Zbiórka Ada kontra porażenie mózgowe - zdjęcie główne

Ada kontra porażenie mózgowe

0 zł  z 30 457 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Adusia urodziła się 12 maja 2015 roku. Przyszła na świat w 32 tygodniu ciąży ze stwierdzonym dziecięcym porażeniem mózgowym. Kolejne dni spędziła w inkubatorze na neonatologii zakaźnej. W pierwszym tygodniu życia, przez nierozwinięty układ nerwowy doszło u niej do wylewów II i III stopnia. Niestety kolejny tydzień przyniósł zdwojenie lewej nerki. Po serii badań doszedł jeszcze refluks 5 stopnia.


Po ciężkim miesiącu walki o życie, Adusia w końcu opuściła szpital. Niestety nasza radość z nowo narodzonego dziecka nie trwała długo ponieważ doszło u niej do zakażenia układu moczowego. Kolejne 14 dni w szpitalu pod kroplówkami. W sumie z powodu zakażeń Ada była hospitalizowana 3 razy w ciągu pół roku. Lekarze przeprowadzili dwie operacje. 

Obecnie Ada żyje z przetoką pęcherzową. Przez zakażenia córeczka nie mogła być intensywnie rehabilitowana, dzięki operacji od roku jesteśmy w stanie nadrabiać braki.
Adrianna ma teraz 2 latka – niestety do chwili obecnej jeszcze nie siedzi, nie raczkuje, nie mówi. 

Przez rok intensywnych ćwiczeń widać postępy. Jednak tak częsta rehabilitacja wymaga dużych nakładów finansowych. Zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca z prośbą o pomoc finansową na rehabilitację Adusi. Każda podarowana złotówka może sprawić, że moja mała córeczka odzyska siły na samodzielne życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 457 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij