BENO serwis potrzebuje pomocy

30 775 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 332 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Kuczmarska - awatar

Patrycja Kuczmarska

Organizator zbiórki

Prosimy o pomoc!

Nazywam się Patrycja Kuczmarska, mam 28 lat i jestem pasierbicą właściciela zakładu wulkanizacyjnego BENO Serwis w Lubrzy, w województwie opolskim. Wszyscy mogliśmy cieszyć się stabilną sytuacją finansową, aż do dnia wczorajszego, tj. 02.06.2021r., kiedy to o 5 rano sąsiedzi przekazali Benkowi i jego żonie tragiczną wiadomość o płonącym dobytku, na który Benek ciężko pracował przez niespełna 20 lat.

Ogień szybko się rozprzestrzeniał. W szczytowym momencie pożaru, do gaszenia warsztatu przystąpiły 42 jednostki Straży Pożarnej.  Ze względu na palący się materiał, dogaszenie tego pożaru trwało ponad dobę. Na ten moment przyczyna pożaru jest nieznana. Ogień pochłonął nie tylko sprzęty służące do wykonywania prac, ale także całe zatowarowanie zakładu wraz z materiałami magazynowanymi dla klientów. Benek mógł tylko bezsilnie przyglądać się utracie majątku. Ból jakiego doświadczył on, jak i jego rodzina jest niewyobrażalny.

Benek do wszystkiego w życiu doszedł sam, nie oczekując niczyjej pomocy. Swoją ciężką pracą wraz ze szwagrem zbudował od podstaw swój wymarzony zakład, począwszy od małej stodoły, skończywszy na prężnie pracującym warsztacie.

Swoją pracę wykonywał z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Nigdy nie przechodził obojętnie obok krzywdy i nieszczęścia innych osób. Angażował się w życie gminy, wspierał i sponsorował młodych piłkarzy. 

Zwracam się do Państwa o pomoc. W tej tragicznej sytuacji liczy się każda przekazana złotówka oraz każda para rąk ludzi mających chwilę czasu i chęci, by mu pomóc.

Pomóżmy Benkowi odbudować warsztat, aby zapewnić jemu, jego pracownikom i ich rodzinom stabilną sytuację finansową.

Pomóżmy Benkowi tak, jak on zawsze pomaga innym!

Dobro powraca, prosimy o udostępnianie zbiórki.

Dziękuję w imieniu Benka i jego rodziny za każdą formę pomocy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Kuczmarska - awatar

  Patrycja Kuczmarska

  06.06.21
  06.06.21

  Aktualizacja 06.06.2021r. W związku z powtarzającym się pytaniem czy warsztat był ubezpieczonym. Wychodzę na wprost do Państwa z odpowiedzią: Oczywiście! Natomiast nadal czekamy na ubezpieczyciela, wypłata potrwa pewnie dłużej niż sądzimy. A kwota odszkodowania na pewno nie pokryje kosztów strat. Ponieważ budynek również uległ znacznemu zniszczeniu, i nadaje się do rozbiórki. Benek musi zacząć wszystko od nowa. Chciałam również bardzo bardzo serdecznie podziękować za dotychczasowe wpłaty i wsparcie, za każdą oferowaną formę pomocy, za każde przekazane pieniążki. Nie do opisania jest to jak Państwo podbudowali mojego ojczyma ! Bardzo dziękuję za okazanie nam serca i wsparcia. Bez Państwa pomocy było by nam znacznie trudniej ! Życzę Państwu w imieniu Benka i całej naszej rodziny, aby te dobro które teraz ukazaliśćie nam powróciło do Was z podwójną siłą ! Dziękuję za dotychczasowe wpłaty ! I proszę o udostępnienia

  Zdjęcie aktualizacji 69 457

Komentarze


 • Bartosz Ruczkowski - awatar

  Bartosz Ruczkowski

  07.06.21
  07.06.21

  Życzę Benkowi powodzenia w odbudowie warsztatu👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.06.21
  07.06.21

  Powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.21
  05.06.21

  Powodzenia!

 • Andy - awatar

  Andy

  04.06.21
  04.06.21

  Oby nowy zakład był jeszcze lepszy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.06.21
  04.06.21

  Byliście ubezpieczeni? Jeśli nie, to polecam na przyszłość to zrobić.

30 775 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 332 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Kuczmarska - awatar

Patrycja Kuczmarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 332

Opony Express Namysłów - awatar
Opony Express Namysłów
200
Wiktor Kozlowski - awatar
Wiktor Kozlowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij