Zbiórka Operacja nóżki Fada - zdjęcie główne

Operacja nóżki Fada

601 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Kramer - awatar

Ewa Kramer

Organizator zbiórki

Operacja nóżki Fada


Hej wszystkim, 

jestem Fado i mam niespełna 6 miesięcy, ale w moim życiu spotkało mnie nieszczęście. Spacerując na spacerze zerwałem się ze smyczy i wpadłem pod auto, na szczęście moi właściciele bardzo szybko zareagowali i zawieźli mnie do lekarza. Pan doktor powiedział, że pilnie jest potrzebna operacja mojej nóżki abym mógł sprawnie sie poruszać ponieważ jest złamana. Długo sie nie zastanawiali i zarezerwowali termin operacji, która odbędzie się w środę.Więc proszę Was o pomoc abym mógł sprawnie chodzić i nadążyć za moją najmniejszą właścicielką. 

Trochę się boję, ale wiem, że muszę być dzielny, żeby za niedługo móc tak jak inne pieski bawić się i hasać. 

Koszt zabiegu, badań i koniecznych rehabilitacji to ponad 5000 zł. Moi ludzie pokryją część tej kwoty, ale jest to dla nich duży wydatek, dlatego postanowiłem być zaradnym szczeniakiem i wziąć sprawy w swoje łapy. Proszę o pomoc w zebraniu funduszy na powrót do zdrowia. 

Dziękuję

Fado


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Kramer - awatar

  Ewa Kramer

  19.09.2019
  19.09.2019

  Wczorajsza operacja udała się !! Koszty operacji pokryliśmy sami. Pieniądze ze zbiórki przekażemy na rehabilitacje oraz leki.
  Dziękujemy bardzo Wszystkim za zaangażowanie się w zbiórkę. Warto Pomagać <3

  Zdjęcie aktualizacji 37 368

601 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Kramer - awatar

Ewa Kramer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna Koszelowska - awatar
Joanna Koszelowska
20
Karolina Magoń - awatar
Karolina Magoń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krzysztof Poznar - awatar
Krzysztof Poznar
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij