Zbiórka Płaczę i proszę o pomoc - zdjęcie główne

Płaczę i proszę o pomoc

50 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara 77 lat - awatar

Barbara 77 lat

Organizator zbiórki

Dzień dobry, mam na Imię Barbara. Od wielu lat choruję na Parkinsona, jestem inwalidką, osobą niepełnosprawną. Nawet krótki spacer sprawia mi trudność.Przeszłam kilka operacji.Biodra,kolana. Z trudem poruszam się po mieszkaniu.Chodze przy pomocy balkonika. Jestem emerytką, osobą samotną. Dodatkowo muszę utrzymać z bardzo skromnej emerytury chorego intelektualnie syna. Koszt zakupu leków, żywności przerasta moją emeryturę. Obecnie wynajmuję skromne mieszkanie które jest mocno zagrzybione, przez co pogarsza się mój stan zdrowia.Ponad 3/4 mojej emerytury zabiera mi opłata za to mieszkanie, resztę pochłania prąd, woda i czynsz. Brakuje nawet na zakup żywności. Spłacam także kredyt który kiedyś wzięłam na koszt utrzymania. Moja sytuacja jest bardzo trudna, nie mogę spać, nocami płaczę, cierpię. 

Marzę o kupnie nowego ubrania,wyjeździe do sanatorium.Czeka mnie też kolejna operacja kolan, bioder na którą to muszę odkładać każdy grosz. Bardzo chciała bym także móc kupić jakikolwiek samochód aby móc samodzielnie dojechać do lekarza, na rehabilitację lub do sklepu. Bardzo proszę o pomoc.Za jakąkolwiek wpłatę będę bardzo wdzięczna. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara 77 lat - awatar

Barbara 77 lat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij