Zbiórka Pomoc dla kierowcy - zdjęcie główne

Pomoc dla kierowcy

11 788 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 348 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Nawrocki - awatar

Grzegorz Nawrocki

Organizator zbiórki

PODARUJ 1.5% PODATKU 

   "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - Jan Paweł II

MOJA CODZIENNA WALKA O SAMODZIELNOŚĆ 

SZANOWNI PAŃSTWO

Nazywam się Grzegorz Nawrocki. Mam 41 lat.

Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Ciechanowa. Jestem osobą niepełnosprawną. Uległem bardzo poważnemu wypadkowi (upadek z niewielkiej wysokości). Skutkiem tego upadku jest złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy. Jestem sparaliżowany czterokończynowo (tetraplegia). Od kilku miesięcy zmagam się z bardzo silnym bólem neuropatycznym. Leki są bardzo kosztowne. Ciężko walczę o powrót do normalnego życia.

Potrzebuję specjalistycznej rehabilitacji, a co za tym idzie środków finansowych. 

O niczym innym nie marzę jak o tym, że będę jeszcze sprawnym i szczęśliwym człowiekiem.


Z mojej strony robię wszystko co mogę, aby wrócić do zdrowia i jakiejkolwiek sprawności. Niestety ćwiczenia domowe, które intensywnie wykonuję, niewiele pomagają. Na rehabilitację stacjonarną, refundowaną przez NFZ czeka się bardzo długo. Jeśli już się dostanę, trwa zazwyczaj kilka tygodni. To kropla w morzu moich potrzeb.

Być może dzięki wam i waszej pomocy, w końcu będzie mnie stać na prywatną, specjalistyczną rehabilitację, dzięki której wstanę z wózka i nauczę się od nowa sztuki chodzenia.

Proszę, nie bądź obojętny i pomóż mi, przekazując 1.5% podatku z rozliczeń skarbowych lub wpłacając darowiznę. Pamiętajcie, że dobro zawsze do nas wraca. Może kiedyś TY będziesz potrzebował(a) jakiejkolwiek pomocy i ją otrzymasz od dobrych ludzi, którym los innych nie jest obojętny.

PODARUJ 1.5% PODATKU

Rozliczając się z fiskusem w swojej deklaracji podatkowej, wypełnij rubrykę "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO" (OPP). W tej rubryce wpisz następujące dane:

• NUMER KRS 0000270809 

W rubryce informacje uzupełniające "cel szczegółowy" należy wpisać: NAWROCKI 4925 (ten dopisek jest bardzo ważny). 

POMOC W POSTACI DAROWIZNY NA MOJE SUBKONTO W FUNDACJI

Fundacja Avalon 

ul. Domaniewska 50A 

02-672 Warszawa 

SMS CHARYTATYWNY

Wyślij sms-a o treści POMOC 4925

na numer 75165 (6.15 zł z Vat)

Wszystkie środki finansowe zbierane są wyłącznie poprzez fundację oraz portal Pomagam.pl, dlatego macie państwo pewność, że przekazane pieniądze trafią na moją upragnioną rehabilitację. 

Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość, jestem niezmiernie bardzo wdzięczny. Z całego serca ślicznie i serdecznie dziękuję, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości.

Jeszcze raz proszę, podarujcie swój 1.5% lub wspomóżcie drobną kwotą. Każda złotówka w moim przypadku jest na wagę złota.

STRONA FACEBOOK - OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA REHABILITACJĘ

https://www.facebook.com/Og%C3%B3lnopolska-zbi%C3%B3rka-pieni%C4%99dzy-na-rehabilitacj%C4%99-742064905932083/

Link do mojego profilu w fundacji:

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi-beneficjenci/grzegorz_nawrocki_4925.html

PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ NA ADRES

[email protected]


UDOSTĘPNIJ TĄ ZBIÓRKĘ DALEJ - TO PRZECIEŻ NIC NIE KOSZTUJE, A MOŻE WIELE POMÓC

Z POWAŻANIEM - GRZEGORZ NAWROCKI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Nawrocki - awatar

  Grzegorz Nawrocki

  01.08.2018
  01.08.2018

  Dziękuję Kochani za wszelką pomoc i wpłaty darowizn na moją rehabilitację. Pozdrawiam i życzę wam duużo zdrowia.

  Zdjęcie aktualizacji 18 103

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.10.2021
  16.10.2021

  Proszę wracać do zdrowia! Powodzenia!

 • Natalia Komedera - awatar

  Natalia Komedera

  15.10.2020
  15.10.2020

  Duzo zdrowia , wytrwalosci

  • Grzegorz Nawrocki - awatar

   Grzegorz Nawrocki - Organizator zbiórki

   22.11.2020
   22.11.2020

   Dziękuję.

 • Gabi - awatar

  Gabi

  10.08.2019
  10.08.2019

  Trzymam za Ciebie kciuki!

  • Grzegorz Nawrocki - awatar

   Grzegorz Nawrocki - Organizator zbiórki

   11.08.2019
   11.08.2019

   Super! Trzymaj mocno 💪 Dziękuję za wpłatę. Każda złotówka ma bardzo wielkie znaczenie. Życzę Ci dużo zdrowia. Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.08.2019
  05.08.2019

  Życie przed Tobą, będzie już tylko lepiej! Trzymam kciuki!

  • Grzegorz Nawrocki - awatar

   Grzegorz Nawrocki - Organizator zbiórki

   05.08.2019
   05.08.2019

   Dziękuję za wsparcie

 • Ewa Skrzyniarz - awatar

  Ewa Skrzyniarz

  04.08.2019
  04.08.2019

  Panie Grzegorzu wiara czyni cuda a z takim pomocnikiem na czterech łapkach da pan radę. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości!

  • Grzegorz Nawrocki - awatar

   Grzegorz Nawrocki - Organizator zbiórki

   04.08.2019
   04.08.2019

   Witam. Mam w domu dwóch takich pomocników. I przyznam robią bardzo dobrą robotę :-) Wierzę, że Pan Bóg czuwa nade mną i będzie dobrze. Dziękuję za duchowe wsparcie, jak również za te finansowe. Życzę pani dużo zdrowia i opieki Bożej na każdy dzień.

11 788 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 348 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Nawrocki - awatar

Grzegorz Nawrocki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 348

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Adam - awatar
Adam
20
Marcin z Wrocławia - awatar
Marcin z Wrocławia
50
Natalia Komedera - awatar
Natalia Komedera
100
Jolanta Kardel - awatar
Jolanta Kardel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij