Zbiórka Walka z SMA Emilka Woropaj - zdjęcie główne

Walka z SMA Emilka Woropaj

584 102 zł  z 790 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 014 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Sylwia Paweł - awatar

Sylwia Paweł

Organizator zbiórki

#PILNE
POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY 😥🙏
BŁAGAMY was o wpłaty na zbiórkę:
pomagam.pl/pomocdlaemilki
dla Emilki która walczy z SMA❗️
Emilka uwięziona jest we własnym ciele,każdy dzień to ciezka i kosztowna walka.Prosimy was o nadzieję i pomoc dla naszej córeczki,
mimo że los ją tragicznie doświadczył nie poddaje się i chce żyć.

 Nasza córka Emilia urodziła się z wyrokiem, chorobą która jest w jej ciele i zabiera siłę w mięśniach przez co nie jest samodzielna porusza się na wózku choć często sprawia jej to trudność z dnia na dzień robi się coraz słabsza, przeszła już ciezką operacje kręgosłupa ma wstawione pręty które trzeba kilka razy w roku rozciągać co sprawia ból.Koszty codziennej rehabilitacji i sprzętów potrzebnych do codziennego funkcjonowania są ogromne bez wsparcia dobrych ludzi sami nie damy rady. W skrócie przedstawię wam na czym polega ta choroba: rdzeniowy zanik mięśni, to schorzenie nerwowo-mięśniowe o podłożu genetycznym. W SMA obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiadające za pracę mięśni, wskutek czego mięśnie ciała słabną i stopniowo ulegają zanikowi.

A teraz zamknij oczy i wyobraź sobie że leżysz i nie możesz wstać, nie możesz usiąść w nocy prosisz bliskich o przewrócenie na drugi bok,
gdy chce ci się pić prosisz by ktoś to picie ci podał, nie potrafisz podnieść szklanki z herbata bo jest za ciężka-tak, tak właśnie ma Emilka i musi liczyć tylko na bliskich sama jedynie porusza się na wózku na który oczywiście bez naszej pomocy sama nie usiądzie. Również często sprawia jej to trudność, opadająca głowa gdy opadnie sama nie podniesie. Bardzo jej smutno gdy widzi dzieci biegające które bawią się a ona jedyne co może to jeszcze poruszać się na wózku. Ciągle powtarza mi że  jak będzie chodzić będzie mi pomagać. Emilka odczymuje lekarstwo dzięki któremu mamy nadzieję na lepszą przyszłość. 

 Jesteśmy rodzicami ciężko chorej Emilki na rdzeniowy zanik mięśni. W skrócie przedstawimy wam nasza historie która rozpoczęła się w 2013 r. Jesteśmy młodymi rodzicami, ciąża przebiegała prawidłowo i pomimo młodego wieku cieszyliśmy się na przyjście na świat naszej córeczki, w ostatnich miesiącach ciąży, ja mama Emilii miałam wielkie zmartwienia złym samopoczuciem swojej cudownej mamy, ale nie dopuszczałam myśli że jej stan zdrowia to coś bardzo poważnego. Gdy urodziłam w styczniu Emilkę, dzień po jeszcze w szpitalu, dowiedziałam się że mama ma nowotwór szpiczak mnogi, wierzyłam że jakoś z tego wyjdzie, niestety w lutym już odeszła na zawsze, Emilkę widziała tylko na zdjęciach które jej pokazywałam, każdego dnia fotografowałam córkę by babcia choć tak mogła nacieszyć się wnusia. Zostawiła mnie wtedy kiedy tak bardzo jej potrzebowałam pytałam samej siebie gdzie sprawiedliwość. Ale musiałam się pozbierać wiedziałam że mam dla kogo żyć i się uśmiechać. Emilka rozwijała się prawidłowo, gdy miała pięć miesięcy coś było nie tak ale lekarz twierdził że wszystko jest dobrze tylko jest leniwa, więc odpuściliśmy i żyliśmy naszym małym szczęściem dalej, lecz gdy miała 9 miesięcy nie potrafiła robić pewnych rzeczy które inne dzieci wykonywały je bez problemu. Jeszcze raz poszliśmy do doktor która stwierdziła że faktycznie musimy iść z dzieckiem do specjalisty od razu na drugi dzień mieliśmy wizytę gdzie doktor powiedziała słowa które do tej pory zwalają nas z nóg : córka albo będzie chodziła do 4 lat, a jeżeli jest to choroba genetyczna to nigdy. Wysłała nas do Prokocimia do neurologa który zlecił nam wykonanie badań podstawowych, EMG oraz badań genetycznych które potwierdziły ta okropna chorobę jaka jest SMA Rdzeniowy Zanik Mięśni. Było bardzo ciężko milion pytań na minutę dlaczego? Dlaczego nasze dziecko? Do tej pory nie znamy odpowiedzi, ale uśmiech córki wynagradza nam cały ból który czujemy w sercu. Codziennie walczymy o córcie, Emilka nie chodzi, nie siedzi, porusza się na wózku co nieraz sprawia jej to trudność. Potrzebna jest codzienna rehabilitacja, sprzęty rehabilitacyjne, medyczne, wyjazdy do specjalistów,nutridrinki, suplementy diety. Również dzięki Państwa pomocy mamy szansę spełniać marzenia Emilki, bez was nie mielibyśmy takiej możliwości. Bardzo nas cieszy to jak Emilka jest szczęśliwa.

 Czasami mamy chwilę zwątpienia, ale nie poddamy się. Sami nie damy rady to dzięki wam możemy wygrać walkę z SMA kosztowna rehabilitacja powstrzymuje postęp choroby. Bardzo proszę o wsparcie finansowe.  Chcemy dać jej wszystko czego potrzebuje, pragniemy zapewnić jej wszystko by miała wspaniałe dzieciństwo i mimo przeciwności losu była szczęśliwa a wszystko możemy jej zapewnić dzięki waszej pomocy. Dziękujęmy.


Zbiórka CEL : 

  ❤

* Zbiórka na kosztowna codzienną rehabilitację do końca życia. 

* Specjalistyczne sprzęty rehabilitacyjne, ortopedyczne i medyczne. Sprzęty są co jakiś czas wymieniane na nowe jak wiadomo Emilka rośnie 

* Nowy wózek aktywny - zakupiony już drugi za kilka miesięcy czeka nas kolejna wymiana na większy 

 gorset Zakupiony

łuski i ortezy wymieniane co jakiś czas 

* Wózek elektryczny -zakupiony 

* Remont mieszkania- wykonany 

* Koncentrator tlenu - jest

* Asystor kaszlu 

* na codzienne potrzeby i marzenia. 

*przystosowanie mieszkania, by Emilka mogła spokojnie po płaskich powierzchniach poruszać się na wózku ZROBIONE 

KWOTA ZE ZBIÓRKI JEST KWOTĄ KTÓRA JEST ZBIERANA OD 7 LAT I NA BIEŻĄCO WYDAWANE SĄ PIENIĄŻKI ZE ZBIÓRKI !!!


DZIĘKI PAŃSTWA Pomocy Juz KILKA LAT MAMY MOŻLIWOŚĆ ZAPEWNIENIA CÓRCE CODZIENNĄ REHABILITACJE, SPRZĘTY ORTOPEDYCZNE , SPECJALISTYCZNE ORAZ MEDYCZNE, WYJAZDY DO SPECJALISTÓW, DIETE MIĘDZY INNYMI NUTRIDRINKI ORAZ POTRZEBY, SPEŁNIAMY JEJ MARZENIA I ROZPIESZCZAMY JAK TYLKO MOZEMY DZIĘKUJEMY WAM ZA TO.

NIESTETY PIENIĄZKI SIĘ NIE ZBIERAJĄ I NIE ODKŁADAJĄ  SĄ WYPŁACANE SYSTEMATYCZNIE ZE ZBIÓRKI,  KWOTA KTÓRA WIDNIEJE NIE ZMNIEJSZA SIĘ, MIMO WYPŁAT ŚRODKÓW NA BIEŻĄCE WYDATKI, POKAZANA KWOTA TO KWOTA ŁĄCZNA KTÓRA OD KILKU LAT SIE UZBIERAŁA. LECZ DZIĘKI WASZYM BIEŻĄCYM WPŁATOM W DALSZYM CIĄGU MAMY NA CODZIENNĄ WALKĘ Z CHOROBĄ ORAZ ZAPEWNIENIE EMILCE ŻYCIA W ODPOWIEDNICH WARUNKACH.

DLATEGO SERDECZNIE PROSIMY O DALSZE WSPARCIE BYŚMY NIE MUSIELI BAĆ SIĘ JUTRA.... 


Stronka Emilki na FB : https://www.facebook.com/Emilka-Woropaj-Walka-z-SMA-z-dobrymi-sercami-Emilka-rade-da-1125105120857221/

Telefon kontaktowy : 512166247 

Dziekujemy za pomoc która daje nam nadzieję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Paweł - awatar

  Sylwia Paweł

  27.09.2023
  27.09.2023

  Pomóż mi prosze walczyć z SMA, każda wpłata ma znaczenie. Dziękuję

Komentarze


 • Tosiek - awatar

  Tosiek

  09.09.2023
  09.09.2023

  Powrotu do zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.09.2023
  04.09.2023

  Będzie dobrze! ❤️

 • Ania - awatar

  Ania

  03.09.2023
  03.09.2023

  ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.2023
  02.09.2023

  Pozdrowienia z fame mma 19!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.2023
  02.09.2023

  Zdrowia Emilko ❤️

584 102 zł  z 790 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 014 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Sylwia Paweł - awatar

Sylwia Paweł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17 014

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Skrzek - awatar
Skrzek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij