Zbiórka Pomóż nam uratować Alaskę - miniaturka zdjęcia

Pomóż nam uratować Alaskę

Zbiórka Pomóż nam uratować Alaskę - zdjęcie główne

Pomóż nam uratować Alaskę

1 743 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Więk - awatar

Joanna Więk

Organizator zbiórki

Kochani jesteśmy już w domu. Operacja przebiegła pomyślnie. Rokowania bardzo dobre. Chciałam jeszcze raz wszystkim podziękować za każdą wpłaconą złotówkę. Jesteście niesamowici ❤️❤️❤️

Drodzy Państwo,

Dla wielu z Nas nadszedł ciężki okres. Wirus zakrada się do Naszych ciał, niszczy Naszą gospodarkę, życie staje się trudniejsze. Mając tą świadomość, tym ciężej jest zwracać się do Was o wsparcie, ale mieszka z Nami ktoś…kto kocha szczerze i bezinteresownie, oddaje swoje małe serduszko nie oczekując żadnego wynagrodzenia…no może z wyjątkiem przysmaka. Piszę o Alasce - Naszym buldożku francuskim, która kolejny raz musi stoczyć walkę z niewyobrażalnym cierpieniem, bólem tak Wielkim, paraliżującym fizycznie i psychicznie, który powalił by nosorożca.

 Alaska jest z Nami od 6 lat…wpierw przeszła zabieg dekapitacji główki kości udowej w wieku 8 miesięcy, kolejny zabieg na oczy, właściwie rok w rok lądowała na stole operacyjnym

Dwa lata temu, u Alaski wykryto guza komórek tucznych (mastocytoma) II stopnia złośliwości…ogarnął Nas strach, że możemy ja stracić. 

Kilka miesięcy temu, z zaskoczenia pewnej nocy rozległ się przeraźliwy pisk.. natychmiast do kliniki, diagnoza przepuklina powodująca ucisk na rdzeń kręgowy, natychmiastowa operacja, albo śmierć w męczarniach. Nie zastanawiając się długo…decyzja zapadła…walczymy o Alaskę za wszelką cenę. Łączny koszt finansowy okazał się niebagatelny, bo ok 6000 zł - stwierdziliśmy "damy radę". Mieliśmy nadzieję, że limit chorób już się wyczerpał, ale dwa dni temu nastąpił pierwszy atak…szybka tomografia i niestety znowu, usłyszeliśmy diagnozę…ucisk na rdzeń kręgowy, tym razem w odcinku lędźwiowym. Potrzebny szybki zabieg. Koszt operacji 3500zł. Teraz już nie mówimy damy radę, teraz was prosimy  żebyśmy mogli dać radę. Słysząc i widząc jak cierpi to małe kochane stworzenie, prosimy was o wparcie…może wspólnie uda się zebrać pieniążki na operację, która uratuje Alaskę.

Alaska jest zapisana na operacje już w ten poniedziałek (25.05.2020) w piątek planowany wypis do tego czasu musimy uzbierać pieniążki.

Alaska i My będziemy wdzięczni za każdą pomoc…

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  25.05.20
  25.05.20

  Trzymaj się Alaska!

  • Joanna Więk - awatar

   Joanna Więk - Organizator zbiórki

   26.05.20
   26.05.20

   Dziękuję z całego ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.20
  22.05.20

  Powodzenia! Trzymam kciuki!

  • Joanna Więk - awatar

   Joanna Więk - Organizator zbiórki

   22.05.20
   22.05.20

   Bardzo dziękuję😚

1 743 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Więk - awatar

Joanna Więk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Ola i figa - awatar
Ola i figa
20
Valentino - awatar
Valentino
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ola i Figa - awatar
Ola i Figa
20
danuta jaworowska - awatar
danuta jaworowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Józef Nagórzański - awatar
Józef Nagórzański
20
Anna - awatar
Anna
20
*Bulkomania* - awatar
*Bulkomania*
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij