Zbiórka Wsparcie dla Bezdomniaków - zdjęcie główne

Wsparcie dla Bezdomniaków

978 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy Fundacją, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Nasza Fundacja jest organizacją non-profit, skupia samych wolontariuszy, którzy z dobrego serca pomagają braciom mniejszym. Miesiąc w miesiąc trafiają pod naszą opiekę bezdomne zwierzęta, zarówno psy jak i koty, często chore, wymagające opieki weterynaryjnej i hospitalizacji. Mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt, których leczenie, przygotowywanie do adopcji i utrzymanie generuje niemałe koszty. Nie mamy żadnych stałych źródeł dochodu, pomagamy i utrzymujemy naszych podopiecznych z datków o które dzień w dzień prosimy. Koszty utrzymania naszych podopiecznych średnio w miesiącu wynoszą 10 tysięcy złotych. To bardzo dużo, ale musimy je zdobywać, by móc działać.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dla podopiecznych naszej Fundacji. Każdy grosz ma dla nas ogromne znaczenie. Rzeczywistość już dawno pokazała nam, że bez wsparcia finansowego nie da się nieść pomocy zwierzakom. Brutalnie to zabrzmi, ale wszystko niestety kosztuje. Dlatego prosimy - pomóżcie nam pomagać.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań, "wzlotów i upadków" na naszym fanpage'u na fb :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Bezdomniaki - awatar

  Fundacja Bezdomniaki

  01.02.2019
  01.02.2019

  Prosimy o pomoc!!
  Na naszym pokładzie jest nowy kociak!
  4-miesięczna kotka potrzebuje wsparcia na podstawową opiekę:
  - testy na choroby kocie
  - szczepienia
  - karmę
  - czipowanie
  - w przyszłości sterylizacja

  Każda złotówka się liczy!
  Czy pomożecie biednej małej kociej krówce?

  Zdjęcie aktualizacji 25 380

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2017
  03.08.2017

  Trzymam kciuki!

  • Fundacja Bezdomniaki - awatar

   Fundacja Bezdomniaki - Organizator zbiórki

   11.08.2017
   11.08.2017

   Dziękujemy :)

978 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Łukasz - awatar
Łukasz
100
szczepvnskv_ - awatar
szczepvnskv_
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
mariusz robak - awatar
mariusz robak
20
Lena - awatar
Lena
100
Piotr Adamczyk - awatar
Piotr Adamczyk
50
Michalina Pasiut - awatar
Michalina Pasiut
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Sławek - awatar
Sławek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij