Zbiórka Wsparcie w ciężkiej chorobie - zdjęcie główne

Wsparcie w ciężkiej chorobie

2 956 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przyjaciele Pomagają - awatar

Przyjaciele Pomagają

Organizator zbiórki

Nasz kolega Igor rozpoczyna walkę z ciężką chorobą jaką jest białaczka. Jest kierowcą w transporcie międzynarodowym i choroba uniemożliwia mu podjęcie kolejnej trasy. Wiąże się to z mniejszymi możliwościami finansowymi, co do korzystania z rozszerzonej opieki medycznej ze względu na duże koszty leczenia. Postanowiliśmy, że nie zostawimy go w tej ciężkiej sytuacji i zorganizujemy zbiórkę pieniędzy, które pomogą mu choć odrobinę przetrwać ten trudny czas. Pamiętajmy, że dobro wraca! Igor nigdy nikomu pomocy nie odmawia, więc nie bądźmy obojętni wobec Niego! Pomaganie jest fajne! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • PafikVi - awatar

  PafikVi

  29.11.2019
  29.11.2019

  Wracaj do zdrowia 💪 Do zobaczenia na szlaku :)

 • Ania Olszewska - awatar

  Ania Olszewska

  15.08.2019
  15.08.2019

  Wracaj do zdrowia chłopie 😊😊

 • Krzysiek M. - awatar

  Krzysiek M.

  14.08.2019
  14.08.2019

  Wracaj do zdrowia!

2 956 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przyjaciele Pomagają - awatar

Przyjaciele Pomagają

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 77

PafikVi - awatar
PafikVi
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Ludwig - awatar
Daniel Ludwig
20
Maciej - awatar
Maciej
20
Zofia - awatar
Zofia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Michał - awatar
Michał
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij