Zbiórka Pomoc dla Madzi Bonna - zdjęcie główne

Pomoc dla Madzi Bonna

5 590 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Czyżewski - awatar

Adrian Czyżewski

Organizator zbiórki

NASZA CÓRECZKA MAGDUSIA urodziła się z rzadką chorobą genetyczną, rozpoznaną jako zespół Sturge-Webera, gdzie głównym problemem są rozległe zmiany naczyniowe zlokalizowane na twarzy jak również wewnątrz główki dziecka. Skutkiem choroby są poważne problemy neurologiczne objawiające się częstymi napadami padaczki, a co za tym idzie spowolnionym rozwojem psychoruchowym (Magdusia nie chodzi i nie mówi pomimo, że ma 6 latek.) Walka z chorobą wymaga bardzo kosztownej specjalistycznej terapii lekowej, konsultacji i zabiegów lekarskich oraz ciągłej rehabilitacji. Choroba naszej córeczki jest na tyle rzadka, że nie ma w Polsce wyspecjalizowanych placówek, które mogłyby podjąć się leczenia, więc zmuszeni jesteśmy szukać pomocy za granicą. Wiąże się to niestety z olbrzymimi kosztami, których nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Mamy nadzieję, że nasz apel poruszy Państwa serca, a możliwości finansowe pozwolą wspomóc nas w leczeniu ukochanej córeczki.


Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY DOTYCHCZASOWYM I PRZYSZŁYM DARCZYŃCOM.


RODZICE MAGDUSI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Adrian Czyżewski - awatar

  Adrian Czyżewski

  22.10.2017
  22.10.2017

  Witajcie jeszcze raz gorąco wszystkim zumbowiczom Pawła Paczyńskiego dziękujemy za wielkie wsparcie. W dniu dzisiejszym 22 października odbyła się specjalnie zorganizowana przez Pawła Paczyńskiego instruktora tańca z Bydgoszczy ZUMBA. Dziękujemy również wapółorganizatorom Studio Fitness "StepOne" z Bydgoszczy za udostępnienie sali. Z całego serca wszystkim darczyńczom dziękujemy.
  Pokazaliście, że naprawdė można pomóc. Kwota zebrana to ponad 630,00 złotych, która lada moment pojawi się na koncie Madzi . Pozdrawiamy :)

  Zdjęcie aktualizacji 8 801

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.2021
  29.05.2021

  Nigdy nie traćcie wiary, nadzieji i miłości. Amen!

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  16.04.2021
  16.04.2021

  Madziu, walcz i wracaj do zdrowia. Buziaki 😘

 • Jadwiga-Ewa Winnicka - awatar

  Jadwiga-Ewa Winnicka

  03.02.2021
  03.02.2021

  Z całego serca życzę udanej zbiórki a przede wszystkim skutecznego leczenia dzieciątka

 • Anka - awatar

  Anka

  27.10.2017
  27.10.2017

  Dużo zdrówka

 • DAMIAN IWAŃSKI - awatar

  DAMIAN IWAŃSKI

  21.10.2017
  21.10.2017

  Warto pomagać. Pamiętajmy ze karma wraca ze zdwojoną siłą.

5 590 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Czyżewski - awatar

Adrian Czyżewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 145

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monika Czajkowska - awatar
Monika Czajkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula Kowaluk - awatar
Urszula Kowaluk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Kukwa - awatar
Robert Kukwa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij