Zbiórka Pomoc dla Klaudiuszka! - zdjęcie główne

Pomoc dla Klaudiuszka!

825 zł  z 39 879 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Klaudiusz urodził się 2 marca 2015r. jako skrajny wcześniak w 24 tygodniu ciąży z bardzo niską masą ciała 790g. Po urodzeniu spędził 5 długich miesięcy w szpitalu ciągle walcząc o życie. Dla nas rodziców czas ten ciągnął się w nieskończoność. Ciągłe badania, z dnia na dzień postawiane nowe diagnozy. Płacz i rozpacz mieszał się ze szczęściem, że nasz synek żyje, że jest nadzieja. Od tamtego czasu szpital stał się jego drugim domem.

Klaudiusz choruje na wielohormonalną niedoczynność przysadki, niedoczynność tarczycy oraz kory nadnerczy, wady mózgu z ubytkiem tkanek, hipoplazję pnia mózgu i móżdżku. Diagnozowanie naszego synka nadal trwa. Mając roczek przeszedł operację na refluks, kilka następnych miesięcy musiał być karmiony przez PEG czyli przetokę odżywczą wykonaną w celu bezpośredniego podania pokarmu do żołądka.

Klaudiusz nadal wygląda na kilkumiesięczne dziecko, choć ma już ponad 3 lata. Jego wzrost to około 73cm. Jest dzieckiem leżącym, nie potrafi samodzielnie siedzieć.  Jego rozwój psycho-ruchowy jest bardzo opóźniony. Bawi się tylko prawą rączką ponieważ wylew krwi do mózgu spowodował szkody, lewa jest zaciśnięta w piąstkę. Klaudiusz poddawany jest intensywnej rehabilitacji. Koszty leczenia naszego synka są ogromne. Sami nie jesteśmy w stanie finansować leczenia Klaudiusza.

Obecnie synek jest leczony preparatami aminokwasowymi, które są pomocne w chorobach neurologicznych, usprawniają koordynację oraz zdolność motoryczną, tak ważną dla funkcjonowania Klaudiusza. Koszt takiej terapii przerasta nasze możliwości finansowe. Oprócz tego Klaudiusz potrzebuje ortezy na jego końsko – szpotawe nóżki. Taki sprzęt pozwoli nakierować jego stopy na prawidłowy wzrost. Teraz jego nóżki zamiast rosnąć prosto, zaginają się do środka.

Kladiuszek jest rozumnym, pogodnym i bardzo uśmiechniętym chłopcem. Mimo chorób z jakimi przyszło mu żyć, widać w nim radość i chęć poznawania świata. Jako jego rodzice pragniemy pomóc mu jak tylko potrafimy. Klaudiusz pokazał nam, że warto walczyć a A MY WALCZYMY PRZECIEŻ O NASZ NAJWIĘKSZY SKARB- NASZE DZIECKO. Nie poddaliśmy się nawet na chwilę bo wiemy, że życie naszego małego synka jest dla nas najważniejsze.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
825 zł  z 39 879 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Jolanta - awatar
Jolanta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij