Zbiórka Pomoc dla Klaudiuszka! - zdjęcie główne

Pomoc dla Klaudiuszka!

630 zł  z 39 879 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Klaudiusz urodził się 2 marca 2015r. jako skrajny wcześniak w 24 tygodniu ciąży z bardzo niską masą ciała 790g. Po urodzeniu spędził 5 długich miesięcy w szpitalu ciągle walcząc o życie. Dla nas rodziców czas ten ciągnął się w nieskończoność. Ciągłe badania, z dnia na dzień postawiane nowe diagnozy. Płacz i rozpacz mieszał się ze szczęściem, że nasz synek żyje, że jest nadzieja. Od tamtego czasu szpital stał się jego drugim domem.

Klaudiusz choruje na wielohormonalną niedoczynność przysadki, niedoczynność tarczycy oraz kory nadnerczy, wady mózgu z ubytkiem tkanek, hipoplazję pnia mózgu i móżdżku. Diagnozowanie naszego synka nadal trwa. Mając roczek przeszedł operację na refluks, kilka następnych miesięcy musiał być karmiony przez PEG czyli przetokę odżywczą wykonaną w celu bezpośredniego podania pokarmu do żołądka.

Klaudiusz nadal wygląda na kilkumiesięczne dziecko, choć ma już ponad 3 lata. Jego wzrost to około 73cm. Jest dzieckiem leżącym, nie potrafi samodzielnie siedzieć.  Jego rozwój psycho-ruchowy jest bardzo opóźniony. Bawi się tylko prawą rączką ponieważ wylew krwi do mózgu spowodował szkody, lewa jest zaciśnięta w piąstkę. Klaudiusz poddawany jest intensywnej rehabilitacji. Koszty leczenia naszego synka są ogromne. Sami nie jesteśmy w stanie finansować leczenia Klaudiusza.

Obecnie synek jest leczony preparatami aminokwasowymi, które są pomocne w chorobach neurologicznych, usprawniają koordynację oraz zdolność motoryczną, tak ważną dla funkcjonowania Klaudiusza. Koszt takiej terapii przerasta nasze możliwości finansowe. Oprócz tego Klaudiusz potrzebuje ortezy na jego końsko – szpotawe nóżki. Taki sprzęt pozwoli nakierować jego stopy na prawidłowy wzrost. Teraz jego nóżki zamiast rosnąć prosto, zaginają się do środka.

Kladiuszek jest rozumnym, pogodnym i bardzo uśmiechniętym chłopcem. Mimo chorób z jakimi przyszło mu żyć, widać w nim radość i chęć poznawania świata. Jako jego rodzice pragniemy pomóc mu jak tylko potrafimy. Klaudiusz pokazał nam, że warto walczyć a A MY WALCZYMY PRZECIEŻ O NASZ NAJWIĘKSZY SKARB- NASZE DZIECKO. Nie poddaliśmy się nawet na chwilę bo wiemy, że życie naszego małego synka jest dla nas najważniejsze.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
630 zł  z 39 879 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jan M - awatar
Jan M
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Bednarczyk - awatar
Krystyna Bednarczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij