Pomoc dla AYOS

11 202 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 211 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oaza Chodzież - awatar

Oaza Chodzież

Organizator zbiórki

Dzieci z Ayos, z sierocińca w Afryce bardzo potrzebują miejsca do nauki. Siostra Amadeusza, która tam posługuje zwróciła się do nas o pomoc. Jako oazowa wspólnota młodzieżowa z Chodzieży, chcemy gorąco odpowiedzieć na ten apel i oprócz zbiórek, które organizujemy przy kościołach, chcemy również spróbować zbierać fundusze, drogą elektroniczną. Stąd pomysł tej zbiórki.W tym momencie, duża część Kamerunu jest ogarnięta wojną domową. Bieda i wojna sprawiają, że dzieci, które pozostają bez rodziców i nie ma się kto nimi zająć jest coraz więcej. Dlatego też, nasza pomoc jest ogromnie ważna. 

W czasach, gdzie spędzamy każdą chwilę przy biurku podczas pracy zdalnej, mamy świadomość, jak istotne jest stanowisko pracy. Chcemy zapewnić dzieciom godne miejsce do nauki, bo to ich jedyna szansa na przyszłość w warunkach choć trochę zbliżonych do standardów. Potrzebujemy do tego celu pieniążków, które w całości przeznaczone zostaną na zakup biurek, krzeseł i całego wyposażenia dla nowo powstałego sierocińca. Te dzieci naprawdę na to zasługują, mają w sobie ogromną chęć do nauki, nie wynikającą z przymusu. Pomóżmy im to zrealizować.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paweł Gładych - awatar

  Paweł Gładych

  16.04.2021
  16.04.2021

  Warto pomagać

 • Franek - awatar

  Franek

  28.03.2021
  28.03.2021

  Wspaniała inicjatywa :)

  • Oaza Chodzież - awatar

   Oaza Chodzież - Organizator zbiórki

   30.03.2021
   30.03.2021

   Dzięki :) mamy nadzieję, że uda się pięknie pomóc, już zresztą jesteśmy szczęśliwi z rezultatu zbiórki :)

11 202 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 211 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oaza Chodzież - awatar

Oaza Chodzież

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 211

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Wypyszyński - awatar
Piotr Wypyszyński
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bogumiła Maciejewska - awatar
Bogumiła Maciejewska
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorz - licytacje voucher - awatar
Grzegorz - licytacje voucher
80
Małgorzata Jeśko-Doręgowska - awatar
Małgorzata Jeśko-Doręgowska
100
Ewa Piotrowska - awatar
Ewa Piotrowska
40
Michalina Kozioł - awatar
Michalina Kozioł
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij