Zbiórka Walka Klaudii z zespołem Retta - miniaturka zdjęcia

Walka Klaudii z zespołem Retta Jak założyć taką zbiórkę?

Walka Klaudii z zespołem Retta

150 zł  z 32 331 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Klaudia urodziła się 03.12.2009 w Poznaniu. Do 6 miesiąca życia rozwijała się bez problemów, po 6 miesiącu życia zorientowaliśmy się, że coś niedobrego dzieje się z naszą córeczką. Nie rozwijała się tak jak inne dzieci w jej wieku. W 8 miesiącu życia trafiła do lekarza neurologa, który w trybie natychmiastowym zlecił tomograf komputerowy, który wykazał: przestrzeń podoponową poszerzoną głównie w okolicach czołowych do 6mm, szerokie obustronne szczeliny Sylwiusza ,poszerzenie zbiornika móżdżkowo-rdzeniowego.

W 2011 roku zrobiliśmy rezonans magnetyczny, który wykazał płaszczyznowe torbiele pajęczynówki nad biegunami skroniowymi , poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepistościach płatów czołowych.
W grudniu 2012 roku nastąpił regres, Klaudia dostała padaczkę w formie utraty świadomości kończącej się strasznym płaczem, torbiele w mózgu zniknęły natomiast pojawiły się drżenia ciała, które występują co jakiś czas.
W kwietniu 2013 roku u Klaudii zdiagnozowano zespół Retta, rzadką chorobę genetyczną. Klaudia gryzie się sama w ręce, często ma zaparcia , bardzo boli ją brzuch i głowa. Klaudia nie jest w stanie nam wytłumaczyć co i gdzie ją boli. Jedynym znakiem jej cierpienia jest głośny krzyk. Klaudia nie chodzi, nie mówi, rusza nogami i rękoma,nie może się podnieść. Nasza córka jest pod stałą opieką neurologa, ortopedy, okulisty. Uczęszcza na zajęcia przedszkolne oraz hipoterapię.

Mimo choroby córki, jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami, kochamy naszą córeczkę i robimy wszystko co w naszej mocy by jej świat stał się lepszy, by rozwijała się i była szczęśliwa. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko dla naszego ukochanego dziecka. Nie poddajemy się bo wiemy, że walczymy o nasz największy skarb- nasze dziecko. Klaudia wymaga intensywnej i ciągłej rehabilitacji. Systematyczne ćwiczenia pozwalają Klaudii rozwijać się prawidłowo. Uśmierzają ból, są lekarstwem na jej cierpienie.Przeszkodą w walce o lepsze życie naszej córeczki są wysokie koszty leczenia.
Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową na leczenie rehabilitacyjne naszej kochanej córki Klaudii

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 32 331 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian - awatar
Adrian
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij