdrawiam
P.S. Daje fragment 1 z rp wczoraj dziś udało się zdj dodać


































































Stefan i Tadeusz
Życzymy zdrówka ❤️
Ewa Beata Anklewicz - Organizator zbiórki
Bardzo dziękujemy za Pomoc oraz także życzymy zdrówka 💗💗💗
Anonimowy Darczyńca
Szczesliwego Nowego Roku ! PROSZE O ZROBIENIE ZAPASOW KRÓLIKOM !❤️
Ewa Beata Anklewicz - Organizator zbiórki
Baaardzo dziękuję wraz z Uszakami i to samo życzymy Pani🙂
Barbara El
🤗
Ewa Beata Anklewicz - Organizator zbiórki
💞💞💞💞