Zbiórka Pilne walka o życie Aleksandry - miniaturka zdjęcia

Pilne walka o życie Aleksandry Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pilne walka o życie Aleksandry - zdjęcie główne

Pilne walka o życie Aleksandry

101 zł  z 212 113 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Юляська Волкова - awatar

Юляська Волкова

Organizator zbiórki

Diagnoza: atrezja dróg żółciowych

Wskazania: przeszczep wątroby.

Nabyte choroby: nadciśnienie wrotne, niedokrwistość, marskość żółciowa.

Już zrobione: operacja Kasai, stwardnienie przełyku.

Dalsze stopowanie żył w Polskiej Klinice dla maksymalnego opóźnienia przeszczepu, aby córka mogła dorosnąć i zyskać siłę przed tak skomplikowaną operacją. Im starsze dziecko w momencie przeszczepu, tym silniejsza jego odporność, tym mniej po ryzyku operacyjnym (odrzucenie narządu, co doprowadzi do konieczności ponownej transplantacji), a sama rehabilitacja będzie lepsza.

Jej pragnienie życia pośród wszystkich upadków i łez prowadzi mnie do zwycięstwa! Surowy werdykt lekarzy z Kijowa „Ohmatdit” półtora roku temu: „Twoja córka pilnie potrzebuje przeszczepu wątroby”, - na chwilę powaliła ziemię spod moich stóp. Ale w tym momencie zdałem sobie sprawę, że nie mogę zostać pozbawiony, ponieważ w grę wchodziło życie mojej córki. nie wiedzieliśmy, jak nasz los poradzi naszej córce Aleksandrze i chociaż jej patologia brzmi jak werdykt, a wszystkie współistniejące choroby tworzą wąsy 50-dziwnych odcieni szarości, Sasha daje mi siłę przez prawie 2 lata, aby nie pozwolić jej odejść i walczyć !


Fastiv-Lwów-Włochy to nasze fascynujące grono klinik i lekarzy. Przez chwilę mogliśmy cieszyć się ścianami naszego domu - przez 5 krótkich miesięcy Sasha była jak zwykłe dziecko. Dorastała i przybierała na wadze, stawiała pierwsze kroki, zaciskała zęby jeden po drugim, jak grzyby po deszczu. Planowane kontrole u lekarzy, poddawanie się testom, wszystko było ciche i spokojne. Córka szczęśliwa i uśmiechnięta, czego jeszcze potrzebują rodzice ?! Ale kłopoty pojawiły się tam, gdzie się tego nie spodziewaliśmy. Pod koniec stycznia 2019 r. Miało miejsce pierwsze krwawienie, stolec był w kolorze buraka. Hemoglobina spadła do 67. I znów szpitale, cewniki i wiele leków, transfuzje krwi ... Ogarnęły mnie ból, rozpacz i strach. Po ustabilizowaniu się pojechaliśmy na egzamin do Włoch. Wyznaczono gastroskopię. Ale procedura nie ujawniła znaczących objawów nadciśnienia wrotnego ani innych istotnych czynników, które doprowadziły do krwawienia i wróciliśmy do domu. 2 tygodnie po powrocie znów występuje takie samo poważne krwawienie. I znowu wszystko jest nowe ... Fastiv-Lwów-Włochy ...  Modliłem się do Boga, aby horror skończył się wcześniej. Po raz kolejny, kiedy dotarliśmy do włoskiej kliniki Ismett, mieliśmy gastroskopię, która ujawniła żylaki typu 2 i natychmiast zdecydowała się na zabieg stwardnienia żył.


Wracając, myśleliśmy, że wszystko za nami, bo najważniejsze jest to, że córka żyje i jest w domu. Przed wyjazdem do mojego kraju poprosiłem o fakturę za procedury wykonane w lutym, marcu i kwietniu we włoskiej klinice, którą otrzymaliśmy miesiąc później. Kwota, którą zobaczyłem, przekroczyła moje oczekiwania - 49 730 €! Jest to podstawowa kwota za dokonane manipulacje + 23 980 € - jest to również podatek, który należy zapłacić, ponieważ od początku 2019 r. We Włoszech uchwalono ustawę o zapłacie podatku za leczenie w wysokości 20%. Zatem dług kliniki wynosi 73 710 EUR. Ta szokująca wiadomość zbiegła się również z kolejnym krwawieniem, ale nie tak poważnym.


Niestety ani moje pragnienie, ani wysiłki nie wystarczą, aby stać się siłą napędową tej walki. Od pierwszego dnia zdiagnozowano nas do dziś, aby lekarze nie obiecali ani nie przewidzieli, nie wiemy, co stanie się jutro. Jak nieprzewidywalne w Aleksandry zatrzymał rozkład wątroby, tak nieprzewidywalnie zaczyna się krwawienie.


Jestem na urlopie macierzyńskim, czasami pracuję w niepełnym wymiarze godzin. Mężczyzna gotuje w jednej z lokalnych restauracji. Próbujemy się odłożyć na później, ale to nie wystarczy. Sam wiesz, jakie są warunki w naszym kraju, dużo pieniędzy przeznacza się na leki i testy. Aby zebrać takie fundusze, musisz żyć więcej niż jednym życiem. Dzięki pomocy dziesiątek tysięcy ludzi moja córka wciąż żyje, wciąż jest blisko. Ponownie modlę się i mam nadzieję, że nasza nędza znajdzie odpowiedź w wielu dobrych sercach.

Nigdy nie będę w stanie podziękować wszystkim za dobro, które dla nas zrobili, ale mam szczerą nadzieję, że zostanie wam zwrócone!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 212 113 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Юляська Волкова - awatar

Юляська Волкова

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Adam, po transplantacji wątroba - awatar
Adam, po transplantacji wątroba
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij