Zbiórka Pomoc Dla Schroniska w okolicach - miniaturka zdjęcia

Pomoc Dla Schroniska w okolicach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Dla Schroniska w okolicach - zdjęcie główne

Pomoc Dla Schroniska w okolicach

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Młożniak - awatar

Damian Młożniak

Organizator zbiórki

Niezależnie od tego kim jesteś, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdujesz

NA PEWNO

możesz w jakiś sposób pomóc naszym zwierzętom. Spójrz na to malutkie pod-menu rozwinięte w tym momencie po lewej stronie. To, że znalazłeś się w tym miejscu już świadczy o tym, że los zwierząt nie jest Ci obojętny. Niestety - ludzie tacy jak Ty stanowią jeszcze w naszym społeczeństwie mniejszość. Tym bardziej nie powinieneś odkładać tego momentu na potem...
Tak niezauważalny... Nie potrzebny... Żyje przeszłością i nikt nie wie o jego istnieniu. Bezdomny pies. Nikt nie poświęci dla niego kawałka chleba ani minuty...

Między jednym oddechem a drugim jego oczy skierowane są w stronę Twojej twarzy.
Z podkulonym ogonem szuka swojego wybawiciela.
On nie potrzebuje eleganckiego posłania ani wyszukanych smakołyków.
Tylko trochę miłości jakiej mu nie dasz.
Rozpoznaje to po twojej minie. Po sposobie jakim na niego patrzysz.
Obserwuje świat z niska. Dzieci rzucają w niego kamykami.
- Przecież i tak nie jest nikomu potrzebny....to tylko pies...
A jednak... potrzebuje tego co Ty;
miłości rąk, które go pogłaszczą gdy szczęśliwy wróci do domu po spacerze.
Samotnie błąka się wśród zimnych, ciemnych ulic...
bez jakiejkolwiek nadziei na lepsze życie.
Ludzie nim gardzą.
Jest jak nieużyteczna zabawka, którą zamierzasz wyrzucić.
Nie przejmujesz się co będzie z nią dalej.

Jeszcze mniejsza liczba ludzi interesuje się tym
co się dzieje ze schroniskowymi zwierzętami.
One są daleko, wyrzucone poza obręb miejskiej aglomeracji.
Najczęściej wegetują gdzieś w pobliżu miejskiego wysypiska śmieci.
Tak właśnie wygląda to w naszym Kraju...
Odpady naszej, ludzkiej cywilizacji...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Młożniak - awatar

Damian Młożniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij