Zbiórka Pomóżmy małej Amelce! - zdjęcie główne

Pomóżmy małej Amelce!

151 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidzia Kowalewska - awatar

Lidzia Kowalewska

Organizator zbiórki

Witam. Jestem mamą 2,5 rocznej Amelki. Po długich staraniach udało mi się zajść w ciążę. Byłam razem z mężem bardzo szczęśliwa. Szczęście, które nam towarzyszyło nie trwało jednak długo. Pojawiły się komplikacje. Amelkę urodziłam w 30 tygodniu ciąży z powodu wcześniej wspomnianych komplikacji. Łożysko odkleiło się i natychmiast przystąpiono do cesarki. Byłam bardzo przestraszona. Amelka po porodzie była bardzo drobna i słaba. Ważyła 1440g i miała 44 cm długości. Na początku wszystko było dobrze, lecz po krótkim czasie od porodu zaczęło brakować jej powietrza. Pielęgniarki natychmiast podłączyły ją do aparatury, co ułatwiło jej oddychanie. Wszystko było w porządku, do czasu, gdy lekarze zaczęli ją badać. Po długotrwałych badaniach okazało się, że nic nie jest dobrze. Wykryto u Amelki zamartwicę, wadę serduszka i mózgowe porażenie dziecięce. Płakałam, ale lekarze mówili, że wszystko będzie dobrze, ale czeka ją dużo rehabilitacji. Oczywiście się nie poddałam i walczę do teraz. Wiedziałam, że muszę być dla niej silna. Nie byłam sama. Wspierał mnie mąż i cała rodzina. Później okazało się, że Amelcia ma jeszcze padaczkę. Długo nie słyszałam żadnych dobrych wieści, ciągle jakieś nowe dodatkowe problemy. Na padaczkę Amelka przyjmuje leki na stałe. Córeczka jest stale rehabilitowana. Niestety ma duże napięcie mięśniowe, przez co nie może chodzić a nawet siedzieć. Nosi buciki ortopedyczne, które nie przynoszą żadnych rezultatów. Zdecydowałam się na botulinę, dzięki której być może pojawi się poprawa w jej stanie. W najgorszym przypadku Amelkę czeka operacja podcięcia ścięgien. Zakupiłam jej balkonik rehabilitacyjny, aby stawiała chociaż kilka kroczków za jego pomocą. Pieniądze, które staram się zebrać, chcę przeznaczyć na wózek rehabilitacyjny oraz ortezy, które bardzo pomogą jej w dalszym rozwoju. Na ten moment Amelka jest bardzo wesołą, pogodną dziewczynką. Dużo rozumie, umie śpiewać, jest na prawdę bardzo mądra. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę. To bardzo dużo dla nas znaczy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
151 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidzia Kowalewska - awatar

Lidzia Kowalewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marta - awatar
Marta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij