Zbiórka PILNE- Operacja ratująca życie - miniaturka zdjęcia

PILNE- Operacja ratująca życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka PILNE- Operacja ratująca życie - zdjęcie główne

PILNE- Operacja ratująca życie

3 589 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Artha jeszcze kilka tygodni temu biegała beztrosko po wybiegu razem z innymi końmi. Była zdrowym koniem. 6 miesięcy temu urodziła źrebię – klaczkę Adel. Jeszcze niedawno mała ssała mleko matki i czuła się przy niej bezpiecznie.

Niestety Artha uległa wypadkowi. Nie wiadomo co się wydarzyło. Kiedy wróciła z padoku bardzo kulała. Lekarz weterynarii podała leki przeciwbólowe. Była poprawa i klacz zaczęła stawać na nogę. I nagle z dnia na dzień kulawizna wróciła. Później  było coraz gorzej.

Maluszka trzeba było zabrać od matki. Stoi w boksie obok ale bardzo brakuje mu matki. Teraz nie może być z nią ponieważ jej zdrowie na to nie pozwala.

Weterynarz wykonał diagnostykę. Diagnoza jest bardzo zła. Trzeba operować natychmiast w przeciwnym razie Arthanie przeżyje. Wiemy, że cierpi a na to nie możemy pozwolić. Są tylko dwa wyjścia. Eutanazja lub operacja ratująca życie. Chcemy o nią zawalczyć zwłaszcza, że obok w boksie stoi maluszek, który chce wrócić do swojej mamy. 

Klacz trzeba pilnie przewieźć do kliniki koło Poznania. Nie można już dłużej podawać jej środków przeciwbólowych bo to działa tylko na chwilę. Lekarze weterynarii w Buku koło Poznania po konsultacjach zdecydowali  podjąć się operacji. Teraz liczy się czas. Każdy dzień jest dla niej cierpieniem i zagrożeniem życia.

Niestety koszt operacji z pobytem w klinice lekarze wycenili na 10 tys. zł. To ogromna kwota do zapłaty. Nie mamy takich środków. Ale nie mamy też sumienia podjąć decyzji o eutanazji bo tak się stanie jeśli jej nie pomożemy. Właściciel nie jest w stanie zapłacić za operację Arthy dlatego zwrócił się do nas o pomoc. Czas jest bardzo trudny. Wiele osób pomaga zwierzętom w Ukrainie. Jednak tu u nas w Polsce też dzieją się złe rzeczy. Tu też zwierzęta potrzebują pomocy. I chociaż zaangażowaliśmy się bardzo w pomoc Ukraińskim czworonogom, chcemy pomóc także Arthcie i jej maluszkowi. Musimy natychmiast przetransportować ją do lecznicy. 

Czy uda nam się zebrać tak dużą kwotę? Nie wiemy? Ale musimy spróbować. Za operację trzeba zapłacić od razu. Takie są zasady. Prosimy Was o pomoc dla Arthy i jej dziecka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • RatujKonie.pl Fundacja Viva! - awatar

  RatujKonie.pl Fundacja Viva!

  13.04.2022
  13.04.2022

  Artha pojechała do lecznicy dla koni. Postawiona diagnoza: septyczne zapalenie stawu udowo-podudziowego bocznego wraz z naderwaniem więzadła pobocznego bocznego w jego dalszym przyczepie. Niestety nie jest to dobra wiadomość, ponieważ największym problemem jest stan zapalny stawu co opóźni operację konia. W dniu dzisiejszym został wykonany zabieg płukania stawu. Zabieg się udał ale na efekt musimy poczekać dopiero wtedy można podjąć kolejny etap leczenia. Niestety klacz jest wysokiego ryzyka anastazjologicznego ze względu na wiek i zaawansowaną infekcję. Mimo to podjęliśmy decyzję, że spróbujemy zawalczyć o życie Arthy.

  Zdjęcie aktualizacji 92 712

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.2022
  16.05.2022

  BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.2022
  28.04.2022

  UWAGA! PROSZĘ PRZECZYTAJ, NIE PEŁNOSPRAWNY PAN, ŻYJĄCY W SKRAJNEJ BIEDZIE STARA SIĘ URATOWAĆ SWOJEGO CHOREGO PSIEGO PRZYJACIELA. PAN ROBERT WOLI KUPIĆ ZWIERZAKOM JEDZENIE NIŻ DLA SIEBIE A TERAZ NIE MA NA LECZENIE SWOJEGO PUPILA. PROSZĘ O KAŻDĄ ZŁOTÓWKE NA RATOWANIE ZEUSA. https://zbieram.pl/x89f7gv

3 589 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 108

Roksana - awatar
Roksana
10
Angelika Wojda - awatar
Angelika Wojda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
ania - awatar
ania
30
Marcin L - awatar
Marcin L
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata - awatar
Beata
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij