Zbiórka Kilim potrzebuje pomocy! :( - zdjęcie główne

Kilim potrzebuje pomocy! :(

1 215 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dagmara Sobolewska - awatar

Dagmara Sobolewska

Organizator zbiórki

Kilim to 3-letni amstaff, który podczas biegu, uderzył w drzewo leżące na ziemi. Uszkodził sobie tylną nogę, weterynarz stwierdził, że zostało zerwane więzadło krzyżowe. Jeśli operacja się nie odbędzie, prawdopodobnie już nigdy nie będzie mógł normalnie chodzić. Amstaff potrzebuje pieniędzy na operację, po której czeka go również ciężka rehabilitacja. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, która choć w 1% przyczyni się do powrotu do zdrowia naszego czworonożnego przyjaciela. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dagmara Sobolewska - awatar

  Dagmara Sobolewska

  06.02.2018
  06.02.2018

  Witam. Kolega był dzisiaj u drugiego weterynarza i okazało się, że Kilim nie potrzebuje operacji. Jednak okazało się też, że potrzebuje regularnych zastrzyków, które niestety kosztują. Na dzień dzisiejszy zbiórkę zakończymy, po zabiegach, które Kilim otrzyma powiadomimy was o stanie jego zdrowia. Dziękuję wszystkim za wsparcie, jesteście niesamowici!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2018
  31.01.2018

  zdrówka psinko :)

 • Krupek - awatar

  Krupek

  30.01.2018
  30.01.2018

  Uszy do góry :)

1 215 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dagmara Sobolewska - awatar

Dagmara Sobolewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Emilia - awatar
Emilia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
101
Rafcik - awatar
Rafcik
20
Jarek R - awatar
Jarek R
100
Gall anonim - awatar
Gall anonim
230
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij