Zbiórka Pomoc dla Madzi Bonna - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Madzi Bonna

Zbiórka Pomoc dla Madzi Bonna - zdjęcie główne

Pomoc dla Madzi Bonna

2 388 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Adrian Czyżewski - awatar

Adrian Czyżewski

Organizator zbiórki

NASZA CÓRECZKA MAGDUSIA urodziła się z rzadką chorobą genetyczną, rozpoznaną jako zespół Sturge-Webera, gdzie głównym problemem są rozległe zmiany naczyniowe zlokalizowane na twarzy jak również wewnątrz główki dziecka. Skutkiem choroby są poważne problemy neurologiczne objawiające się częstymi napadami padaczki, a co za tym idzie spowolnionym rozwojem psychoruchowym (Magdusia nie chodzi i nie mówi pomimo, że ma 6 latek.) Walka z chorobą wymaga bardzo kosztownej specjalistycznej terapii lekowej, konsultacji i zabiegów lekarskich oraz ciągłej rehabilitacji. Choroba naszej córeczki jest na tyle rzadka, że nie ma w Polsce wyspecjalizowanych placówek, które mogłyby podjąć się leczenia, więc zmuszeni jesteśmy szukać pomocy za granicą. Wiąże się to niestety z olbrzymimi kosztami, których nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Mamy nadzieję, że nasz apel poruszy Państwa serca, a możliwości finansowe pozwolą wspomóc nas w leczeniu ukochanej córeczki.


Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY DOTYCHCZASOWYM I PRZYSZŁYM DARCZYŃCOM.


RODZICE MAGDUSI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Adrian Czyżewski - awatar

  Adrian Czyżewski

  22.10.17
  22.10.17

  Witajcie jeszcze raz gorąco wszystkim zumbowiczom Pawła Paczyńskiego dziękujemy za wielkie wsparcie. W dniu dzisiejszym 22 października odbyła się specjalnie zorganizowana przez Pawła Paczyńskiego instruktora tańca z Bydgoszczy ZUMBA. Dziękujemy również wapółorganizatorom Studio Fitness "StepOne" z Bydgoszczy za udostępnienie sali. Z całego serca wszystkim darczyńczom dziękujemy. Pokazaliście, że naprawdė można pomóc. Kwota zebrana to ponad 630,00 złotych, która lada moment pojawi się na koncie Madzi . Pozdrawiamy :)

  Zdjęcie aktualności 8 801

Komentarze


 • Anka - awatar

  Anka

  27.10.17
  27.10.17

  Dużo zdrówka

 • DAMIAN IWAŃSKI - awatar

  DAMIAN IWAŃSKI

  21.10.17
  21.10.17

  Warto pomagać. Pamiętajmy ze karma wraca ze zdwojoną siłą.

2 388 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Adrian Czyżewski - awatar

Adrian Czyżewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ola Koźlak - awatar
Ola Koźlak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
BEATA ANDRZEJCZYK - awatar
BEATA ANDRZEJCZYK
10
Magda - awatar
Magda
15
Justyna - awatar
Justyna
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij