Zbiórka Ania- choroba neurodegeneracyjna - miniaturka zdjęcia

Ania- choroba neurodegeneracyjna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ania- choroba neurodegeneracyjna - zdjęcie główne

Ania- choroba neurodegeneracyjna

20 zł  z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
IrenaKwiatkowska Kwiatkowska - awatar

IrenaKwiatkowska Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Po urazie głowy (upadek ze schodów) w drugim roku życia u Ani pojawiły się lekooporne napady padaczkowe do 14 roku życia. Napady występowały rzadko - około raz na rok (wówczas na Depakinie), później częstość napadów znacznie się zwiększyła. Najczęściej występują napady uogólnione, czasami złożone napady zaburzeń świadomości, głównie pod postacią wyłączenia. Średnio dziennie występuje po 7-8 napadów padaczkowych.  Obecnie w trakcie procedury ubezwłasnowolnienia ze względu na narastające upośledzenie umysłowe. Liczne urazy ze złamaniami na  skutek napadów ( dwukrotne złamanie kręgosłupa, uda, biodra, rąk, kilkakrotne wstrząśnienie mózgu). Po każdym urazie ma zaburzenia poznawcze i równowagi.  W 2003 roku w Szpitalu im. Banacha w Warszawie - Ani wykonano kalozotomię przednią, bez uzyskania poprawy. Obecnie doszła małopłytkowość ( choroba układu wytwórczego szpiku) co w konsekwencji powoduje ciężką  anemię o złożonej przyczynie. Jedyny sposób leczenia małopłytkowości jest wszczepienie Komórek Macierzystych, których zadaniem jest wytwarzanie płytek krwi, co umożliwi polepszenie zdrowia Ani eliminując małopłytkowość i silną anemię. Jest  to jedyna szansa na wyleczenie. Ania jest samotną matką ośmioletniej Magdaleny i nie może w pełni cieszyć się z bycia mamą, ponieważ częste pobyty w szpitalu i przyjmowanie silnych leków powoduje otępienie. Jedyną osobą, która Ani pomaga jestem JA- mama Ani. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
IrenaKwiatkowska Kwiatkowska - awatar

IrenaKwiatkowska Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij