Zbiórka Ania- choroba neurodegeneracyjna - miniaturka zdjęcia

Ania- choroba neurodegeneracyjna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ania- choroba neurodegeneracyjna - zdjęcie główne

Ania- choroba neurodegeneracyjna

20 zł  z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
IrenaKwiatkowska Kwiatkowska - awatar

IrenaKwiatkowska Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Po urazie głowy (upadek ze schodów) w drugim roku życia u Ani pojawiły się lekooporne napady padaczkowe do 14 roku życia. Napady występowały rzadko - około raz na rok (wówczas na Depakinie), później częstość napadów znacznie się zwiększyła. Najczęściej występują napady uogólnione, czasami złożone napady zaburzeń świadomości, głównie pod postacią wyłączenia. Średnio dziennie występuje po 7-8 napadów padaczkowych.  Obecnie w trakcie procedury ubezwłasnowolnienia ze względu na narastające upośledzenie umysłowe. Liczne urazy ze złamaniami na  skutek napadów ( dwukrotne złamanie kręgosłupa, uda, biodra, rąk, kilkakrotne wstrząśnienie mózgu). Po każdym urazie ma zaburzenia poznawcze i równowagi.  W 2003 roku w Szpitalu im. Banacha w Warszawie - Ani wykonano kalozotomię przednią, bez uzyskania poprawy. Obecnie doszła małopłytkowość ( choroba układu wytwórczego szpiku) co w konsekwencji powoduje ciężką  anemię o złożonej przyczynie. Jedyny sposób leczenia małopłytkowości jest wszczepienie Komórek Macierzystych, których zadaniem jest wytwarzanie płytek krwi, co umożliwi polepszenie zdrowia Ani eliminując małopłytkowość i silną anemię. Jest  to jedyna szansa na wyleczenie. Ania jest samotną matką ośmioletniej Magdaleny i nie może w pełni cieszyć się z bycia mamą, ponieważ częste pobyty w szpitalu i przyjmowanie silnych leków powoduje otępienie. Jedyną osobą, która Ani pomaga jestem JA- mama Ani. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
IrenaKwiatkowska Kwiatkowska - awatar

IrenaKwiatkowska Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij