Zbiórka Operacja by żyć samodzielnie - miniaturka zdjęcia

Operacja by żyć samodzielnie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja by żyć samodzielnie - zdjęcie główne

Operacja by żyć samodzielnie

8 649 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Słonina - awatar

Alicja Słonina

Organizator zbiórki

Fibrotomia metodą Ulizbata

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc. 

Albert Andrzejewski ma niedowład spastyczny czterokończynowy. Na dzień dzisiejszy Albert porusza się na wózku inwalidzkim po wypadku komunikacyjnym z 2016 roku. Jest szansa, że może będzie chodził o kulach. Największym problemem u Alberta są przykurcze, a fibrotomia (metodą Ulizbata) pozwala na chirurgiczne leczenie przykurczy. Taką operację przeprowadzą lekarze w szpitalu Centermed w Krakowie, a jej efekty są po zabiegu są szybko widoczne. Obecnie czekamy na kwalifikację do operacji. Wstępnie koszt operacji wyniesie 14,000 zł.

Operacja odbędzie się w szpitalu Centermed, ul. św Łazarza 14, 31-530 Kraków. 

Po operacji będzie potrzebna intensywna rehabilitacja. Za każdą ofiarowaną pomoc dziękujemy.

Historia Alberta

Albert ma 30 lat, lecz od maja 2016 roku, czas spędza w różnych szpitalach bądź domach opieki. Przeżył bardzo poważny wypadek komunikacyjny i przez pierwsze miesiące walczył o życie, a jego rokowania nierzadko bywały niezbyt pozytywne. Udało mu się przebrnąć przez najgorsze, lecz nadal przed nim oraz nami, jego bliskimi, ciężka droga. 

Opiekę oraz wsparcie finansowe otrzymuje od wujostwa, jednak nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić. W domu na Alberta czeka również dwoje małych dzieci, które może spotkać dzieciństwo bez swojego taty.ze ze zbiórki chcielibyśmy przeznaczyć na jego leczenie w odpowiednim dla niego ośrodku, wszelakie leki, sprzęty oraz wizyty rehabilitantów, fizjoterapeutów, masażystów, a także na podstawowe jego potrzeby - odpowiednią dietę dla osoby w jego stanie. Za każdą złotówkę będziemy dozgonnie wdzięczni, bo każda kwota trochę nas odciąża i pomaga temu młodemu chłopakowi, który jeszcze niedawno mógł cieszyć się życiem. 

Rehabilitacja na pewno mu nie wystarczy i mamy nadzieję, że operacja mogłaby mu choć trochę pomóc. Dlatego nadal aktualny jest nasz apel o pomoc, bo pomoc osobie niepełnosprawnej jest kosztowna, pełna wyrzeczeń i wymagająca mnóstwa czasu i cierpliwości. Jednocześnie cała rodzina dziękuję za dotychczasowe wsparcie i obiecuje spożytkować każdą ofiarowaną złotówkę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Alicja Słonina - awatar

  Alicja Słonina

  05.06.2019
  05.06.2019

  AKTUALIZACJA NA CZERWIEC 2019
  Albert radzi sobie już trochę lepiej, mamy z nim lepszy kontakt, choć nadal z trudem wydobywa z siebie jakieś dźwięki. Nadal nie jest w stanie samodzielnie się podnieść i jest zdany całkowicie na pomoc innych ludzi. Nadal ma przed sobą długą drogę, więc w dalszym ciągu wdzięczni jesteśmy za każdą złotówkę ofiarowaną na jego rehabilitację.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.04.2021
  18.04.2021

  Trzymaj sie Albert!

 • Kuba Wójcik - awatar

  Kuba Wójcik

  10.06.2019
  10.06.2019

  Trzymaj się stary, walcz dla dzieciaków !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.10.2018
  27.10.2018

  Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!

8 649 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Słonina - awatar

Alicja Słonina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 108

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Daria - awatar
Daria
10
Korcz - awatar
Korcz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgosia i Łukasz - awatar
Małgosia i Łukasz
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola M - awatar
Ola M
50
Pracownicy działu BSH :) - awatar
Pracownicy działu BSH :)
400

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij