Zbiórka Walka Klaudii z zespołem Retta - miniaturka zdjęcia

Walka Klaudii z zespołem Retta

Walka Klaudii z zespołem Retta

0 zł z 32 331 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Klaudia urodziła się 03.12.2009 w Poznaniu. Do 6 miesiąca życia rozwijała się bez problemów, po 6 miesiącu życia zorientowaliśmy się, że coś niedobrego dzieje się z naszą córeczką. Nie rozwijała się tak jak inne dzieci w jej wieku. W 8 miesiącu życia trafiła do lekarza neurologa, który w trybie natychmiastowym zlecił tomograf komputerowy, który wykazał: przestrzeń podoponową poszerzoną głównie w okolicach czołowych do 6mm, szerokie obustronne szczeliny Sylwiusza ,poszerzenie zbiornika móżdżkowo-rdzeniowego.

W 2011 roku zrobiliśmy rezonans magnetyczny, który wykazał płaszczyznowe torbiele pajęczynówki nad biegunami skroniowymi , poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepistościach płatów czołowych.
W grudniu 2012 roku nastąpił regres, Klaudia dostała padaczkę w formie utraty świadomości kończącej się strasznym płaczem, torbiele w mózgu zniknęły natomiast pojawiły się drżenia ciała, które występują co jakiś czas.
W kwietniu 2013 roku u Klaudii zdiagnozowano zespół Retta, rzadką chorobę genetyczną. Klaudia gryzie się sama w ręce, często ma zaparcia , bardzo boli ją brzuch i głowa. Klaudia nie jest w stanie nam wytłumaczyć co i gdzie ją boli. Jedynym znakiem jej cierpienia jest głośny krzyk. Klaudia nie chodzi, nie mówi, rusza nogami i rękoma,nie może się podnieść. Nasza córka jest pod stałą opieką neurologa, ortopedy, okulisty. Uczęszcza na zajęcia przedszkolne oraz hipoterapię.

Mimo choroby córki, jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami, kochamy naszą córeczkę i robimy wszystko co w naszej mocy by jej świat stał się lepszy, by rozwijała się i była szczęśliwa. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko dla naszego ukochanego dziecka. Nie poddajemy się bo wiemy, że walczymy o nasz największy skarb- nasze dziecko. Klaudia wymaga intensywnej i ciągłej rehabilitacji. Systematyczne ćwiczenia pozwalają Klaudii rozwijać się prawidłowo. Uśmierzają ból, są lekarstwem na jej cierpienie.Przeszkodą w walce o lepsze życie naszej córeczki są wysokie koszty leczenia.
Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową na leczenie rehabilitacyjne naszej kochanej córki Klaudii

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 32 331 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij