Zbiórka Pomoc dla Kazana - zdjęcie główne

Pomoc dla Kazana

6 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Skowronek - awatar

Weronika Skowronek

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Weronika i mam 20 lat. Zbieram pieniądze dla mojego psa, Kazana który potrzebuje operacji na dwie tylne łapki. Jakiś czas temu zaczął kuleć na jedną łapę, parę dni później na drugą. Jest leczony w klinice weterynaryjnej "CENTRUM" w Bydgoszczy na ul. Bełzy. Dr. Piotr Kowalczyk (ortopeda) stwierdził zerwanie więzadeł krzyżowo -kolanowych wraz z uszkodzeniem łąkotki w obydwu tylnych łapkach. Kazan to jeszcze szczeniak, ma półtora roku, uwielbia biegać, skakać, bawić się. Jedyna metoda operacji, która skutecznie mu pomoże to metoda TPLO. To bardzo droga operacja, ale w tym przypadku tylko ona pozwoli na 100% powrót do sprawności. Kazan ma całe życie przed sobą, a serce mi pęka gdy widzę jak cierpi. To mój najlepszy przyjaciel, kocham tego psa całym sercem i robię wszystko by zebrać potrzebne pieniądze, niestety 3600zł to ogromna kwota i nie mogę liczyć na niczyja pomoc... Dlatego zwracam się do Was i BŁAGAM o pomoc! Udostępniając link też pomagasz. Każda wpłata to podarowana szansa na życie i radość! Każdy grosik przybliża Kazana do momentu, kiedy odczuje ulgę.

"NIE MA NA ŚWIECIE PRZYJAŹNI, KTÓRA TRWA WIECZNIE. JEDYNYM WYJĄTKIEM JEST TA, KTÓRĄ OBDARZA NAS PIES" 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Skowronek - awatar

Weronika Skowronek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij