Zbiórka Ania- choroba neurodegeneracyjna - miniaturka zdjęcia

Ania- choroba neurodegeneracyjna

Zbiórka Ania- choroba neurodegeneracyjna - zdjęcie główne

Ania- choroba neurodegeneracyjna

20 zł z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
IrenaKwiatkowska Kwiatkowska - awatar

IrenaKwiatkowska Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Po urazie głowy (upadek ze schodów) w drugim roku życia u Ani pojawiły się lekooporne napady padaczkowe do 14 roku życia. Napady występowały rzadko - około raz na rok (wówczas na Depakinie), później częstość napadów znacznie się zwiększyła. Najczęściej występują napady uogólnione, czasami złożone napady zaburzeń świadomości, głównie pod postacią wyłączenia. Średnio dziennie występuje po 7-8 napadów padaczkowych.  Obecnie w trakcie procedury ubezwłasnowolnienia ze względu na narastające upośledzenie umysłowe. Liczne urazy ze złamaniami na  skutek napadów ( dwukrotne złamanie kręgosłupa, uda, biodra, rąk, kilkakrotne wstrząśnienie mózgu). Po każdym urazie ma zaburzenia poznawcze i równowagi.  W 2003 roku w Szpitalu im. Banacha w Warszawie - Ani wykonano kalozotomię przednią, bez uzyskania poprawy. Obecnie doszła małopłytkowość ( choroba układu wytwórczego szpiku) co w konsekwencji powoduje ciężką  anemię o złożonej przyczynie. Jedyny sposób leczenia małopłytkowości jest wszczepienie Komórek Macierzystych, których zadaniem jest wytwarzanie płytek krwi, co umożliwi polepszenie zdrowia Ani eliminując małopłytkowość i silną anemię. Jest  to jedyna szansa na wyleczenie. Ania jest samotną matką ośmioletniej Magdaleny i nie może w pełni cieszyć się z bycia mamą, ponieważ częste pobyty w szpitalu i przyjmowanie silnych leków powoduje otępienie. Jedyną osobą, która Ani pomaga jestem JA- mama Ani. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
IrenaKwiatkowska Kwiatkowska - awatar

IrenaKwiatkowska Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij