Ucięta noga, wybite zęby - Lodówka przeszła piekło.
Zabija ją choroba i trauma, którą wyrządził jej człowiek.
Teraz walczy o życie.
Ucięta stopa. Rany na kikucie, który zaraz zacznie gnić. Problemy z chodzeniem. Deformacje sylwetki.
Torbiel ślinianki podjęzykowej. Wrzód lewego łuku zagardłowego. Gingiwitis. Krwawiące nadżerki. Liczne ropnie okołowierzchołkowe. Ciągły wyciek z nosa.
Stan jej pyska to straszna masakra. Jeden wielki gnój.
Lodówka nie je, chudnie i powoli umiera. Wygrała z zapaleniem płuc, ale jej stan dalej się pogarsza.
Jest totalnie przerażona. Trauma zostanie jej na całe życie.
O ile przeżyje. Mamy mało czasu. Błagamy Was o pomoc.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Zdrowiej malenka!!!!!
Patrycja
Mam nadzieję, że sprawcę dosięgnie sprawiedliwa kara. Walcz koteczku, bo są jeszcze na tym świecie dobrzy ludzie, którzy Cię pokochają.
SaraiTosiu
Walcz skarbeńku 🩷
Kasia
Oby udało się uratować Kicię ❤️, zasługuje na godne kocie życie. Ogromnie trzymam za nią kciuki
Hanna
Dla kochanej lodówki, niech zdrowieje <3