Zbiórka Pomoc dla Hani - zdjęcie główne

Pomoc dla Hani

604 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Korpal - awatar

Katarzyna Korpal

Organizator zbiórki

Hania choć ma dopiero dwa lata, musi zmagać się z poważną chorobą. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy. 

22 października ubiegłego roku u małej Hani Krzemińskiej córki Sławomira Krzemińskiego z Rusinowa, zdiagnozowano nowotwór złośliwy NEUROBLASTOMA stadium L1. Choroba pojawiła się zupełnie przypadkiem gdy podczas zabawy, Hania spadła z łóżka. 

Na pogotowiu wykonano jej rutynowe zdjęcie RTG bolącej rączki i USG jamy brzusznej. RTG wykazało wybitą kość ze stawu łokciowego, a USG guz średnicy 4,0cm w okolicy lewego nadnercza. 24 października Hania została przyjęta na Oddział Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Diagnostyka trwała dwa miesiące, w tym czasie Hania miała wykonany rezonans, tomografię, trepanobiopsję oraz badanie MIBG.18 listopada usunięto Hani guz. 

Po wycięciu guza wysłano go do Krakowa na badania genetyczne i histopatologiczne. Badanie genetyczne ujawniło obecność ampflikacji N-MIC, która powoduje odrastanie guza. 28 grudnia 2016r. został  założony cewnik typu Broviak. 29 grudnia Hania rozpoczęła chemioterapię. Chemioterapia składa się z sześciu cykli. Pierwsze dwa cykle trzydniowe przeszła bez większych powikłań. Była to chemia tzw. żółta – średnia. Natomiast trzeci cykl „powalił ją na łopatki”. Liczył on 5 dni i w jego skład wchodziła chemia czerwona – agresywna. Ta sama chemia będzie powtórzona w cyklu czwartym i szóstym. Cykl piąty będzie wyglądał jak pierwszy i drugi.  Obecnie Hania jest po trzecim z sześciu bloków chemii. Zniosła go bardzo ciężko. Doszło do nagłego odwodnienia i niedrożności jelit. W tej chwili Hania dochodzi do siebie, aby móc rozpocząć czwarty cykl chemii.

Mała Hanka jest córką Sławka Krzemińskiego z Rusinowa. Tata Hani jest na urlopie bezpłatnym. Musi zapewnić opiekę starszej córce Ani, gdy jego żona Magda przebywa w szpitalu z Hanią. Miesięczny koszt leczenia dziewczynki to około 2 tysięcy złotych, dla rodziców, którzy nie mogę wykonywać pracy w pełnym wymiarze, to bardzo duża kwota. Z tego powodu, za zgodą rodziców Hani, postanowiliśmy pomóc w zbieraniu pieniędzy na leczenie, zebrana kwota umożliwiłaby rodzinie Hani  pokrycie comiesięcznych kosztów leczenia i zapewnienie środków do życia rodzinie.

Pani Magda jest byłą uczennicą szkoły, w której pracuję, poprosiła nas o pomoc, stąd pomysł zbiórki, jednocześnie w szkole organizujemy zbiórkę rzeczy potrzebnych Hani. Opis sytuacji rodziny i zdjęcia pochodzą z następującego źródła www.mojakruszwica.pl/2017/03/maa-hania-liczy-na-pomoc-ludzi-dobrej.html?m=1 i mamy zgodę rodziców Hani Krzemińskiej na wykorzystanie danych, jednocześnie oświadczam, że państwo Krzemińscy są poinformowani o prowadzeniu zbiórki w ich imieniu i wyrazili zgodę na zbiórkę prowadzoną na rzecz ich córeczki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.04.2017
  14.04.2017

  Anonimowy darczyńcadla Hani

  • Katarzyna Korpal - awatar

   Katarzyna Korpal - Organizator zbiórki

   23.04.2017
   23.04.2017

   Bardzo dziękuję w imieniu Hanusi i jej rodziny. Pozdrawiam. Kasia Korpal

604 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Korpal - awatar

Katarzyna Korpal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Wizment - awatar
Wizment
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Łukasz Boczko - awatar
Łukasz Boczko
350
Marzenna Kamińska - awatar
Marzenna Kamińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij