Zbiórka Wózek inwalidzki dla Lucjana - miniaturka zdjęcia

Wózek inwalidzki dla Lucjana Jak założyć taką zbiórkę?

Wózek inwalidzki dla Lucjana

21 682 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stanisław Konarski - awatar

Stanisław Konarski

Organizator zbiórki

Pan Lucjan Kozioł z Rybnika przepracował na kolei 45 lat ,w tym 15 lat na stanowisku maszynisty pojazdów kolejowych. Następnie pełnił służbę na stanowisku dyspozytora trakcji w Rybniku. Kolejarską służbę przerwała choroba cukrzycy i miażdżycy która Panu Lucjanowi zabrała lewą nogę. Brać kolejerska za tak oddaną służbę, wielce lubianemu i szanowanemu człowiekowi postanowiła podać braterską pomocną dłoń, jak głosi znane przysłowie że"prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę publiczną na nowy wózek inwalidzki akumulatorowy który w jakimś stopniu zastąpi utraconą nogę i poprawi komfort codziennego funkcjonowania a że brać kolejarska ma wielkie serce to ufundujemy nowej generacji protezę. Brać kolejarska zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o ile to możliwe aby dołożyła swoją skromną cegiełkę do tak niezbędnych i bardzo potrzebnych sprzętów do lepszego funkcjonowania i cieszenie się życiem. Z góry dziękujemy za wielkie gesty dobrej woli względem naszego kolegi i przyjaciela Lucjana Kozioła.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Andrzej Machoczek - awatar

  Andrzej Machoczek

  06.09.2020
  06.09.2020

  Wsparcie

 • Wojtek M - awatar

  Wojtek M

  03.09.2020
  03.09.2020

  Lucjan trzymaj się, dużo zdrowia i wytrwałości. Wojtek i Justyna M.

 • Leszek Dela - awatar

  Leszek Dela

  31.08.2020
  31.08.2020

  Nie daj się Lucziano

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.2020
  23.08.2020

  Dużo zdrówka i wytrwałości życzy siostra z rodziną. Trzymaj się braciszku:-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.2020
  21.08.2020

  Zyczymy duzo zdrowia

21 682 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stanisław Konarski - awatar

Stanisław Konarski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 239

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Janek Bartoszek - awatar
Janek Bartoszek
10
Jakub - awatar
Jakub
10
Pozdrawiam - awatar
Pozdrawiam
5
Jarosław Kaczmarczyk - awatar
Jarosław Kaczmarczyk
100
Beata Kwiatkowska - awatar
Beata Kwiatkowska
20
Wojtek - awatar
Wojtek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał Krawczyk - awatar
Rafał Krawczyk
50
ZDUŃSKA WOLA KARSZNICE - awatar
ZDUŃSKA WOLA KARSZNICE
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij