Zbiórka Walka Klaudii z zespołem Retta - miniaturka zdjęcia

Walka Klaudii z zespołem Retta Jak założyć taką zbiórkę?

Walka Klaudii z zespołem Retta

150 zł  z 32 331 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Klaudia urodziła się 03.12.2009 w Poznaniu. Do 6 miesiąca życia rozwijała się bez problemów, po 6 miesiącu życia zorientowaliśmy się, że coś niedobrego dzieje się z naszą córeczką. Nie rozwijała się tak jak inne dzieci w jej wieku. W 8 miesiącu życia trafiła do lekarza neurologa, który w trybie natychmiastowym zlecił tomograf komputerowy, który wykazał: przestrzeń podoponową poszerzoną głównie w okolicach czołowych do 6mm, szerokie obustronne szczeliny Sylwiusza ,poszerzenie zbiornika móżdżkowo-rdzeniowego.

W 2011 roku zrobiliśmy rezonans magnetyczny, który wykazał płaszczyznowe torbiele pajęczynówki nad biegunami skroniowymi , poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepistościach płatów czołowych.
W grudniu 2012 roku nastąpił regres, Klaudia dostała padaczkę w formie utraty świadomości kończącej się strasznym płaczem, torbiele w mózgu zniknęły natomiast pojawiły się drżenia ciała, które występują co jakiś czas.
W kwietniu 2013 roku u Klaudii zdiagnozowano zespół Retta, rzadką chorobę genetyczną. Klaudia gryzie się sama w ręce, często ma zaparcia , bardzo boli ją brzuch i głowa. Klaudia nie jest w stanie nam wytłumaczyć co i gdzie ją boli. Jedynym znakiem jej cierpienia jest głośny krzyk. Klaudia nie chodzi, nie mówi, rusza nogami i rękoma,nie może się podnieść. Nasza córka jest pod stałą opieką neurologa, ortopedy, okulisty. Uczęszcza na zajęcia przedszkolne oraz hipoterapię.

Mimo choroby córki, jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami, kochamy naszą córeczkę i robimy wszystko co w naszej mocy by jej świat stał się lepszy, by rozwijała się i była szczęśliwa. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko dla naszego ukochanego dziecka. Nie poddajemy się bo wiemy, że walczymy o nasz największy skarb- nasze dziecko. Klaudia wymaga intensywnej i ciągłej rehabilitacji. Systematyczne ćwiczenia pozwalają Klaudii rozwijać się prawidłowo. Uśmierzają ból, są lekarstwem na jej cierpienie.Przeszkodą w walce o lepsze życie naszej córeczki są wysokie koszty leczenia.
Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową na leczenie rehabilitacyjne naszej kochanej córki Klaudii

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 32 331 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian - awatar
Adrian
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij