Zbiórka Pomóż nam uratować Alaskę - miniaturka zdjęcia

Pomóż nam uratować Alaskę

Zbiórka Pomóż nam uratować Alaskę - zdjęcie główne

Pomóż nam uratować Alaskę

1 743 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Więk - awatar

Joanna Więk

Organizator zbiórki

Kochani jesteśmy już w domu. Operacja przebiegła pomyślnie. Rokowania bardzo dobre. Chciałam jeszcze raz wszystkim podziękować za każdą wpłaconą złotówkę. Jesteście niesamowici ❤️❤️❤️

Drodzy Państwo,

Dla wielu z Nas nadszedł ciężki okres. Wirus zakrada się do Naszych ciał, niszczy Naszą gospodarkę, życie staje się trudniejsze. Mając tą świadomość, tym ciężej jest zwracać się do Was o wsparcie, ale mieszka z Nami ktoś…kto kocha szczerze i bezinteresownie, oddaje swoje małe serduszko nie oczekując żadnego wynagrodzenia…no może z wyjątkiem przysmaka. Piszę o Alasce - Naszym buldożku francuskim, która kolejny raz musi stoczyć walkę z niewyobrażalnym cierpieniem, bólem tak Wielkim, paraliżującym fizycznie i psychicznie, który powalił by nosorożca.

 Alaska jest z Nami od 6 lat…wpierw przeszła zabieg dekapitacji główki kości udowej w wieku 8 miesięcy, kolejny zabieg na oczy, właściwie rok w rok lądowała na stole operacyjnym

Dwa lata temu, u Alaski wykryto guza komórek tucznych (mastocytoma) II stopnia złośliwości…ogarnął Nas strach, że możemy ja stracić. 

Kilka miesięcy temu, z zaskoczenia pewnej nocy rozległ się przeraźliwy pisk.. natychmiast do kliniki, diagnoza przepuklina powodująca ucisk na rdzeń kręgowy, natychmiastowa operacja, albo śmierć w męczarniach. Nie zastanawiając się długo…decyzja zapadła…walczymy o Alaskę za wszelką cenę. Łączny koszt finansowy okazał się niebagatelny, bo ok 6000 zł - stwierdziliśmy "damy radę". Mieliśmy nadzieję, że limit chorób już się wyczerpał, ale dwa dni temu nastąpił pierwszy atak…szybka tomografia i niestety znowu, usłyszeliśmy diagnozę…ucisk na rdzeń kręgowy, tym razem w odcinku lędźwiowym. Potrzebny szybki zabieg. Koszt operacji 3500zł. Teraz już nie mówimy damy radę, teraz was prosimy  żebyśmy mogli dać radę. Słysząc i widząc jak cierpi to małe kochane stworzenie, prosimy was o wparcie…może wspólnie uda się zebrać pieniążki na operację, która uratuje Alaskę.

Alaska jest zapisana na operacje już w ten poniedziałek (25.05.2020) w piątek planowany wypis do tego czasu musimy uzbierać pieniążki.

Alaska i My będziemy wdzięczni za każdą pomoc…

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  25.05.20
  25.05.20

  Trzymaj się Alaska!

  • Joanna Więk - awatar

   Joanna Więk - Organizator zbiórki

   26.05.20
   26.05.20

   Dziękuję z całego ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.20
  22.05.20

  Powodzenia! Trzymam kciuki!

  • Joanna Więk - awatar

   Joanna Więk - Organizator zbiórki

   22.05.20
   22.05.20

   Bardzo dziękuję😚

1 743 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Więk - awatar

Joanna Więk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Ola i figa - awatar
Ola i figa
20
Valentino - awatar
Valentino
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ola i Figa - awatar
Ola i Figa
20
danuta jaworowska - awatar
danuta jaworowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Józef Nagórzański - awatar
Józef Nagórzański
20
Anna - awatar
Anna
20
*Bulkomania* - awatar
*Bulkomania*
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij