Zbiórka Ada kontra porażenie mózgowe - miniaturka zdjęcia

Ada kontra porażenie mózgowe

Zbiórka Ada kontra porażenie mózgowe - zdjęcie główne

Ada kontra porażenie mózgowe

0 zł z 30 457 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Adusia urodziła się 12 maja 2015 roku. Przyszła na świat w 32 tygodniu ciąży ze stwierdzonym dziecięcym porażeniem mózgowym. Kolejne dni spędziła w inkubatorze na neonatologii zakaźnej. W pierwszym tygodniu życia, przez nierozwinięty układ nerwowy doszło u niej do wylewów II i III stopnia. Niestety kolejny tydzień przyniósł zdwojenie lewej nerki. Po serii badań doszedł jeszcze refluks 5 stopnia.


Po ciężkim miesiącu walki o życie, Adusia w końcu opuściła szpital. Niestety nasza radość z nowo narodzonego dziecka nie trwała długo ponieważ doszło u niej do zakażenia układu moczowego. Kolejne 14 dni w szpitalu pod kroplówkami. W sumie z powodu zakażeń Ada była hospitalizowana 3 razy w ciągu pół roku. Lekarze przeprowadzili dwie operacje. 

Obecnie Ada żyje z przetoką pęcherzową. Przez zakażenia córeczka nie mogła być intensywnie rehabilitowana, dzięki operacji od roku jesteśmy w stanie nadrabiać braki.
Adrianna ma teraz 2 latka – niestety do chwili obecnej jeszcze nie siedzi, nie raczkuje, nie mówi. 

Przez rok intensywnych ćwiczeń widać postępy. Jednak tak częsta rehabilitacja wymaga dużych nakładów finansowych. Zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca z prośbą o pomoc finansową na rehabilitację Adusi. Każda podarowana złotówka może sprawić, że moja mała córeczka odzyska siły na samodzielne życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 30 457 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij