Zbiórka Rehabilitacja dla Arka - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Arka

221 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arek Stawowy - awatar

Arek Stawowy

Organizator zbiórki

Witajcie nazywam się Arek od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe aby moja choroba nie postępowała jest potrzebna intensywna rehabilitacja która jest bardzo kosztowana przykładowo koszt jednego zabiegu z rehabilitantem to koszt od 100zł do 200zł (zabieg jedno godzinny) a przy mojej chorobie muszę przejść najmniej 80 zabiegów rocznie  nie licząc kosztów turnusów rehabilitacyjnych których koszty jak wiemy nie są małe, planuję także rozpocząć rehabilitację z użyciem exo szkieletu jest to nowość w naszym kraju wiec jest to bardzo kosztowne koszt jednego zabiegu to (140zł 1h). Nasze rodzinne środki finansowe zostały wyczerpane (utrzymuję się się jedynie z rety socjalnej której kwota wynosi 745zł). Dlatego też zwracam się do Was z prośba o pomoc, Z góry dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę. Pomoże mi to być może stanąć na nogi.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • :) :) :) - awatar

  :) :) :)

  04.09.2018
  04.09.2018

  Powodzenia :)

 • Marta i Daniel - awatar

  Marta i Daniel

  03.09.2018
  03.09.2018

  Powodzenia!

221 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arek Stawowy - awatar

Arek Stawowy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Zieliński - awatar
Piotr Zieliński
20
Nacia - awatar
Nacia
20
Maciej Sz - awatar
Maciej Sz
50
Mamut - awatar
Mamut
20
:) :) :) - awatar
:) :) :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta i Daniel - awatar
Marta i Daniel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij