Zbiórka Leczenie Gabrysia - zdjęcie główne

Leczenie Gabrysia

12 000 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 185 osób
Anna Kow - awatar

Anna Kow

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Nazywam się Ania, jestem mamą Gabrysia, który w czerwcu skończy swój pierwszy rok. Mój synek urodził się wcześniakiem, z powodu nagłego zaniku ruchu w ósmym miesiącu ciąży. Pierwsze miesiące życia były dla mnie tragedią, mój syn urodził się z zaplątaną pępowiną, nie mógł samodzielnie oddychać i został podłączony do respiratora. Przez ten okres czasu miałam zakaz wstępu do szpitala by zobaczyć się z własnym synem, z racji pandemii co odbiło się na moim zdrowiu. Obecnie Gabryś nauczył się już samodzielnie oddychać i teraz każdy moment mogę spędzić przy nim. Lekarze zdiagnozowali u niego ciężkie zaburzenia rozwoju psychoruchowego, małogłowie, głuchotę przewodzeniową i czuciowo-nerwową, wiotkość, zespół dysmorficzny, encefalopatię i padaczkę ogniskową.

Na ten moment szukam konkretnej przyczyny choroby Gabrysia, by zastosować skuteczne leczenie. Obecnie bierze jedynie leki hamujące napady padaczkowe.

Do tej pory, dzięki ludziom o wielkim sercu, udało się uzbierać wystarczającą kwotę na wykonanie kosztownych badań genetycznych WES, co pomoże określić powód chorób Gabrysia.

Potrzebuję uzbierać na :

- roczną rehabilitację metodą vojty

- wizyty na basenie 

- sprzęt rehabilitacyjny

 - roczne leczenie (leki i terapie, kolejne badania, prywatne wizyty lekarskie u specjalistów)

- transport do lekarzy we Wrocławiu, obecnie nie posiadam własnego środka transportu i jestem zdana na pomoc przyjaciół

- opiekę dla Gabrysia, ponieważ jestem zmuszona wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim

To wszystko są wydatki, które mnie przerastają, dlatego zostałam zmuszona prosić Was o pomoc w zgromadzeniu potrzebnych środków. 

Ciągle liczę na to, że uda mi się ujrzeć pierwszy uśmiech mojego dziecka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.01.2023
  12.01.2023

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2021
  06.05.2021

  Aniu życzę twojemu synkowi dużo zdrówka, a tobie siły i wytrwałości!

 • Dziki Dzik - awatar

  Dziki Dzik

  06.04.2021
  06.04.2021

  Damy radę

 • Buba - awatar

  Buba

  06.04.2021
  06.04.2021

  Zdrowiej słońce!

12 000 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 185 osób
Anna Kow - awatar

Anna Kow

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 185

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
779
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona - awatar
Iwona
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij