Zbiórka Walka z Ostrą białaczka - miniaturka zdjęcia

Walka z Ostrą białaczka

Patryk Szmankowski - awatar

Patryk Szmankowski

Organizator zbiórki

Opowiem Wam historie mojej mamy Agnieszki .

Od jakiegoś czasu zaczęła źle się czuć, bardzo szybko się męczyła gdziekolwiek szła (1 km pieszo sprawiał jej trudność), w bardzo krótkim czasie schudła 30 kg i wyczuła pod palcami jakiegoś guzka z tylu głowy . Było to dla nas bardzo dziwne, mama ma dopiero 41 lat, jest młoda i nie dopuszczaliśmy do siebie myśli ze może to być rak, ale oczywiście natychmiast kazaliśmy iść do lekarza . Gdy poszła do lekarza ten zrobił badanie usg gdzie wykrył jeszcze kilka guzów na szyi, które nie były wyczuwalne. Wtedy zlecił badanie krwi, sadzać po objawach podejrzewał anemię . Po wynikach krwi nie byli do końca pewni wiec co to więc dostała pilne skierowanie do szpitala . W szpitalu od razu zaczęli robić bardziej wnikliwe badania .. Diagnoza : OSTRA BIAŁACZKA w stopniu zaawansowanym .  Miała 2 razy przetaczaną krew ponieważ pierwsza się nie przyjęła. Czeka ją jeszcze chemioterapia i przeszczep szpiku, jak wiadomo chemioterapia może pomoc albo nie, jeżeli pomoże to nie wiadomo na jak długo przy chorobie z takim postępem. Po rozmowie z lekarzem ma szanse wyjść z tego, lecz mamy również nastawić się na najgorsze ponieważ stan jest ciężki. Dodatkowo lekarze narazie nie wiedzą co to są za guzy,  jedynie podejrzewają że są to przerzuty. Dlatego zbieram na alternatywne metody leczenia, dodatkowe lekarstwa oraz jeżeli będzie potrzeba na wyjazdy do innych klinik na leczenie . Bardzo proszę o pomoc, moja mama ma dopiero 41 lat ze względu na jej wiek ma szanse wyjść z tego. Dla nas każda złotówka się liczy. Za pomoc szczerze dziękujemy !!

Aktualności

 • Patryk Szmankowski - awatar

  Patryk Szmankowski

  24.05.18
  24.05.18

  Od wtorku lekarze zaczęli poddać chemię . By mamie uśmierzyć ból pierwsze pieniądze poszły na medyczne konopie , i mama zdecydowanie lepiej się czuje .. niestety ten olejek wystarczy tylko na 3 tygodnie wiec bardzo proszę o wpłaty by kontynuować leczenie

  Zdjęcie aktualności 15 537

Komentarze

 • Malgorzata Bender - awatar

  Malgorzata Bender

  19.05.18
  19.05.18

  Trzymam kciuki! Tylko prosze sie nie poddawac! x

 • DOMINIKA - awatar

  DOMINIKA

  19.05.18
  19.05.18

  Moze Agnieszko sie nieznamy ale znam Twoja rodzinę i wiem ze troszkę przeszliscie😔 ale teraz bedzie z gorki i wiec ze ta choroba jest uleczalana i na pewno wyjdziesz z tego. Czymam mocno kciuki masz dla kogo żyć😚 przeciez. Siła i moc z Tobą i nie poddawaj sie walcz z tym gnojem. Pozdrawiam i caluje znajoma z Gniezna.

Patryk Szmankowski - awatar

Patryk Szmankowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
19
Anonimowy Darczyńca
Samii - awatar
20
Samii
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Jolanta Mrozek - awatar
100
Jolanta Mrozek
Monika Wiśniewska - awatar
10
Monika Wiśniewska
Witczak Magdalena - awatar
20
Witczak Magdalena
Piotr Klimczak - awatar
5
Piotr Klimczak
Malgorzata Bender - awatar
100
Malgorzata Bender
DOMINIKA - awatar
10
DOMINIKA

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij